reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A ja bym bardzo chciała długo pracować, ale jak tak dalej pójdzie to wezmę L-4, bo mam ostatnio wrażenie, że wszyscy się przyzwyczaili, że najlepiej dać temat do mnie to szybko ogarnę i z dnia na dzień mi dowalają co raz to gorsze „zadania” i nie wiem jak to jest, że ostatnio co jakiś projekt to mnie tam wciskają i zaczyna mnie to wkurzać. Chciałam o ciąży poinformować dopiero po prenatalnych, a najlepiej w czerwcu, ale jak tak dalej pójdzie to wezmę L-4, a jakieś zajęcie sobie znajdę, żeby nie oszaleć.
Mam już dwa projekty z terminem zakończenia na listopad i jeden na luty przyszłego roku i wkurza mnie to, że to dopiero 5ty tydzień i nie mogę powiedzieć, żeby od razu dali to komuś innemu... a u nas projekty równają się siedzeniu po godzinach, więc mnie to strasznie irytuje.
 
reklama
To i ja się przywitam.. co prawda termin @ wypada na środe ale dzis na tescie wyszla mi blada kreska, poprzednia moja blada kreska w sierpniu skończy 3 lata
Czuję jakbym miała dostać okres więc się nie nakręcam choć gdzieś w środku się po mału cieszę
Jutro rano powtórzę test. Dam znać.
Wszystkim listopadowym mamom gratuluję ☺ milej nocy dla Was
 
Czy wy też w nocy macie problem ze spaniem? Ja się co chwilę budzę... A w ciągu dnia bym spała cały czas. Trochę mnie zaczyna mulić... I cycochy bolą
Ukochany nadal bardzo spanikowany
 
Czy wy też w nocy macie problem ze spaniem? Ja się co chwilę budzę... A w ciągu dnia bym spała cały czas. Trochę mnie zaczyna mulić... I cycochy bolą
Ukochany nadal bardzo spanikowany

Ja niestety bym spała i w dzień i w nocy :) ale w nocy minimum 3 razy wstaje do toalety więc też się nie wysypiam bo jak już wstane to potem ciężko zasnąć
 
Niestety tak... przed ciążą mogłam położyć się o 21 i spałam do rana bez żadnej pobudki a teraz conajmniej kilka razy w nocy sie budzę i nie mogę zasnąć.
 
Dita 333
Ja staram się myśleć pozytywnie:) po prostu nie nakręcam się się póki co na maksa tylko tak no z umiarem z tą moją ciążą :-) :) Mojego też uspokajam bo on to by już wszystkim powiedział...:rolleyes2:

A jak tam koleżanki wasze dolegliwości ciążowe? bo u mnie dalej nic...prócz tego że piersi mam obolałe niebieskie od żyłek zwłaszcza jak się kąpie i czasem mnie poboli brzuch to nic mi się nie dzieje nawet apetyt mam chyba mniejszy niż przedo_O

To tak jak u mnie
 
No jakieś objawy mamy. Niektóre kobitki nie mają żadnych przez całą ciąże i dzieci zdrowe się rodzą :) mdłości nie polecam ale niestety nie mam na to wpływu :(
A ile kobieta przytyje to zależy tez od masy wyjściowej. Te z większa startową mogą mniej przytyć, te chudziutkie trochę więcej. Niby tak do 15kg :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kilo... Do porodu ważyłam 100 k... Dramat... Zbyt dużo sobie folgowałam z jedzeniem głównie słodyczy. Mam nadzieję że teraz w miarę się opanuje. Na jesień byłam na diecie i zaczęłam spadać z wagi a teraz ciąża i znów pójdę w górę ale mam nadzieję że tylko tyle ile trzeba a nie tak nadprogramowo. Wzrostu mam 170 ale byłam ogromną do porodu.
 
Hej, hej, witam się z rana :)

Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do dnia porodu :D Jak mnie skurcze złapały, to mówiłam, że przepowiadające, bo do głowy mi nie przyszło, że rodzę z dwóch powodów: byłam trzy tygodnie przed terminem, a dwa: moje dwie siostry urodziły tydzień po, wiec też tak się nastawiałam :-D:p A tu zonk! Teraz też chcę jak najdłużej, ale tylko pod warunkiem, że będę się dobrze czuć i z bobasem będzie dobrze :) :tak:Ja nadłużej bez pracy byłam niespełna pół roku, bo pracowałam do końca, a macierzyński był pięć miesięcy plus zaległy urlop. I teraz jak myślę, że miałabym być rok w domu plus jeszcze parę m-cy L4..........:o:szok: Ciężko to sobie wyobrazić 8-)
Któraś z was pisała (Żaneta?), że jak się ma mdłości to raczej dziewczynka, ale to chyba zabobony, albo niepsrawdzone info :dry: W poprzedniej ciąży też miałam mdłości okrutne i synek jak talala, siostra jedna mdłości i wymioty i synek, druga siostra ciąża bezobjawowa i dziewczynka :laugh2: I znajome różnie, na krzyż: mdłości dziewczynka, bez chłopak, itd. Bez szablonu niestety, no :unsure:
Ja skromnie mówiąc ładnie wyglądam :D Może jakiś jeden zabładzony syfek na twarzy, ale ogólnie ładna cera, mocne paznokcie i lśniące włosy - tak miałam w ciąży z synkiem i ponoć (wg zabobonów) tak jest z chłopcami, bo niby dziewczynki zabierają urodę hahahahaa:-D
 
Juzuu Piorunem, Ty to naprawde jestes piorunem! [emoji23]
Ja jak zwykle zle spalam, 3 spacerki w nocy na siku, pobudka chwile po 7 :(
Moj syn dzis mnie zabil pytaniem [emoji23] jadl kanapki z szyneczka i zapytal mnie czy ta szyneczka jest ze swinki Peppy bo pyszna [emoji23]

4c3tskjoppjijysx.png
Hahahaha ha megaaaaa dzieci mają pomysły
 
reklama
Do góry