reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Igorwelove
Może w tej ciąży tyle nie przytyjesz, każda ciąża inna!!;)

Paula25
Martwić moze nie, ale pomyśleć o tym czasem warto zanim sie wtryni drugą dokładkę obiadku [emoji57] ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Dita_333 pokażę, pokażę jak go do domu z auta przyniosę ;) w moim kolorze, czyli szary z białym ;)

Jeśli chodzi o jedzenie to ja właśnie mam dużo mniejszy apetyt... i jem chyba mniej...
 
@Dita_333 pokażę, pokażę jak go do domu z auta przyniosę ;) w moim kolorze, czyli szary z białym ;)

Jeśli chodzi o jedzenie to ja właśnie mam dużo mniejszy apetyt... i jem chyba mniej...

Zazdroszczę ;(
Jedyny plus mojego jedzenia jest taki, ze ciągnie mnie raczej w stronę zdrowego żarcia ;) chlebek żytni z sałatą,ogórkiem, jajkiem i szczypiorkiem na przykład na kolację:)
Ale jem więcej :( to nic, ogarnę się jak na wizycie u gina na wadze stanę:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży utylam 7kg, a w tydzień po porodzie schudłam 10kg. Tuż przed tą ciąża coś tam przytyłam, dlatego od początku się pilnuje. No ale ja z 5 lat temu wyszłam z wieloletniego efektu jojo (chudłam 25kg by w 2 miesiące tyle przytyć i w następne dwa znów schudnąć).
 
Ja w pierwszej ciąży utylam 7kg, a w tydzień po porodzie schudłam 10kg. Tuż przed tą ciąża coś tam przytyłam, dlatego od początku się pilnuje. No ale ja z 5 lat temu wyszłam z wieloletniego efektu jojo (chudłam 25kg by w 2 miesiące tyle przytyć i w następne dwa znów schudnąć).

ladnie sie trzymasz po tych efektach jojo gratulacje;))))

ja w pierwszej przytylam 25 kg a wyjscioa waga byla 58kg..tydzien po porodzie 53kg i przez karmienie przez rok nawet deka nie przytylam koncu pann doktor powiedzial ze chyba malemu juz wystarczy bo ja wygladam jak anorektyczka hehehe 172cm wzrostu mam
mialam duz wod plodowych i w wiiekszosci to byla woda...ciaza zzarla mi miesnie;) maly 4050 w 38tyg

w drugiej ciazy przytylam tak samo .mala 3730 w 37tyg.. do zrzucenia 6 kg mialam i nawet nie chcialam bo czulam sie dobrze no ale zeszlo mimo wszystko do 58 w ciagu 3 miesiecy WRRRRRRR

NO A TERAZ

ZREM hehe nie jem , no ale ogarne to!

wlasnie pochlonelam paczka z lidla...sam spulchniaccz ale po prostu sie poplulammm na jego widok hahaha
zaczeloo sie to sssanie zladka jak w poprzednich ciazach..doscc specyficzne ehh

DITA wlasnie tyle dobrze ze wybierasz zdrowe jedzenie a ja ostatnio zaczeam siegac po cos czego wczesniej nie jadalam jak te paczki z lidla haha

juz kupilam sobie nerkowce,,mieszanki orzeszkow by miec ze soba...

jutro mam ochot zrobic kluski slaskie z sosikiem i z salatka selera ktora M umie robic najlepiej!


i zauwazylam ze jak mam dzien mocno bolacych piersi co drugi dzien to w tym czasie tez cos zakluje ...zacmi leciutko ...ciekawe
 
Karolina
Ja nie wybieram tego żarcia świadomie :) taj dobrze nie ma... mnie ciągnie do tego żarcia jak ciebie do paczka haha ;)
W pierwszej tez tak jadłam... a bez ciąży to potrafię zjeść chleb z nutella przegryzając ogórkiem kiszonym i ewentualnie jeszcze wędzona makrela popchać ;) :) [emoji23]
A teraz bym chyba zwymiotowała po takim jedzeniu :)
Ja startowałam z 51, w dzień porodu 62kg, miesiąc po 49:( ale ja źle wyglądam wtedy, najlepiej mi tak 51-53. Ja z tych co szzupłe są ale cycki i pupkę mam... No ale boje sie, że teraz będzie 25+,i będę walczyć z tym...
A może się ogarnę:)
A pączek chociaż dobry był??:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży utylam 7kg, a w tydzień po porodzie schudłam 10kg. Tuż przed tą ciąża coś tam przytyłam, dlatego od początku się pilnuje. No ale ja z 5 lat temu wyszłam z wieloletniego efektu jojo (chudłam 25kg by w 2 miesiące tyle przytyć i w następne dwa znów schudnąć).

Brawo Ty! Schudnąć 25kg! Wow! [emoji33] :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na razie nie mam apetytu, nic mi nie pasi. Jem ale mniej. Ale ja startuje z bardzo wysokiej wagi, więc dobrze by było utrzymać wagę i nic nie przytyć. No i pani doktor kazała.trzymac dietę watrobową już od początku (poprzednim razem miałam cholestaze) jutro muszę siąść i przypomnieć sobie co i jak.
 
Karolina
Ja nie wybieram tego żarcia świadomie :) taj dobrze nie ma... mnie ciągnie do tego żarcia jak ciebie do paczka haha ;)
W pierwszej tez tak jadłam... a bez ciąży to potrafię zjeść chleb z nutella przegryzając ogórkiem kiszonym i ewentualnie jeszcze wędzona makrela popchać ;) :) [emoji23]
A teraz bym chyba zwymiotowała po takim jedzeniu :)
Ja startowałam z 51, w dzień porodu 62kg, miesiąc po 49:( ale ja źle wyglądam wtedy, najlepiej mi tak 51-53. Ja z tych co szzupłe są ale cycki i pupkę mam... No ale boje sie, że teraz będzie 25+,i będę walczyć z tym...
A może się ogarnę:)
A pączek chociaż dobry był??:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

nie wiem , polknelam:-D:-D:-D

Ja na razie nie mam apetytu, nic mi nie pasi. Jem ale mniej. Ale ja startuje z bardzo wysokiej wagi, więc dobrze by było utrzymać wagę i nic nie przytyć. No i pani doktor kazała.trzymac dietę watrobową już od początku (poprzednim razem miałam cholestaze) jutro muszę siąść i przypomnieć sobie co i jak.

ja mam nadzieje przytyc 15 nie wiecej! hehe marzenia scietej glowy

ale wiem ze osoby ktore maja 'zapasik' tak napisze to nie powinny duzo przytyc ...tyle ze wiem jak to trudnooooooo ...
no nic ,,,trzeba sie ruszac...

zrezygnowalam z silowni...i tak sie nabiegam wszedzie takze na razie dam sobie spokoj:cool2: no ale pozniej bede musiala by miesnie mi nie sflaczaly hahahaha
 
reklama
Niestety nie. Przyleciał i uprowadził. Ale nie żałuje [emoji6]


wnsdi0i.png
 
Do góry