reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

19CC0828-34EC-4673-BA6D-B2B99F19F696.jpeg
B85FCEB3-A10E-4E9D-9739-644C500185AB.jpeg
DBC22F39-B3B1-4994-B5FC-D22B27B726AE.jpeg
@Dita_333 obiecałam pokazać moje wczorajsze zdobycze ;) ale już nic nie kupuje, nie wiem czemu to wczoraj kupiłam ;p tłumaczę sobie, że były w promocji (a już wcześniej stwierdziłam, że po wizycie (no właśnie miało być po) będę kupować rzeczy tylko neutralne i tylko w jakiś promocjach, bo w normalnych cenach mogę kupić przed porodem, a że nic nie mamy i nic nie będziemy mieli po kimś no to wiadomo trochę tego będzie)...
A uwielbiam dzianinowe kocyki, a ten jeszcze z misiem pod spodem, więc idealny na listopad ;) No same rozumiecie, nie mogłam nie kupić ;)
 

Załączniki

  • DBC22F39-B3B1-4994-B5FC-D22B27B726AE.jpeg
    DBC22F39-B3B1-4994-B5FC-D22B27B726AE.jpeg
    634 KB · Wyświetleń: 328
  • B85FCEB3-A10E-4E9D-9739-644C500185AB.jpeg
    B85FCEB3-A10E-4E9D-9739-644C500185AB.jpeg
    570,8 KB · Wyświetleń: 325
  • 19CC0828-34EC-4673-BA6D-B2B99F19F696.jpeg
    19CC0828-34EC-4673-BA6D-B2B99F19F696.jpeg
    466,4 KB · Wyświetleń: 327
reklama
A ja się tym nie przejmuję zupełnie ;) będę się tym martwić po ciąży, nie zamierzam jakoś specjalnie ani sobie żałować, ani jeść ponad miarę. Jak na razie to myślę, że mam nawet mniejszy apetyt i na pewno nie mam ochoty na słodycze, które bardzo lubię ;)
Wydaje mi się, że woda mi się zatrzymuje w organiźmie, bo widzę różnicę między rankiem a wieczorem - mam nadzieję, że to minie ;)
Postaram się jeść tak jak do tej pory - nigdy nie byłam fanką chipsów, mc donaldów, ciast itp. i jak dotychczas nic się w tym kierunku nie zmieniło... jedyne czego nigdy nie potrafiłabym sobie odmówić to czekolada ;) ale od kilku dni nie mam na nią ochoty... zobaczymy co będzie później ;)

A jaka waga przed ciążą, jeśli można zapytać ?
Dziewczyny wtrącę sie do tematu o wadze bo obawiam się o swoją, chciałam schudnąć przed ciążą ale sie nie udało i mam 68kg przy 157 wzrostu, już wyglądam jak w 4/5 miesiącu [emoji85] Martwie sie jak bedzie dalej..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 842177 Zobacz załącznik 842176 Zobacz załącznik 842175 @Dita_333 obiecałam pokazać moje wczorajsze zdobycze ;) ale już nic nie kupuje, nie wiem czemu to wczoraj kupiłam ;p tłumaczę sobie, że były w promocji (a już wcześniej stwierdziłam, że po wizycie (no właśnie miało być po) będę kupować rzeczy tylko neutralne i tylko w jakiś promocjach, bo w normalnych cenach mogę kupić przed porodem, a że nic nie mamy i nic nie będziemy mieli po kimś no to wiadomo trochę tego będzie)...
A uwielbiam dzianinowe kocyki, a ten jeszcze z misiem pod spodem, więc idealny na listopad ;) No same rozumiecie, nie mogłam nie kupić ;)

Ja pierwsze body kupiłam jak jeszcze się nie staraliśmy, bo mi sie bardzo spodobało, a teraz siedzi sobie na dnie szafy i czeka [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julia
Śliczne!!!! Sama sie zakochałam!!! Ach, nie mogę sie doczekać tych zakupów ;)
Ja tam z jedzeniem będę musiała sie ograniczać. Chipsy, colę i tak dla mnie w ciąży odpadają,No ale moze będę rezygnować z dokładek obiadu i obfitych kolacji :)

Lassha
Jak będziesz sie w miarę zdrowo odżywiać to moze na początku w ogole nie będziesz tyć. Nawet do piątego miesiąca. Bądź dobrej myśli!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 842177 Zobacz załącznik 842176 Zobacz załącznik 842175 @Dita_333 obiecałam pokazać moje wczorajsze zdobycze ;) ale już nic nie kupuje, nie wiem czemu to wczoraj kupiłam ;p tłumaczę sobie, że były w promocji (a już wcześniej stwierdziłam, że po wizycie (no właśnie miało być po) będę kupować rzeczy tylko neutralne i tylko w jakiś promocjach, bo w normalnych cenach mogę kupić przed porodem, a że nic nie mamy i nic nie będziemy mieli po kimś no to wiadomo trochę tego będzie)...
A uwielbiam dzianinowe kocyki, a ten jeszcze z misiem pod spodem, więc idealny na listopad ;) No same rozumiecie, nie mogłam nie kupić ;)
Piorunem ależ to jest śliczne, bardzo mi się podoba :)
U mnie podobnie, tez nie dostane żadnych ciuszków od nikogo, bo ja rodzeństwa nie mam, a narzeczony ma już prawie dorosłą siostrzenice i to jedyne dziecko w naszej rodzinie, poza tym jesteśmy w UK wiec moje koleżanki z Polski tez odpadają. Także wszystko będziemy kompletować sami i powiem Ci szczerze, że też mam już kilka ciuszków, kupiłam je jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży a były na promocjach i żal było nie skorzystać, tez myślałam, że jeśli nam się nie przydadzą to dam komuś w Polsce :)
 
Piorunem ależ to jest śliczne, bardzo mi się podoba :)
U mnie podobnie, tez nie dostane żadnych ciuszków od nikogo, bo ja rodzeństwa nie mam, a narzeczony ma już prawie dorosłą siostrzenice i to jedyne dziecko w naszej rodzinie, poza tym jesteśmy w UK wiec moje koleżanki z Polski tez odpadają. Także wszystko będziemy kompletować sami i powiem Ci szczerze, że też mam już kilka ciuszków, kupiłam je jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży a były na promocjach i żal było nie skorzystać, tez myślałam, że jeśli nam się nie przydadzą to dam komuś w Polsce :)

Ja tez nie miałam ciuszków po nikim. Kuzyn był Młodego był prawie w tym samym wieku, a po siostrzenicy siostra oddała koleżance.. No i dobrze bo wszystko dziewczyńskie było;) ja kupowałam takie mega paki na internecie, ciuszki jak nowe a takie kolorowe i świetne wzory, bo angielskich firm, jak u nas dla chłopców ciężko znaleźć ;)
I oczywiście nowe tez kupowałam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie miałam ciuszków po nikim. Kuzyn był Młodego był prawie w tym samym wieku, a po siostrzenicy siostra oddała koleżance.. No i dobrze bo wszystko dziewczyńskie było;) ja kupowałam takie mega paki na internecie, ciuszki jak nowe a takie kolorowe i świetne wzory, bo angielskich firm, jak u nas dla chłopców ciężko znaleźć ;)
I oczywiście nowe tez kupowałam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętam jak kiedyś oglądałam takie angielskie zestawy na allegro, teraz wszystko mogę kupić tu na miejscu, rzeczywiście ładne mają tutaj ubranka i sporo taniej wychodzą niż w Polsce dlatego juz planuje zakupić większą ilość ciuszków na jakiś czas do przodu żeby mieć jak juz wrócimy do Polski :)
 
Pamiętam jak kiedyś oglądałam takie angielskie zestawy na allegro, teraz wszystko mogę kupić tu na miejscu, rzeczywiście ładne mają tutaj ubranka i sporo taniej wychodzą niż w Polsce dlatego juz planuje zakupić większą ilość ciuszków na jakiś czas do przodu żeby mieć jak juz wrócimy do Polski :)

Dokładnie, angielskie ciuszki- szczególnie dla chłopców - porównując z polskimi są bardziej kolorowe, ciekawe i śliczne po prostu. U nas to dla chłopców często ciemne kolory, ciagle te same i zero pomysłu [emoji58] :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lassha no to mamy podobnie, mam 2 cm wzrostu wiecej od ciebie i 5 kg mniej wagi i wiem ze przy naszym wzroscie kazdy kilogram dodatkowy od razu widac :/

Piorunem piekne zakupy [emoji7]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
A jaka waga przed ciążą, jeśli można zapytać ?
Dziewczyny wtrącę sie do tematu o wadze bo obawiam się o swoją, chciałam schudnąć przed ciążą ale sie nie udało i mam 68kg przy 157 wzrostu, już wyglądam jak w 4/5 miesiącu [emoji85] Martwie sie jak bedzie dalej..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Obecnie jakieś 59-60 kg przy 162.
 
Do góry