reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Wiem jak to jest z ta tv..ja mam tak z forum hahah musze sie ogarnac!!!

Duzo ale w miare lekko

Moj pracuje tak samo . za nadgodziny ma drugie tyle wiec mu zal nie korzystać oO
Ale jak bede na trybie LENIWIEC bedzie pewnie chccial nadrabiac znajac go haa
W koncu latwiej kiedy druga osoba ogarnie co trzebA

Jade po dzieci .odebrac je ze szkoly i lenistwo

Ze szkoły? W sobotę? U was dzieci chodzą do szkoły na weekend?;( czy to jakieś zajęcia pozalekcyjne może?

Ja telewizji praktycznie nie oglądam, w tygodniu zajęcia z Młodym, zakupy, odwiedziny u sióstr i nie ma kiedy :)a w weekend właśnie nadrabiam, lubię jakiś film obejrzeć ale wczoraj za późno zaczęłam ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie co - przyznam Wam się do czegoś, bo chyba ześwirowałam ... tak jak ja nigdy nie przeglądałam i nie przeglądam nadal rzeczy dla dzieciaków, tak dzisiaj pojechałam do sklepu, bo musiałam kupić coś Maluchom koleżanki (1,5 miesiąca i 2 latka) i oprócz prezentów dla nich, kupiłam kocyk, bo akurat był taki jak lubię i jeszcze w moim szarym kolorze i piżamkę z pandą, bo mi się kolory podobały - stwierdziłam, że teraz tyle znajomych czeka na dziecko, że jak nie nam to innym się przyda... normalnie nie mogłam się powstrzymać ;p
 
EdytA ja tez malo..duzo nagrywam jak ciaza z zaskoczenia hahahah

Polska szkola. :) tylko w soboty
Musza.nie ma zmiluj
 
U nas wiedzą nasi rodzice i siostra męża. Nawet jakby coś było nie tak to wolę żeby wiedzieli. I wie też moja dyrektorka w pracy i jedna koleżanka.

Tak, właśnie dlatego powiedziałam siostrom. Nie wyobrażam sobie żyć normalnie i udawać, że się nic nie stało przy nich gdyby cos poszło nie tak [emoji20]
Ale wszystko będzie w porządku [emoji6]

Julia
Pokaż kocyk [emoji4] W twoim ulubionym kolorze?
Pewnie, że ci się przyda [emoji4] widać, cię za serce złapało [emoji6]

Karolina
To szczerze nie zazdroszczę im ten soboty w szkole [emoji6] ale jak mus to mus! [emoji4]

U nas piękna pogoda była dzisiaj, także całą godzina korzystaliśmy [emoji6]
Martwi mnie jedynie,że dużo jem[emoji20] jestem ciagle głodna... jak tak dalej pójdzie to będą mi życzyć bezbolesnego porodu w piątym miesiącu!!!!;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez ciagle jestem glodna, ale nie jem tylko zapycham sie woda :( znaczy jem, ale tak jak wczesniej, 4 posilki dziennie. strasznie sie boje, ze znow tak duzo przytyje w ciazy :(

4c3tskjoppjijysx.png
 
Igorwelove
Jeśli chodzi o liczbę posiłków to jem tyle samo... No może na weekend o jeden więcej ale to w domu to inaczej ;) ale jakieeeee ja jem posiłki :) dogadzam sobie jak baba w ciąży [emoji23][emoji5]
W zeszłej ciąży przytyłam 11kg, w tej pewnie 25[emoji21][emoji53] muszę coś wymyślić.. moze tez zacznę zapychać się wodą

Paula25
Ja tym kilo mogłabym na początku schudnąć :) żeby waga końcowa nie była taka straszna :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana, ja 30 kg na + mialam w dniu porodu :( Na poczatku jadlam duzo slodyczy, czipsow itp, ale jak juz ma wadze bylo 15+ to jadlam duzo mniej a mimo to tylam jak glupia :( wyniki mialam ok, a lekarz rozkladal rece i mowil,ze widocznie taka moja natura :(

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Igorwelove
Jeśli chodzi o liczbę posiłków to jem tyle samo... No może na weekend o jeden więcej ale to w domu to inaczej ;) ale jakieeeee ja jem posiłki :) dogadzam sobie jak baba w ciąży [emoji23][emoji5]
W zeszłej ciąży przytyłam 11kg, w tej pewnie 25[emoji21][emoji53] muszę coś wymyślić.. moze tez zacznę zapychać się wodą

Paula25
Ja tym kilo mogłabym na początku schudnąć :) żeby waga końcowa nie była taka straszna :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, ja 30 kg na + mialam w dniu porodu :( Na poczatku jadlam duzo slodyczy, czipsow itp, ale jak juz ma wadze bylo 15+ to jadlam duzo mniej a mimo to tylam jak glupia :( wyniki mialam ok, a lekarz rozkladal rece i mowil,ze widocznie taka moja natura :(

4c3tskjoppjijysx.png
Dziewczyny, nie martwcie się na zapas, ważne żeby z naszymi mauszkami było wszystko w porządku, kilogramami będziemy się martwić po porodzie :)
Igorowelove, nie ma reguły, to, że w poprzedniej ciąży dużo przytyłaś nie znaczy, że teraz będzie tak samo :)
 
Do góry