reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zaneta, u mnie wie siostra i tesciowa, juz mowilam ze to jakas wiedzma i jak zobaczyla mnie kilka dni po tym jak zrobilam test, to zapytala czy w ciazy nie jestem, bo inaczej wygladam [emoji85][emoji23] Chcemy powiedziec tez naszym rodzicom, ale mamy dylemat czy zrobic to teraz czy juz po wizycie jak serduszko bedzie bilo :) Reszcie rodziny i znajomym pewnie po 1 trymestrze powiemy :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Nic nie szkodzi ;) niestety nie kojarzę kto to mógł być ;)
A czemu masz wątpliwości?
Ponieważ miałam tam TSH 7,5, za 2 dni 3,5, po powtórzeniu próbek obie się różniły o 0,2, niby niewiele a jednak. Poza tym wynik AMH miałam po 4 godzinach, to niespotykanie szybko.
 
Dita o 1 sialas??? Przebilas.Mnie hehe pewnie wiedzialas ze cala sobota wolna :ppp

Ja dziewczynki 4 razy w tyg i sobota wstaje o 4.20 ..bylam przyzwyczajona bo teraz widze jakbym sie cofnela w czasie.
Znow zmeczona ... Jeszcze to wstawanie w nocy!!! Staram.sie nie pic na noc ale malo pomoglo ..
Ja w uk to u was wychodzi 5.20 wtedy
Pracuje 53h tyg moze dam rade jakos wytrwac bo nie ukrywam przyzwyczailam sie do tych pieniedzy no ale jak bedzie trzeba zwolnic to bedzie mus


Zaneta U mnie wie szefowa bo musialam powiedziec i przyjaciolka:)
Jakos chce poczekac.wszystkich zaskoczyć
Moze wytrwam haha

Wczoraj maz z synem rozmawiali o bejbiku jakny bylo...to syn mu powiedzial ze jak bedzie chlopak to ma spac u niego...no zobaczymy:p
 
My rodzicom powiemy na święta, mam nadzieje że na wizycie zobaczę serduszko i spokojnie będziemy mogli ich poinformować :) siostrom powiedziałam, ale z nimi jestem blisko i mentalnie i też często się widujemy. Ciężko byłoby ukryć np.mdlosci ;) poza tym one mnie wspierają, a to się liczy. W pracy też muszę szybko powiedzieć - po wizycie, bo będę musiała szykować zastępstwo. A tak jak pisałam - mam samodzielne stanowisko plus nauka programu to tak hop siup nie będzie... i zastępuje podczas urlopów dwie osoby. Wiec tez sie będzie musiała tego nauczyć ;(

Karolina
Dzisiaj średni luz... sprzątanie, obiadek, obiecany spacer z Młodym i moze jeszcze do babci pojadę, bo dawno nie byłam ;)
A tak siedziałam długo bo zaczęłam oglądać film i zamiast wyłączyć to się ślepiłam jak głupia :)
Czyli twoje pociechy pragną rodzeństwa? To super :)
Dużo godzin pracujesz... póki dajesz rade to pracuj, ale pewnie organizm sam sie upomni o swoje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ponieważ miałam tam TSH 7,5, za 2 dni 3,5, po powtórzeniu próbek obie się różniły o 0,2, niby niewiele a jednak. Poza tym wynik AMH miałam po 4 godzinach, to niespotykanie szybko.

Yhm ;) nie znam się na tym, ale ja w sumie w tym miesiącu miałam progesteron 5 z haczykiem i moja ginekolog zastanawiała się co jest grane i czy w ogóle była owulacja, a jakieś 14 godzin później urósł mi ok. 300% i stwierdziła, że jeśli beta wyjdzie ujemna to ona nie wie co z tym moim organizmem ;p dlatego tak szybko dowiedziałam się o ciąży... a widocznie o 1 dzień przesunęła mi się owulacja i dlatego pierwszy wynik był tak niski...
a TSH spada podobno bardzo powoli, więc nie wiem jak to jest - zawsze miałam koło 1-1,5 dlatego nigdy nic na ten temat nie czytałam...
 
Wiem jak to jest z ta tv..ja mam tak z forum hahah musze sie ogarnac!!!

Duzo ale w miare lekko

Moj pracuje tak samo . za nadgodziny ma drugie tyle wiec mu zal nie korzystać oO
Ale jak bede na trybie LENIWIEC bedzie pewnie chccial nadrabiac znajac go haa
W koncu latwiej kiedy druga osoba ogarnie co trzebA

Jade po dzieci .odebrac je ze szkoly i lenistwo
 
reklama
Do góry