reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Piszecie jak szalone Dziewczyny i widzę, że coraz więcej nas :)
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor, pytała tylko czy cieszymy się ze jestem w ciąży i umówiła mnie na spotkanie z polożną w środę. Tak jak myślałam, pierwsze usg dopiero w ok 12 tygodniu.

Paulaaa i mi przypomnialas ze zapomnialam.zadzwonic!!*! Haha.masakra ze Mna

aa i napisze Ci ze badanie krwi ..co tam bys nie chciała mozna zrobić 'online' tak tylko pisze oczywiście
Np. Bloodtestdirect
 
Paulaaa i mi przypomnialas ze zapomnialam.zadzwonic!!*! Haha.masakra ze Mna

aa i napisze Ci ze badanie krwi ..co tam bys nie chciała mozna zrobić 'online' tak tylko pisze oczywiście
Np. Bloodtestdirect
No to dzwon szybko :)
Dziękuję za podpowiedź ;)
Dowiedziałam się, że podobno dostane dużo ulotek do czytania od midwife, fajnie, bo lubię czytać o ciąży a internet mnie tylko straszy :)
 
Dołączam się również do grona listopadowego [emoji4]
Witaj :) Powiedz cos o sobie :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Ja tez coś nie mam ochoty na bara bara:( a nigdy na libido nie narzekałam... ale mój na razie ma lęki, że skrzywdzi Bąbla i jak go nie skuszę to nic z tego nie będzie....:)
A taaaaaak strasznie chce mi się go kusić jak tańczyć do białego rana Haha [emoji23][emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez coś nie mam ochoty na bara bara:( a nigdy na libido nie narzekałam... ale mój na razie ma lęki, że skrzywdzi Bąbla i jak go nie skuszę to nic z tego nie będzie....:)
A taaaaaak strasznie chce mi się go kusić jak tańczyć do białego rana Haha [emoji23][emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

My po zakupach..eh musialam.jechac
.mhaha zartuje:p .Mam teraz takie zachcianki ze.mnie nosi ...ciasto na zimno z sera bialego zrobie z owocami mmmmmmmmm

Co do seksu..moj jak slyszy slowo Nie to ochote ma jak zwierz i wez tu nadz madry hahaha


Az taka.chcice.masz hihih????
Ostry temperament:))))

Moj wlasnie robi kolacje a ja spadam do wanny ... Trzeba sie doprowadzic do porzadku !
Milego wieczoru dziewczyny:):):):)
 
My po zakupach..eh musialam.jechac
.mhaha zartuje:p .Mam teraz takie zachcianki ze.mnie nosi ...ciasto na zimno z sera bialego zrobie z owocami mmmmmmmmm

Co do seksu..moj jak slyszy slowo Nie to ochote ma jak zwierz i wez tu nadz madry hahaha


Az taka.chcice.masz hihih????
Ostry temperament:))))

Moj wlasnie robi kolacje a ja spadam do wanny ... Trzeba sie doprowadzic do porzadku !
Milego wieczoru dziewczyny:):):):)

Nie, nie :) tak ironizowałam :) ale w słowie pisanym nie wyszedł mi żart ;)
Właśnie libido moje na tę chwilę nie istnieje... wolę kocyk i herbatkę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe dziewczyny, gratuluję ogromnie ;)

A ja postanowiłam dzisiaj po pracy namówić mojego Męża, żebyśmy posprzątali i właśnie niedawno skończyliśmy ;) weekend bez sprzątania, czyli coś co uwielbiam ;)
Jutro zamierzam pojechać na zakupy, choć tego nie znoszę, ale muszę kupić coś dla dwójki maluchów mojej koleżanki, a tak się zabierałam do internetowych zakupów, że brakło mi czasu... liczę tylko, że powie mi co potrzebują i szybciutko mi pójdzie - wolę kupić coś co im się przyda ;)

I korzystając z wiosennej pogody może wybiorę się do lasu z psiakiem ;)
 
Do góry