reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

2EFC5FA0-44A9-44B7-96DA-09DC91573D02.jpeg
Poczekaj do jutra [emoji4] a jeśli nie to z dziewczynką też będzie fajnie! Zobaczysz jakie ciuszki są dla dziewczynek, cuuuuda [emoji6]



Ehhh wyślij mi kilka [emoji7][emoji7] uwielbiam racuchy!!!

No właśnie - dla dziewuszki to dopiero są piękne ciuszki ;p o mój Mąż wybrał ostatnio 4 takie sukienki (nie lubię różu, ale na te się zgodziłam ;p)
 

Załączniki

  • 2EFC5FA0-44A9-44B7-96DA-09DC91573D02.jpeg
    2EFC5FA0-44A9-44B7-96DA-09DC91573D02.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 385
reklama
Mój gin też dziś nie pozostawił wątpliwości- chłopiec podobno już bardziej pewny być nie może. Wszystko ok chociaż tak naprawdę nic nie wiem- nie zapytałam ani ile waży ani ile mierzy jakoś tak wystarczył mi jego widok ;) zaskoczony tylko gin że mam bardzo wysoko dno macicy jakby kilka tygodni dalej ale mówi że to może wynikać z tej mojej wady. Za dwa tyg mam iść na polowkowe :)
 
Dziewczyny, jak lekarz mowil tak robie, dzisiaj ze nie mialam cisnieniomierza rano to zmierzylam dzisiaj 2 razy I mialam 116/67 I puls 102, ale dlatego, ze bylam po spacerze.
Teraz leze I poczulam takie pulsowanie ww glowie I jakby serce szybciej bilo I wybuch goraca. Zmierzylam cisnienie w razie w I mialam 127/73 I puls 91 czy to jest nadal okej czy sie martwic?
 
Hej,
Wow, nie spodziewałam się, że są takie fora. W zasadzie niechcący tutaj trafiłam :-D, szukając odpowiedzi czy to, co czuje to ruchy dziecka. Mam nadzieję, że nie za późno piszę, ale również jestem listopadową mamą. Mam termin 23.11, może któraś z Was coś już czuje, bo ja mam wrażenie, że moje bobo to diabeł tasmański :biggrin2:
Cześć!
Miło, że jeszcze dołączają do nas nowe listopadowe mamuśki [emoji16]
Napisz coś więcej o sobie :)
Ach to moje czytanie że zrozumieniem[emoji27]
Spoko, nie jesteś sama, ja również tak zrozumiałam
Tak piszecie o tej płci, że się zaczęłam zastanawiać. 2 razy widziałam płeć .
W 15tym tygodniu mój gin chciał zobaczyć szyjkę dopochwowo i wtedy widziałam normalnie worek mosznowy z siusiakiem.
To raczej z worka się wargi nie zrobią.
Potem w 17tym tygodniu profilowo też odstawał siusiak.
Teraz idę 27ego w 20+1 ale najważniejsze, aby dziecko było zdrowe.
Po tym co przeszłam w zeszłym roku i leżeniu od 19 marca to zdrowie bobasa dla mnie najważniejsze.
Masz rację, najważniejsze, że zdrowe dziecko. Trzeba doceniać to co otrzymujemy, nie marudzić i nie wybrzydzać bo niektórzy nie mogą się cieszyć takim szczęściem.

Chyba magnez zaczął mi pomagać bo mniej boli brzuch, ale jednak czuję go nadal.
 
reklama
Dziewczyny, jak lekarz mowil tak robie, dzisiaj ze nie mialam cisnieniomierza rano to zmierzylam dzisiaj 2 razy I mialam 116/67 I puls 102, ale dlatego, ze bylam po spacerze.
Teraz leze I poczulam takie pulsowanie ww glowie I jakby serce szybciej bilo I wybuch goraca. Zmierzylam cisnienie w razie w I mialam 127/73 I puls 91 czy to jest nadal okej czy sie martwic?

Czy lekarz nie podał Ci zakresów skoro kazał Ci mierzyć ciśnienie?

Zadawanie takich pytań, nawet tutaj, będzie Cię tylko nakręcać i nakręcać innych, którzy zaczną sobie diagnozować wszystkie możliwe choroby.
Żadna z nas nie jest lekarzem, chyba nie mamy też psychologa i szczerze powiedziawszy bałabym cokolwiek w tej sytuacji Ci doradzać :( Nie zrozum mnie źle, ale to co piszesz jest bardzo niepokojące i nawet nie znając Cię, martwię się o Ciebie - skorzystaj proszę z profesjonalnej pomocy, będziemy Cię tutaj napewno wspierać i Ci pomagać!
 
Do góry