reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Miałam dokładnie tak samo!
Tylko słyszałam, że pannica by sie przydała itd.a ja uparcie, że moze jednak drugi synek? [emoji23] oczywiście jakby była córka tez bym się cieszyła, ważne, żeby zdrowe było, a po urodzeniu, jak się weźmie na ręce to sobie już nie można wyobrazić ze nasz syn/córka mógłby /mogłaby być kimś innym [emoji5][emoji3]





Tez nie mam żadnego imienia... moze Michaś, Ignaś, Adaś albo Bartuś? Ale żadne jeszcze mi serca nie skradło [emoji57]


Och, tez uwielbiam lody!!!!![emoji5]
Haha no cudowne sa dzien bez loda dzien stracony
 
reklama
Ja zawsze tylko na bezplatnych stronach, skapa jestem [emoji23]Oooo wlasnie kiedys ktos mi to polecal a tytul zapomnialam :)
Co do Netflixa jest o tyle fajnie, że miesiąc jest za darmo. Co prawda podajesz numer karty debetowej, ale przed upływem miesiąca usuwasz konto i nie naliczają Ci opłat. Jeśli masz dwie karty (np. swoją i partnera), to po wykorzystaniu swojego konta zakładasz drugie i w sumie masz dwa miesiące za free. Zawsze jakaś rozrywka w czasie ciąży ;)
 
To super, że tak dokładnie zostałaś zbadana.
Nadal jesteś w szpitalu czy w domu?
Jestem w szpitalu, jutro przyjedzie z dyżuru mój najdroższy ;) I zabierze mnie do domku. Do piątku będę w domu odpoczywać. Wszystko jest dobrze tylko macica mi się stawia. Ale z tego co rozmawiałam ze znajomymi, to wiele kobiet tak ma.

Pytanie nie ciazowe...
Polecicie jakis serial fajny? Najlepiej taki trzymajacy w napieciu
emoji14.png
Breaking bad ;)


Ja byłam na wizycie i jestem załamana.
Prawdopodobnie dziewczynka.
Jutro idę potwierdzić jeszcze raz bo doktor mówi że tam lepszy sprzęt ...
Szok i nie do wierzenie, popłakałam sie i odechciało mi się wszystkiego w jednej chwili...poprostu...
Pewnie pomyślcie że zwariowwlam bo to nie ważne to tylko płeć i że zdrowe itp ale nie chce córki ,nie biorę tego pod uwagę kompletnie, śliczne ubranka mam dla chłopca i wogole (załamuje się) .
W pewnym momencie przez moja głowę przeleciała mysl że ta ciąża to pomyłka ...
Nie wiem czy się z tym oswoje, ale to zajęło mi chęć do wszystkiego co z ciąża związane:(((((

To bardzo niedojrzałe co piszesz. Ja będę mieć dziewczynkę i akurat tak czułam od początku, mój niedługo już mąż miał kiedyś sny, że mamy córeczkę i tak się trafiło, że dziewczynka. Mamy szczęście. Nie wiedząc jeszcze jaka będzie płeć ryzykowałam i nakupowałam bardzo dużo ciuszków, głównie dla dziewczynki. Kilka stówek lekko poszło, ale cały czas myślałam, że jeśli będzie jednak chłopiec to nic, odłożę ubranka na strych i dziewczynka będzie następna, że ciuszki poczekają ;) Bo tak jak każda z nas tu pisze, to jest moje dziecko, mój cud, a właściwie to nasz- mój i kogoś kogo kocham najbardziej na świecie, a dziecko będzie dopełnieniem naszej miłości. Najważniejsze, żeby wszystko było dobrze z maleństwem i Tobą w ciąży :) A jeśli uważasz, że tata dziecka będzie zawiedziony i boisz się mu to powiedzieć, to sorry że to pisze, ale jesteście głuptasami ;) Chyba sami wzajemnie się nakręciliście na chłopca co? Twój facet chce pierworodnego do przedłużenia rodu? ;)
 
Co do Netflixa jest o tyle fajnie, że miesiąc jest za darmo. Co prawda podajesz numer karty debetowej, ale przed upływem miesiąca usuwasz konto i nie naliczają Ci opłat. Jeśli masz dwie karty (np. swoją i partnera), to po wykorzystaniu swojego konta zakładasz drugie i w sumie masz dwa miesiące za free. Zawsze jakaś rozrywka w czasie ciąży ;)

Jest to jakiś pomysł:) albo wiele osób kupuje pakiety na kilka ekranów wspólnie ze znajomymi/rodziną i dzieli się kosztami. Nam nie jest szkoda tych 43 zł, bo i tak wychodzi nas taniej niż telewizja, z której już rok temu zrezygnowaliśmy[emoji4]
 
A z tymi usg to jest tak, że aparat powinien być dobrej jakości, a lekarz doświadczony ;) Do 16tc płeć tak naprawde może się zmienić. Dziewczynkom zanikają wyrostki płciowe, a niektóre mają taki obrzęk warg sromowych, że są mylone z chłopcami. Ale wyrostek płciowy jeśli jest dobrze uwidoczniony raczej powinien być wyznacznikiem przyszłej płci. Jak ja zobaczyłam, że u mojej niuni wyrostek jest równolegle do kręgosłupa, to zaczęłam szaleć z ciuszkami dla dziewczynki ;)
 
Rok temu gdybym nie zmądrzała, to byłabym żoną innego i pewnie ma ciążę bym się nie zdecydowała teraz, a jeśli by się zdarzyło, to wiem, że też nue byłby zadowolony z dziewczynki, bo miał porąbane poglądy i chore ambicje. Co prawda było trochę zachodu z odwołaniem wesela i innych, znalezionia pary na nasze miejsce, ale dzięki temu jestem teraz szczęśliwa. Wtedy nie byłam. (Taka mała dygresja ;))
 
reklama
Jest to jakiś pomysł:) albo wiele osób kupuje pakiety na kilka ekranów wspólnie ze znajomymi/rodziną i dzieli się kosztami. Nam nie jest szkoda tych 43 zł, bo i tak wychodzi nas taniej niż telewizja, z której już rok temu zrezygnowaliśmy[emoji4]

Ja tak mam [emoji5] z siostra i kolega i nie wiem czy jeszcze ktoś, ale mam premium HD i płace 13zl za miesiąc [emoji23]a multum seriali i filmie w jakości HD[emoji51][emoji106]
 
Do góry