reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

No wlasnie wiem, ale to jest silniejsze ode mnie. Kiedys mialam odciety internet I nie tylko I tak to nie poskutkowalo.

Kochana, wierząc w to co piszą w internecie to w 8tc powinnam poronić. Miałam straszne bóle brzucha, plamienia, bóle w odcinku lędźwiowym. Spanikowałam, poszłam do lekarza, byłam na skraju wyczerpania psychicznego, a Pani doktor powiedziała, że to normalne, szczególnie że mam nadżerkę. Po tygodniu przeszły plamienia, a ja się cieszyłam, że z dzidzią ok [emoji4]I tak z bólami brzucha męczyłam się cały I trymestr, teraz mam co kilka dni.
Także, internet nie jest najlepszym miejscem na czerpanie wiedzy. Przede wszystkim wyluzuj i zajmij sobie głowę czymś innym, nie wiem, zacznij czytać, oglądać seriale, jak możesz to jakaś aktywność fizyczna. [emoji4]
 
reklama
Ja identycznie. Byłam przekonana, że będę w skończonym 21 na połówkowym, a okazuje się że 20. Ogarnięcie kalendarza przerasta moje możliwości... W ciąży często mam jakieś zaćmienia umysłu.

Ojjj ta pamięć masakra [emoji85] ostatnio narobiłam hałasu, że portfel zgubiłam, panika, już chcieliśmy szukać, spojrzałam do szuflady w której w życiu bym go nie schowała i oooo... znalazł się! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85][emoji85] Mój się ze mnie śmiał.
 
A ja właśnie wróciłam z wizyty. Nie pisałam że idę bo byłam pewna że omówimy tylko ostatnie badania z labo a tu taki psikus heh. Zbadała mi szyjke i powiedziała że jest wszystko super pięknie a później posluchalysmy serduszka mojego maleńkiego i też fajnie 150/min
Pozegnalysmy się bo mi się ten pakiet kończy i 25 idę do nowego lekarza ;)
Ach i nawodnienie jest ok czyli to nie przez to mam migreny na które nic mi nie mogła poradzic
 
Ja też dziś wizytowałam! :)
Jestem w 18w6d ale Dzidzia duża jak na 25w1d :o prawie 300 gram a termin porodu przesunął się na 30 września według USG ;)
Widziałam jak sobie macha nóżkami, śmiesznie to wyglądało [emoji14]
Prawdopodobnie chłopak więc pomału przyzwyczajam się do Imienia Adaś :)
Pozdrawiam!
 
A ja właśnie wróciłam z wizyty. Nie pisałam że idę bo byłam pewna że omówimy tylko ostatnie badania z labo a tu taki psikus heh. Zbadała mi szyjke i powiedziała że jest wszystko super pięknie a później posluchalysmy serduszka mojego maleńkiego i też fajnie 150/min
Pozegnalysmy się bo mi się ten pakiet kończy i 25 idę do nowego lekarza ;)
Ach i nawodnienie jest ok czyli to nie przez to mam migreny na które nic mi nie mogła poradzic
Super że wszystko ok.Trzymam kciuki za resztę Waszych wizyt.Ja jednak w środę bo doktor mój w czwartek wyjeżdża.Na połówkowe będzie 21t5d na 11 lipca ale teraz się dowiem czy nie będzie szybciej bo ostatnio dzidziuś tydzień był do przodu. Ciśnienie u mnie ostatnio 100/50 zawsze mam w tych granicach :)
 
Ja też dziś wizytowałam! :)
Jestem w 18w6d ale Dzidzia duża jak na 25w1d :o prawie 300 gram a termin porodu przesunął się na 30 września według USG ;)
Widziałam jak sobie macha nóżkami, śmiesznie to wyglądało [emoji14]
Prawdopodobnie chłopak więc pomału przyzwyczajam się do Imienia Adaś :)
Pozdrawiam!
Super czyli jeszcze na 100% nie wiadomo ?
Termin ładnie do przodu ale szczerze trzeba czekać do końca, ja w pierwszej ciąży tak miałam z początku rósł mówili że szybciej urodzę itp.a potem syn powolutku przestał szaleć ze wzrostem i urodziłam w terminie.
 
Super czyli jeszcze na 100% nie wiadomo ?
Termin ładnie do przodu ale szczerze trzeba czekać do końca, ja w pierwszej ciąży tak miałam z początku rósł mówili że szybciej urodzę itp.a potem syn powolutku przestał szaleć ze wzrostem i urodziłam w terminie.
Nie na 100% bo kręcił się wiercił i Dobrze nie było widać ;)
Z 13 Listopada na 30 września to ładnie się przesunął ale jeszcze zobaczymy czy dalej będzie tak szybko rósł ;)
Lekarz sobie zapisał że będzie kontrolował wagę na USG ;)
 
A lech 0.0% nie smakuje jak piwo? Nie pilam, ale ponoc ma normalny smak piwa. Maz ostatnio w zabce dostal zdrapke i wygral heinekena 0.0%, wiec dziabne go do meczu jutro i dam znac jak smakuje ;)
Piłam przed ciążą i dla mnie szału nie ma, więc wolę pamiętać ten dobry smak browarka i nie psuć go zamiennikami [emoji6]
 
reklama
Ja też dziś wizytowałam! :)
Jestem w 18w6d ale Dzidzia duża jak na 25w1d :o prawie 300 gram a termin porodu przesunął się na 30 września według USG ;)
Widziałam jak sobie macha nóżkami, śmiesznie to wyglądało [emoji14]
Prawdopodobnie chłopak więc pomału przyzwyczajam się do Imienia Adaś :)
Pozdrawiam!
Też z om mam termin porodu na 13, a na usg dziecko wazyło ok 330g. Nic mi nie mówił o przesunięciu terminu. Wydaje mi się dziwne przesunięcie terminu aż o półtora miesiąca. Nigdy z czymś takim się nie spotkałam, ciekawe.
 
Do góry