reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
To co zrobić, gdy mam cisnienie np 120/90 I puls 98?


Przyczynami podwyższonego pulsu może być palenie papierosów, picie alkoholu, odwodnienie, problemy z tarczycą, ale i choroby serca oraz całego układu krążenia, jak również niewydolność oddechowa. Przyczyną może być również cukrzyca, ale i niedobór niektórych minerałów - potasu, magnezu czy wapnia


Roksi wazne jest o jakiej porze puls był mierzony równiez jak również sprawdzanie przerw w trakcie . Jest wiele informacji na necie na temat pulsu. Jakie masz normy. Jak wiele czynnokow dnia codziennego ma na niego wplyw i jak go obniżyć ewentualnie . U ciebie stres który ciągle przezywasz też nie pomaga zapewne

Nie interesowałam się tym aż tak bo z moim pulsem i cisnieniem zawsze było ok
 
Ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze. Czujesz sie rownie dobrze? :)
Ciesz sie, ja jeszcze tak nie czuje mocno mojego dziecka I panikuje, ze cos jest nie.tak. :/
Spokojnie, to jest moje druga ciąża dlatego też zaczęłam wcześniej czuć ruchy :) i Ty się doczekasz :)

Czuję się super, czasami zapominam że jestem w ciąży. Wieczorem tylko twardnieje mi brzuch pewnie będzie kazał mi brać magnez
 
Ja musze, bo jak powiedzialam o tych nerwach lekarzowi to mi kazal, a puls nie jest az tak wazny jak samo cisnienie.
Czyli poniekad masz objawy somatyczne, chociaz do konca tego tak nazwac nie mozna, bo objawy somatyczne to to co sama nerwica daje, a to co sobie wmawiasz to jest cos podobnego, ale jednak inne. Tez sobie duzo rzeczy wmawiqm I boje sie, ze to bede miala, a moja rodzina twierdzi, ze predzej prsekrece sie z powodu nerwow niz choroby. Ja w 1 trymestrze naczytalam sie o zatruciu ciazowym, o cholestazie I jak tylko boli mnie glowa, albo serce lomocze ja juz panikuje, ze to zatrucie ciazowe, a jak mnie cos swiedzi to jiz cholestaza I najlepiej biegiem do lekarza bym poleciala.
Nie czytaj takich rzeczy!!! Ja jestem z tych bardziej spokojnych ale jak się głupot naczytam to też schizuje. Po co Ci to...
 
Przyczynami podwyższonego pulsu może być palenie papierosów, picie alkoholu, odwodnienie, problemy z tarczycą, ale i choroby serca oraz całego układu krążenia, jak również niewydolność oddechowa. Przyczyną może być również cukrzyca, ale i niedobór niektórych minerałów - potasu, magnezu czy wapnia


Roksi wazne jest o jakiej porze puls był mierzony równiez jak również sprawdzanie przerw w trakcie . Jest wiele informacji na necie na temat pulsu. Jakie masz normy. Jak wiele czynnokow dnia codziennego ma na niego wplyw i jak go obniżyć ewentualnie . U ciebie stres który ciągle przezywasz też nie pomaga zapewne

Nie interesowałam się tym aż tak bo z moim pulsem i cisnieniem zawsze było ok
Pic, palic nie pale ani nie pije, ostatnio pije 2-3l dziennie, wiec w to tez watpie. Problemow z tarczyca nie mam, bo ostatnio mialam ja regulwrnie badana. Na choroby serca to nie wiem, ale raczej nie, bo mialam echo serca, holter itp I wszystkie wyniki byly zawsze prawidlowe. Cukrzycy tez nigdy nie mialam, chyba ze przypaletala sie ciazowa, ale to bym musiala sprawdzic. Potqs, sod, magnez mam w normie, ostatnio mialam badane. Mi sie wydaje, ze przes nerwice mam podwyzszony. ;/
 
Spokojnie, to jest moje druga ciąża dlatego też zaczęłam wcześniej czuć ruchy :) i Ty się doczekasz :)

Czuję się super, czasami zapominam że jestem w ciąży. Wieczorem tylko twardnieje mi brzuch pewnie będzie kazał mi brać magnez
Wlasnie czulam na poczatku 19 tyg troche mocniej, ale byl jozkami w dol, a teraz jest glowka w dol I nie czuje nieraz tak mocno tych ruchow I sie martwie. :/
 
reklama
Do góry