reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jeszcze co do tego piwa to wczoraj chyba mama ginekolog mówiła, że te 0,0% nie mają alkoholu i są bezpiecznie.
Ja nie piłam piw bezalkoholowych, chyba już wolę sobie zrobić wodę gazowaną z cytryną i miętą, czy coś. Jakoś mnie nie przekonują takie dziwne trunki ;)
 
reklama
Hej hej :) ja dziś wizytuje :) dopiero o 19:30 więc tuptam z nóżki na nóżkę ;) a jeszcze muszę podjechać do tego lekarza z prenatalnych po wynik pappa- już przed poprzednia wizyta dostałam SMS że wynik ok, chciałam odebrać ale nie zastałam nikogo w gabinecie. A mój doktorek chce zobaczyć ;) pewnie też mi dziś powie na kiedy umówić się na polowkowe :)

Moje Maleństwo szaleje już równo, w weekend Mąż dostał pierwsze kopniaki :)
Ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze. Czujesz sie rownie dobrze? :)
Ciesz sie, ja jeszcze tak nie czuje mocno mojego dziecka I panikuje, ze cos jest nie.tak. :/
 
Jeszcze co do tego piwa to wczoraj chyba mama ginekolog mówiła, że te 0,0% nie mają alkoholu i są bezpiecznie.
Ja nie piłam piw bezalkoholowych, chyba już wolę sobie zrobić wodę gazowaną z cytryną i miętą, czy coś. Jakoś mnie nie przekonują takie dziwne trunki ;)
Ja sie pytalam mojemu tacie, kuzynce I kilku innym osobom I oni stwiertdzili to samo, ze w tych 0,0 I tak jest 0,5% alkoholu.
 
Dzień dobry, ja dziś jadę na 12.25 na usg połówkowe, trzymajcie kciuki by wszystko było w porządku i by Michalina pozostała Michaliną. Ktoś jeszcze dziś wizytuje? Jeśli tak to powodzenia :)

Mocno trzymam kciuki za połówkowe i za upragnioną dziewczynkę, ale przecież ona tam już jest- niech tylko lekarz potwierdzi na te 100%[emoji5]

Hej hej :) ja dziś wizytuje :) dopiero o 19:30 więc tuptam z nóżki na nóżkę ;) a jeszcze muszę podjechać do tego lekarza z prenatalnych po wynik pappa- już przed poprzednia wizyta dostałam SMS że wynik ok, chciałam odebrać ale nie zastałam nikogo w gabinecie. A mój doktorek chce zobaczyć ;) pewnie też mi dziś powie na kiedy umówić się na polowkowe :)

Moje Maleństwo szaleje już równo, w weekend Mąż dostał pierwsze kopniaki :)

Kciuki za wizytę!!! [emoji846][emoji5]

Ja sie pytalam mojemu tacie, kuzynce I kilku innym osobom I oni stwiertdzili to samo, ze w tych 0,0 I tak jest 0,5% alkoholu.

Hehe No nie przesadzajmy [emoji846] jak jest napisane 0.00 to jest zero, a co kto powie to już chyba mniej ważne... a jak ja powiem, że tam jest 2%? [emoji16]
Ale jak ktoś nie ma ochoty to niech nie pije i już[emoji16] ja nie pijam, bo dla mnie to taki napój gazowany, a nie trawie gazowanych [emoji33][emoji51]
 
Mocno trzymam kciuki za połówkowe i za upragnioną dziewczynkę, ale przecież ona tam już jest- niech tylko lekarz potwierdzi na te 100%[emoji5]



Kciuki za wizytę!!! [emoji846][emoji5]



Hehe No nie przesadzajmy [emoji846] jak jest napisane 0.00 to jest zero, a co kto powie to już chyba mniej ważne... a jak ja powiem, że tam jest 2%? [emoji16]
Ale jak ktoś nie ma ochoty to niech nie pije i już[emoji16] ja nie pijam, bo dla mnie to taki napój gazowany, a nie trawie gazowanych [emoji33][emoji51]
No tak to prawda, ale powiem Ci ze rax mi kolezanka kupila wino 0,0% to bylo takie niedobre bo smakowalo jak woda gazowana z kwaskiem cytrynowym. Fuj :/
 
Hehe No nie przesadzajmy [emoji846] jak jest napisane 0.00 to jest zero, a co kto powie to już chyba mniej ważne... a jak ja powiem, że tam jest 2%? [emoji16]
Ale jak ktoś nie ma ochoty to niech nie pije i już[emoji16] ja nie pijam, bo dla mnie to taki napój gazowany, a nie trawie gazowanych [emoji33][emoji51]
Napój gazowany i to słodki jak cholera :) Grunt to czytać to co jest napisane na odwrocie drobnym druczkiem.
 
Jeszcze co do tego piwa to wczoraj chyba mama ginekolog mówiła, że te 0,0% nie mają alkoholu i są bezpiecznie.
Ja nie piłam piw bezalkoholowych, chyba już wolę sobie zrobić wodę gazowaną z cytryną i miętą, czy coś. Jakoś mnie nie przekonują takie dziwne trunki ;)

Mam tak samo. Z resztą nie pijam nic co ma cukier i bąbelki haha ( zero jakichkolwiek napoji słodzonych ble a tych piwo podobnych typu karmi to już kompletnie ) już wolę paczka na to miejsce zjeść ..taka moja slabosc:p
Z piwem nie mam problemu bo b.malo piłam alkoholu jeśli już także teraz to nie problem dla Mnie by nie pić w ogóle. Lubię za to np. w restauracji jak się umawiam z koleżankami zamiast ich kawy zamówić świeżo wyciśnięty sok ze skruszonym lodem! Mmmmmmmmmm

Puls też jest wazny
 
Mam tak samo. Z resztą nie pijam nic co ma cukier i bąbelki haha ( zero jakichkolwiek napoji słodzonych ble a tych piwo podobnych typu karmi to już kompletnie ) już wolę paczka na to miejsce zjeść ..taka moja slabosc:p
Z piwem nie mam problemu bo b.malo piłam alkoholu jeśli już także teraz to nie problem dla Mnie by nie pić w ogóle. Lubię za to np. w restauracji jak się umawiam z koleżankami zamiast ich kawy zamówić świeżo wyciśnięty sok ze skruszonym lodem! Mmmmmmmmmm

Puls też jest wazny
To co zrobić, gdy mam cisnienie np 120/90 I puls 98?
 
reklama
Nie, ja nie piję. To nie ma smaku piwa jak dla mnie. I to że jest napisane na nich 0% też mnie nie przekonuje
A lech 0.0% nie smakuje jak piwo? Nie pilam, ale ponoc ma normalny smak piwa. Maz ostatnio w zabce dostal zdrapke i wygral heinekena 0.0%, wiec dziabne go do meczu jutro i dam znac jak smakuje ;)
 
Do góry