reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja zazwyczaj używam farb z Garniera. Wydaje mi się że są w miarę cenowo i dobrej jakosci. Nie śmierdzą. Ja farbuje wlosy czerwienią. Każda farba się zmywa na to nic nie poradzisz. Może kup sobie jakąś odżywkę albo maskę do włosów koloryzujacą:)

Właśnie dostałam SMS- a z hebe, że jest promocja na Garniera 2+2 [emoji4][emoji4][emoji4] warto skorzystać jak ktoś używa.
 
Jakbym o sobie czytała. Ja często chodzę do kilku lekarzy z tym samym problemem, żeby zweryfikować opinię pierwszego... kosztuje to kupę kasy, energii i stresu. Teraz już staram się tak nie robić, bo mąż mnie hamuje. Tylko ja bardziej fiksuję psychicznie, nie mam takich somatycznych objawów.
Ja mam tak nasilona nerwice, ze mi juz przechodzi na objawy somatyczne, bo juz mi organizm wysiada I mam dosc. Wlasnie od przedwczoraj mnie dziwnie glowa boli I juz sie boje, ze mam zle cisnienie(nie mam jak zmierzyc dzisiaj ide kupic) I juz mysle, denerwuje sie. Panicznie boje sie,, ze bede miala rzucawke ciazowa I najchetniej mierzylabym cisnienie 10x do dnia.
 
Ja mam tak nasilona nerwice, ze mi juz przechodzi na objawy somatyczne, bo juz mi organizm wysiada I mam dosc. Wlasnie od przedwczoraj mnie dziwnie glowa boli I juz sie boje, ze mam zle cisnienie(nie mam jak zmierzyc dzisiaj ide kupic) I juz mysle, denerwuje sie. Panicznie boje sie,, ze bede miala rzucawke ciazowa I najchetniej mierzylabym cisnienie 10x do dnia.

Ja w ogóle nie mierze ciśnienia, tylko na wizytach u gina. Czasem jak czuje że serce mi łomocze to badam sobie z zegarkiem puls.

Ale nawet nie piszę Wam jakie mam schizy. Czasem boję się zaglądać na forum, bo cokolwiek się u którejś z Was dzieje niepokojącego, ja od razu uważam że też to mam i o dziwo wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują...
 
Hej hej :) ja dziś wizytuje :) dopiero o 19:30 więc tuptam z nóżki na nóżkę ;) a jeszcze muszę podjechać do tego lekarza z prenatalnych po wynik pappa- już przed poprzednia wizyta dostałam SMS że wynik ok, chciałam odebrać ale nie zastałam nikogo w gabinecie. A mój doktorek chce zobaczyć ;) pewnie też mi dziś powie na kiedy umówić się na polowkowe :)

Moje Maleństwo szaleje już równo, w weekend Mąż dostał pierwsze kopniaki :)
 
reklama
Ja w ogóle nie mierze ciśnienia, tylko na wizytach u gina. Czasem jak czuje że serce mi łomocze to badam sobie z zegarkiem puls.

Ale nawet nie piszę Wam jakie mam schizy. Czasem boję się zaglądać na forum, bo cokolwiek się u którejś z Was dzieje niepokojącego, ja od razu uważam że też to mam i o dziwo wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują...
Ja musze, bo jak powiedzialam o tych nerwach lekarzowi to mi kazal, a puls nie jest az tak wazny jak samo cisnienie.
Czyli poniekad masz objawy somatyczne, chociaz do konca tego tak nazwac nie mozna, bo objawy somatyczne to to co sama nerwica daje, a to co sobie wmawiasz to jest cos podobnego, ale jednak inne. Tez sobie duzo rzeczy wmawiqm I boje sie, ze to bede miala, a moja rodzina twierdzi, ze predzej prsekrece sie z powodu nerwow niz choroby. Ja w 1 trymestrze naczytalam sie o zatruciu ciazowym, o cholestazie I jak tylko boli mnie glowa, albo serce lomocze ja juz panikuje, ze to zatrucie ciazowe, a jak mnie cos swiedzi to jiz cholestaza I najlepiej biegiem do lekarza bym poleciala.
 
Do góry