reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A właśnie chciałam zapytac czy pijecie w ciąży piwo bezalkoholowe są teraz te lechy 0 % i inne ewentualnie karmi?
Ja sobie czasami pozwolę na Lecha 0.0, ale trzeba patrzeć na etykiety bo nie które mają do 0.5%.

Ja będę na połówkowym 21t2d, a w ogóle czy na to usg idziecie do swoich gin czy zapisuje się gdzieś indziej?
 
reklama
Jakie tyle:)
Ślub zaraz wakacje 10 dni i powrot, lipca wizyta i tydzień i już polowkowe zleci nam jak nic :)
Zobaczysz :)

Ty masz pełno atrakcji, a ja i moje nisko położone łożysko to tylko jakieś spacery i porządki w komodzie :D Gdzie spędzacie wakacje?

Dzień dobry, ja dziś jadę na 12.25 na usg połówkowe, trzymajcie kciuki by wszystko było w porządku i by Michalina pozostała Michaliną. Ktoś jeszcze dziś wizytuje? Jeśli tak to powodzenia :)

O, już pierwsze połówkowe! Powodzenia :)

A właśnie chciałam zapytac czy pijecie w ciąży piwo bezalkoholowe są teraz te lechy 0 % i inne ewentualnie karmi?

Karmi ma niewielki procent alkoholu. Bezpieczne są piwa 0,0%.
 
A właśnie chciałam zapytac czy pijecie w ciąży piwo bezalkoholowe są teraz te lechy 0 % i inne ewentualnie karmi?

Jak dla mnie piwo to piwo [emoji4] więc nie piję. I jakoś specjalnie mnie nie ciągnie.

Góraleczka89 ja na pewno ode do szpitala gdzie miałam robione prenatalne. I myślę, że moja już nie będzie musiała robić, bo tam są bardzo dokładni.
 
U mnie połówkowe ma być w 21t 5d - jeszcze miesiąc czekania!
Z moją datą porodu na koniec listopada wydaje mi sie, ze jestem lata świetlne za Wami! :(
 
pytanie do dziewczyn ktore farbowaly wloski w ciazy
ja jakies 2tygodnie temu kupilam farbe bez amoniaku zmywalna do 24 myc.
teraz mi schodzi juz kolorek i troszke to nie estetycznie wyglada wiec chcialam teraz sobie taki sam kolorek zrobic ale juz z farba. Moze wiecie jakie sa dobre farby? ja ostatnio rzadko farbowalam wlosy sama bo albo fryzjer albo mialam swoj naturalny kolorek :) jak byscie mogly mi doradzic bylo by super :):):)
Ja zazwyczaj używam farb z Garniera. Wydaje mi się że są w miarę cenowo i dobrej jakosci. Nie śmierdzą. Ja farbuje wlosy czerwienią. Każda farba się zmywa na to nic nie poradzisz. Może kup sobie jakąś odżywkę albo maskę do włosów koloryzujacą:)
 
W którym tygodniu i dniu idziecie na polowkowe? :)
21+2
Dzień dobry, ja dziś jadę na 12.25 na usg połówkowe, trzymajcie kciuki by wszystko było w porządku i by Michalina pozostała Michaliną. Ktoś jeszcze dziś wizytuje? Jeśli tak to powodzenia :)
Kciuki!
A właśnie chciałam zapytac czy pijecie w ciąży piwo bezalkoholowe są teraz te lechy 0 % i inne ewentualnie karmi?
Piwo 0.0% bo w tych 0% jest jakis gram alkoholu a juz napewno jest w karmi [emoji85]
 
Obiadki same pyszności ja wczoraj u rodziców byłam rosołek,kluski, młoda kapusta i kaczka :)
Dziś w domku i trzeba coś pomyśleć ale coś gulasz po głowie mi chodzi.
Piorunem piękne ubranka zakochałam się w sukienkach :D
Miłego dnia :tak:
Ja wczoraj rosół i gołąbki. Takie pyszności :D dzisiaj to samo odgrzewane :D

W którym tygodniu i dniu idziecie na polowkowe? :)
Mnie zapisali od razu po prenatalnych na 20 tydzień 0 dni. Więc na szczęście nie muszę już nigdzie dzwonić :)

Hej dziewczyny ! Ja wczoraj świętowałam rocznicę ślubu i poczułam pierwszego prawdziwego kopniaka [emoji7] (19+3), a dziaiaj wyjeżdżamy już do Chorwacji i mam nadzieję,że tam już bede czuła małego częściej [emoji6] już chwile czułam delikatne ruchy, potem mineły i aż do wczoraj, oby takie kopniaki już pojawiały sie cześciej [emoji7]
Wszystkiego dobrego :) Mnie w weekend Mała pierwszy raz wypychała na brzuchu różne kulki i nierówności kiedy leżałam płasko na plecach (16t 6d). Pojawiało się na chwilę i znikało kiedy postanowiła się przesunąć :) I czułam małe kopniaczki, ale tylko od wewnątrz :)
A właśnie chciałam zapytac czy pijecie w ciąży piwo bezalkoholowe są teraz te lechy 0 % i inne ewentualnie karmi?
Ja kilka razy wypilam radlera 0,0%. Bo to tak fajnie gasi pragnienie... Ale staram się jak najmniej gazowanego.
 
Tylko chodzi o to, ze ja lekarzowi I tak nie ufam. Co z tego, ze on mi powie, ze jest okej jak ja mam swoja teorie I nie uwierze w to co mi mowi.

Jakbym o sobie czytała. Ja często chodzę do kilku lekarzy z tym samym problemem, żeby zweryfikować opinię pierwszego... kosztuje to kupę kasy, energii i stresu. Teraz już staram się tak nie robić, bo mąż mnie hamuje. Tylko ja bardziej fiksuję psychicznie, nie mam takich somatycznych objawów.
 
reklama
Do góry