reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczyny ! Ja wczoraj świętowałam rocznicę ślubu i poczułam pierwszego prawdziwego kopniaka [emoji7] (19+3), a dziaiaj wyjeżdżamy już do Chorwacji i mam nadzieję,że tam już bede czuła małego częściej [emoji6] już chwile czułam delikatne ruchy, potem mineły i aż do wczoraj, oby takie kopniaki już pojawiały sie cześciej [emoji7]
 
reklama
W którym tygodniu i dniu idziecie na polowkowe? :)
20+3 (ponoć najlepiej między 20+0 a 21+6)
Ja wy liczycie te tygodnie ja jestem teraz 18 + 6 dni jutro zaczynam 19 tydzien a w aplikacji jest ze zaczelam 20 jak to jest
Jeśli jesteś teraz w 18+6, to jutro kończysz 19 tydzień, a zaczynasz 20. Tak jak z urodzinami, jeśli ktoś ma 17 lat i 12 miesięcy, to tak naprawdę ma skończone 18 lat i zaczyna 19 rok życia ;)
 
Cześć,
Ja wizytuje w piątek, nareszcie! Na połówkowe dzisiaj będę się umawiać bo powiedzieli żeby dzwonić w 18tc żeby między 20-22tc zrobić USG.

Na obiad wczoraj robiłam golonkę z kapustą kiszoną, ale mi nie podeszła. Dzisiaj szczawiową planuję zrobić. Mój wyjeżdża to czas na zupy [emoji16] LassHa lecicie samolotem?

Miłego dni [emoji4]
 
Hej dziewczyny ! Ja wczoraj świętowałam rocznicę ślubu i poczułam pierwszego prawdziwego kopniaka [emoji7] (19+3), a dziaiaj wyjeżdżamy już do Chorwacji i mam nadzieję,że tam już bede czuła małego częściej [emoji6] już chwile czułam delikatne ruchy, potem mineły i aż do wczoraj, oby takie kopniaki już pojawiały sie cześciej [emoji7]
Super, to jest niesamowite uczucie :) Miła niespodzianka na rocznicę. Ja do wczoraj myślałam, że tylko czuję ruchy i kopniaki od środka, ale wieczorem ewidentnie brzuch unosił mi się w miejscach kopniaka. Chyba jakieś sztuki walki moje dziecko tam trenuje... :biggrin2: A pierwsze ruchy poczułam w tygodniu 17+5.
 
Witajcie w poniedziałek [emoji4] ciężka noc była , jak nie siku to miejsca sobie nie mogłam znaleźć [emoji21]co to będzie później ale nie ma co narzekać lecę na basen [emoji16]miłego dnia mamuśki! [emoji16][emoji173]
 
reklama
Do góry