reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja mam problem z kawa bo kochałam czarnuche z kawiarki, tak mocna ze jak to moja kolezanka z pracy się śmiała „wypierdzielala z butów o poranku” do tego troszkę mleczka, łyżeczka cukru i później mogłam żyć. Teraz już na takie mocne sobie nie pozwalam ale dalej parze w kawiarce, pol na pol zwykła i bez kofeiny. Ujdzie ale nie to co kiedyś :) nie pije codziennie ale 2-3 razy w tygodniu sobie pozwalam bo tez ciśnienie niskie i po nieprzespanych nocach ciężko funkcjonuje.

Dokładnie to samo u mnie było z kawą. Rytuał każdego dnia.
W ciąży mnie nie odrzuciło od kawy. Zmieniłam przejściowo na rozpuszczalną, i tak teraz witam poranki.
Ale taką prawdziwą, aromatyczną, świeżo parzoną to bym się napiła [emoji7]
 
reklama
U mnie dziś karkówka z sosem pyszności. Kawę pije rozpuszczalna z sporą ilością mleka bo jak nie wypije boli mnie głowa . Zauważyłam u siebie że jak pojadę ok30km samochodem lub więcej mam straszne mdłosci. wysiadam i często wymiotuje, ciężka sprawa ://
 
Właśnie pisałam koleżance że może Zielona herbatka zamiast kawy tylko krótko ja trzeba parzyć albo Yerba mate tylko że trudno przyzwyczaić się do jej smaku bo na poczatku smakuje jak woda z popielniczki i w sumie nie wiem czy Yerba mate można pić w ciąży. :)

Nie zachęciłas ta woda z popielniczki haha

U mnie dziś karkówka z sosem pyszności. Kawę pije rozpuszczalna z sporą ilością mleka bo jak nie wypije boli mnie głowa . Zauważyłam u siebie że jak pojadę ok30km samochodem lub więcej mam straszne mdłosci. wysiadam i często wymiotuje, ciężka sprawa ://

Ja jakiś czas temu nie mogłam nic czytać w aucie jakoś pasażer...bob w mig robiło mi się okropnie za to jako kierowca jest ok !
Ostatnio od kad jestem w ciąży poprawiło mi się o dziwo oO

Ja właśnie zamówiłam .Farbę i oxydant . Kupiłam suszarkę a ciuszki dziecięce tylko przeglądam haha

Piorunem moje kolorki. Śliczne:):):)
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie mikrofalówki - spodziewamy się pierwszego w życiu dziecka i zastanawiam się, czy mikrofala się przydaje? Jestem totalnie zielona w sprawie niemowlaków, nie mam nawet znajomych których mogłabym się poradzić :) Powiedzcie proszę czy taki sprzęt się przydaje, bo z mojego punktu widzenia chyba tak, do podgrzewania jedzonka itp.natomiast w internecie niewiele informacji na ten temat, a nawet na co poniektórych stronach stanowczo odradzają że jest to bardzo niezdrowa metoda podgrzewania jedzenia.
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie mikrofalówki - spodziewamy się pierwszego w życiu dziecka i zastanawiam się, czy mikrofala się przydaje? Jestem totalnie zielona w sprawie niemowlaków, nie mam nawet znajomych których mogłabym się poradzić :) Powiedzcie proszę czy taki sprzęt się przydaje, bo z mojego punktu widzenia chyba tak, do podgrzewania jedzonka itp.natomiast w internecie niewiele informacji na ten temat, a nawet na co poniektórych stronach stanowczo odradzają że jest to bardzo niezdrowa metoda podgrzewania jedzenia.
Jeśli chodzi o podgrzewanie np. słoiczków to chyba lepiej w garneczku z ciepłą wodą podgrzewać. Przynajmniej ja tak robiłam młodszemu bratu :)
 
pytanie do dziewczyn ktore farbowaly wloski w ciazy
ja jakies 2tygodnie temu kupilam farbe bez amoniaku zmywalna do 24 myc.
teraz mi schodzi juz kolorek i troszke to nie estetycznie wyglada wiec chcialam teraz sobie taki sam kolorek zrobic ale juz z farba. Moze wiecie jakie sa dobre farby? ja ostatnio rzadko farbowalam wlosy sama bo albo fryzjer albo mialam swoj naturalny kolorek :) jak byscie mogly mi doradzic bylo by super :):):)
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie mikrofalówki - spodziewamy się pierwszego w życiu dziecka i zastanawiam się, czy mikrofala się przydaje? Jestem totalnie zielona w sprawie niemowlaków, nie mam nawet znajomych których mogłabym się poradzić :) Powiedzcie proszę czy taki sprzęt się przydaje, bo z mojego punktu widzenia chyba tak, do podgrzewania jedzonka itp.natomiast w internecie niewiele informacji na ten temat, a nawet na co poniektórych stronach stanowczo odradzają że jest to bardzo niezdrowa metoda podgrzewania jedzenia.
ja jak urodzilam syna 10 lat temu nie mialam jeszcze mikrofalowki wiec mleko czy cos takiego podgrzewalam na gazie ale moja szwagierka ma 2 dzieci 3 i 5 lat i dosc czesto korzystala z mikro... jest szybciej ... a czy zdrowo? podzielone sa opinie ale dzieciaka do tej pory nic nie jest wiec chyba ok... ale warto miec taki sprzet w domu... ja osobiscie jesli bedzie okazja z kozystania z mikro zeby podgrzac mleko czy cos to bede korzystac :):)
 
Do góry