reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja dziś uruchomię jakieś zapasy z zamrażarki :D mam kotlety i jakiś bogracz. Nie ogarnelismy wczoraj nic i lodówka pusta, ostatecznie można iść na miasto
 
Ja też czułam że to się tak skończy i któraś z Was nas opuści. Bez sensu... Nie po to tu jesteśmy żeby się kłócić, obrażać, naskakiwac na inna i tak dalej...

Aleeee z innej beczki. To ja weselnie już na sali :D jutro wstawię na brzuszki też.
Dziś zaczynam 21 tydzień :)

Ooo jaki piękny brzuszek ;) u mnie praktycznie nie widać, może jakbym minimalnie przytyła ;p ale za 2 tygodnie też idziemy na wesele to Wam pokażę ;)
 
Co to yakitori?Ja mialam juz konto, wiec zalozylam na meza i nie moglam na ten sam adres, wiec do numeru domu dodalam "a" i mam nadzieje, ze sie listonosz domysli, ze to do nas [emoji23] taki ze mnie sep [emoji23]

To są takie japońskie szaszłyki, grillowane na węglu i ze specjalnym sosem [emoji7]
 
Ja dostałam uznałam za badziew i wywalilam, człowiek myśli po co komuś termofor z pestek wiśni hahaha noi nie wymyśliłam więc wywalilam:) ale z Emfamil dają fajna paczuszke z naklejkami "zaraz wychodzę, już jestem i po kolei każdy miesiąc:) fajna sprawa:)
na jaka strone trzeba sie zalogowac zeby dostac takie naklejki??
 
A ja się źle czuje. W piątek w pracy położyłam się po 3. Spałam 4 godziny, po przebudzeniu była mega zmęczona, bolała mnie głowa i plecy. Po powrocie do domu polozylam się po 10:00 i spałam prawie 5 godzin. Wieczorem czulam się już dobrze, noe mogłam spać więc odkurzyłam auto i dom, wykapałam się i do 4:00 leżałam, bo nie mogłam usnąć :/ Rano sama przebudziłam się o 8:00... I nie mogłam usnąć. Więc nastawiłam pralkę, wyszłam się ma chwilę przewietrzyć. Rano miałam wrażenie, że chyba dopadnie mnie rozwolnienie, ale jak poszłam do wc to uczucie minęło. Wrócił mój mąż ze służby, kochaliśmy się, on zasnął a ja nic :/ Byłam głodna, to myślę zjem i zasne. Najadłam się i dalej nic... a już była mega zmęczona. Słabo, duszno, w brzuchu rewolucja... takich przelewań w jelitach dawno nie miałam. Jeszcze się zdenerwowałam bo co próbowałam usnąć to telefon dzwonił, albo mi, albo Jemu. Tak się nakręciłam, że serce mi waliło jak oszalałe i się popłakałam z nerwów (jak wariatka). Poszłam do drugiego pokoju, narzuciłam tshirt na oczy, żeby było 100% ciemno o usnęłam... ale po nie całej półtorej godzinie się obudziłam, bo mój mąż wychodził na szkolenie dla dzieci. W jelitach buzuje, pobolewa mnie żołądek (w piątek się denerwowałam, a często tak miałam w przeszłości, że żołądek się potem odzywał) i pobolewa mnie monentami też brzuch na dole. Już się cała schizuje :/
 
Ja dostałam uznałam za badziew i wywalilam, człowiek myśli po co komuś termofor z pestek wiśni hahaha noi nie wymyśliłam więc wywalilam:) ale z Emfamil dają fajna paczuszke z naklejkami "zaraz wychodzę, już jestem i po kolei każdy miesiąc:) fajna sprawa:)
Termofor z pestek wisni przydatny na bol brzuszka u dziecka :)
A z enfamilu juz dostalas? Tam chyba tez konto zakladalam [emoji14]
 
reklama
Moje wczorajsze zakupy ;p
6163A590-0AC2-4543-BFB1-C436F9799720.jpeg
F30D6CC6-79B4-42C3-AC20-C4AFD32B5233.jpeg
406BDE99-8518-45F3-962F-83BDA949FEAB.jpeg
 

Załączniki

  • 406BDE99-8518-45F3-962F-83BDA949FEAB.jpeg
    406BDE99-8518-45F3-962F-83BDA949FEAB.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 360
  • 6163A590-0AC2-4543-BFB1-C436F9799720.jpeg
    6163A590-0AC2-4543-BFB1-C436F9799720.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 344
  • F30D6CC6-79B4-42C3-AC20-C4AFD32B5233.jpeg
    F30D6CC6-79B4-42C3-AC20-C4AFD32B5233.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 356
Do góry