reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej;) mi teraz mija 17t i 2d ciazy, powiedzcie prosze czy ktoras z Was mniej wiecej na tym etapie nie czuje jeszcze ruchow? Bo z tego co czytam to prawie wszystkie juz tak. A u mnie ciagle nic. Jestem w miare szczupłą osoba teraz 57 kg przy wzroscie 165 wiec myslalam ze juz powinno cos byc czuc. Brzucha tez nie mam zbyt wielkiego wiec nie moge zrozumiec jak moge nie czuc ze moj lobuz ktory pewnie ma juz ze 12 cm jest tam w srodku. Jak odmierzam na linijce to jest to naprawde sporo! Wiem pisza ze od 18 tyg ale Wy wszystkie juz cos czujecie i strasznie Wam zazdroszcze. Wizyta dopiero 26. Wrr.
Ja mam 16+3 i też nie czuję jeszcze :(
 
A mnie może ktoś dodać do zamkniętego forum?:)

My zaraz jedziemy na urlopik na działkę, mąż będzie ze mną i córa tydzień, potem ja zostanę z córka ile się da ;) wole być na świeżym powietrzu niż w mieście się meczyc:/ zrobiłam szybsze wakacje od przedszkola[emoji23] poza tym spojenie daje w kość niestey :(
Co do świat to nie mam pojęcia jak będzie, w ogóle nie planuje tak dalekich sytuacji ;) nie wiem kiedy urodzi się dzidzius, jak będzie się czuł, jak będę się czuła ja, itd itd, będziemy myśleć w grudniu o tym;) z chrzcinami tez temat otwarty, bo ja nie czuje potrzeby chrzcic, mąż tak wiec zobaczymy:) na pewno nie w zime.

Widzę, ze trochę dziewczynek nam przybywa :) ciekawe czy tak zostanie po połówkowych hahha [emoji23]

Miłego weekendu!!
 
A mnie może ktoś dodać do zamkniętego forum?:)

My zaraz jedziemy na urlopik na działkę, mąż będzie ze mną i córa tydzień, potem ja zostanę z córka ile się da ;) wole być na świeżym powietrzu niż w mieście się meczyc:/ zrobiłam szybsze wakacje od przedszkola[emoji23] poza tym spojenie daje w kość niestey :(
Co do świat to nie mam pojęcia jak będzie, w ogóle nie planuje tak dalekich sytuacji ;) nie wiem kiedy urodzi się dzidzius, jak będzie się czuł, jak będę się czuła ja, itd itd, będziemy myśleć w grudniu o tym;) z chrzcinami tez temat otwarty, bo ja nie czuje potrzeby chrzcic, mąż tak wiec zobaczymy:) na pewno nie w zime.

Widzę, ze trochę dziewczynek nam przybywa :) ciekawe czy tak zostanie po połówkowych hahha [emoji23]

Miłego weekendu!!
Musisz przypomniec sie jak wroci Dita z urlopu, bo ja nie mam pojecia jak sie do zamknietej dodaje [emoji85]
Udanego wypoczynku!
 
reklama
czesc dziewczyny
wytez tak macie niskie cisnienie ?? ja od kilku dni to po 117/60p84 109/65 p60 w czesniej mialam po 133 128 itp ja przy takich cisnieniu czuje sie fatalnie za niskie glowa mnie boli kreci mi sie w niej.
 
Do góry