reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

czesc dziewczyny
wytez tak macie niskie cisnienie ?? ja od kilku dni to po 117/60p84 109/65 p60 w czesniej mialam po 133 128 itp ja przy takich cisnieniu czuje sie fatalnie za niskie glowa mnie boli kreci mi sie w niej.
U mnie takie to norma, a górne to nawet wysokie [emoji16] możesz walnąć sobie małą kawkę, jedna nie zaszkodzi.
 
reklama
czesc dziewczyny
wytez tak macie niskie cisnienie ?? ja od kilku dni to po 117/60p84 109/65 p60 w czesniej mialam po 133 128 itp ja przy takich cisnieniu czuje sie fatalnie za niskie glowa mnie boli kreci mi sie w niej.
Jak ja bym miała takie ciśnienie to u mnie już by było nadciśnienie :D Ja mam rano zazwyczaj 90/50, w szpitalu zdarzało mi się nawet 83/42. Jedynie jak się u lekarza ostatnio zdenerwowałam to miałam własnie 118/70 to chyba drugi raz w życiu takie wysokie ciśnienie u siebie widziałam ;)
A tak serio to napij się kawy albo czarnej herbaty ^^ I jeszcze chłodne prysznice pobudzają krążenie.
 
A mnie może ktoś dodać do zamkniętego forum?:)

My zaraz jedziemy na urlopik na działkę, mąż będzie ze mną i córa tydzień, potem ja zostanę z córka ile się da ;) wole być na świeżym powietrzu niż w mieście się meczyc:/ zrobiłam szybsze wakacje od przedszkola[emoji23] poza tym spojenie daje w kość niestey :(
Co do świat to nie mam pojęcia jak będzie, w ogóle nie planuje tak dalekich sytuacji ;) nie wiem kiedy urodzi się dzidzius, jak będzie się czuł, jak będę się czuła ja, itd itd, będziemy myśleć w grudniu o tym;) z chrzcinami tez temat otwarty, bo ja nie czuje potrzeby chrzcic, mąż tak wiec zobaczymy:) na pewno nie w zime.

Widzę, ze trochę dziewczynek nam przybywa :) ciekawe czy tak zostanie po połówkowych hahha [emoji23]

Miłego weekendu!!

Pisałam do moderatorki w twojej sprawie 12.06 ale mi nie odpisała.. Napisze jeszcze raz [emoji5]
 
A jak wejdziesz w swój profil, później w posty i w post, który pisałaś w prywatnym wątku też nie działa?

Działa tyle że nie przychodzą mi powiadomienia eh ale juz będę mieć link w prywatnej to szybciej się tam dostanę

Jak ja bym miała takie ciśnienie to u mnie już by było nadciśnienie :D Ja mam rano zazwyczaj 90/50, w szpitalu zdarzało mi się nawet 83/42. Jedynie jak się u lekarza ostatnio zdenerwowałam to miałam własnie 118/70 to chyba drugi raz w życiu takie wysokie ciśnienie u siebie widziałam ;)
A tak serio to napij się kawy albo czarnej herbaty ^^ I jeszcze chłodne prysznice pobudzają krążenie.


Ja mam zawsze niskie także i tym razem folka jak twoje a było lekkp wyZsze u położnej bo coś tam stresu bylo lol. Nie odczuwam tego. Czuję się ok
 
Hej mamuśki. Wybaczcie za małe udzielanie się ale to przez tą niepewność co dalej. Jedną nogą byłam w ciąży jedną nie. Dziś odebrałam wyniki z amniopunkcji i czekamy na zdrową dziewczynkę. Tak więc muszę się wprawić w dobry ciążowy nastrój. Czuję się bardzo dobrze. Brzuszek już czuję na kolanach jak siedzę hehe ale na razie 3kg do przodu. W przyszłym tygodniu połówkowe i oby już tyłku nudne dóbr wieści i zakuuuupy heheh a no i kombinujemy z imieniem co łatwe nie jest.

Nie będę się powtarzać bo to jasna sprawa nie jestem w stanie nadrobić zaległości więc wybaczcie braku nawiązania do poprzednich tematów. Ale teraz postaram się udzielać na bieżąco. Ale ten czas leci co dziewczyny. Niedawno testy, bety a teraz połówkowe.
Mogę zapytać z jakiego powodu miałaś amniopunkcję?
Jak się czujesz?
 
Mam pytanie odnośnie tej brązowej lini macie ja? Komuś się pojawiła?
Mam od paru tygodni tą linię.
Najpierw miałam od spojenia łonowego do pępka od jakiś 2 tygodni idzie wyżej.
Nie jest mega brązowa ale widoczna.
Zaraz fotę zrobię to zobaczysz.
20180616_155450-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180616_155450-1.jpg
    20180616_155450-1.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 369
Nie chodzi o opuszczanie świąt, s raczej spędzenie czasu tylko i wyłącznie we własnym gronie, bez wszystkich wujkow, cioci i innych. Ale każdy robi jak uważa. My cenimy sobie spokój i harmonie
Ja mam bardzo dużą rodzinę i najbliższa rodzina to ponad 20 osób.
Doskonale Cię rozumiem.
Jak urodziłam Marka 3 grudnia to chciałam spokoju i nie jechałam 70km do Teściów.
Spędziliśmy Boże Narodzenie w swoim małym gronie.
Teraz ze względu na Chrzciny będę miała Sajgon w domu, bo 4 rodzeństwa mego męża z połówkami i dziećmi. Ode mnie dzieci moich sióstr i brata już dorosłe i mają swoje dzieci, więc w sumie ok 40 osób będzie razem z nami, ale damy radę.
Najwyżej Teściowa, mąż czy córki mi pomogą w przygotowaniach.
Z jednej strony cenię sobie spokój, z drugiej uwielbiam moją rodzinę :)
 
reklama
Mogę zapytać z jakiego powodu miałaś amniopunkcję?
Jak się czujesz?
USG prenatalne wykazało zbyt szeroki fałd karkowy i zbyt długą żyłę dosercową i do tego PAPPA kiepsko. Moje ryzyko byli1:12 na trisomie.

Dziewczyny dodajcie mnie też na te prywatne forum pls.

Ja kreski nie miałam na brzuchu i teraz też nie mam.

Co do brzucha w ostatnim tygodniu jakoś wyskoczył niewiadomo skąd hehehe.
 
Do góry