reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ciacho wygląda extra i dziś zrobię:))
A lini nie mam i nie wiem od czego zależy ani cienia nawet i już myślałam że coś nie tak;/
Ciesze się. Dla pewności sprawdziłam jeszcze raz przepis i tam gdzie jest podany budyń zamiast łyżeczki mąki ziemniaczanej ma być łyżka mąki ziemniaczanej. Wkradł mi się pewnie słownik. Już poprawione. Przepraszam :)
 
Ja to nie wiem czy pojedziemy na święta z maluchami, od paru lat powtarzamy ze chcemy sobie we własnym gronie spędzić wigilie i może to będzie dobry moment. Mieszkamy blisko najbliższej rodziny (Ok 1 h samochodem) wiec oczywiście na pewno nas odwiedzą. Nie mam doświadczenia dzieciowego jeszcze wiec nie wiem czy się z dwójka ogarniemy tak sprawnie żeby miesiąc czy półtora po porodzie jechać na pare dni do rodziców.
 
Ja to nie wiem czy pojedziemy na święta z maluchami, od paru lat powtarzamy ze chcemy sobie we własnym gronie spędzić wigilie i może to będzie dobry moment. Mieszkamy blisko najbliższej rodziny (Ok 1 h samochodem) wiec oczywiście na pewno nas odwiedzą. Nie mam doświadczenia dzieciowego jeszcze wiec nie wiem czy się z dwójka ogarniemy tak sprawnie żeby miesiąc czy półtora po porodzie jechać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
H
Sądzę że będziecie bardziej ogarnięcci z dwoma niż niejedna z jednym ;)
Dacie radę ale przy dwojce to będzie lekka rewolucja:)
A jak zdrowie i jak maluszki? Spore już masz brzuszek ?
w środę mam usg wiec się przekonamy:) ale na pewni Ok. Brzuszek nadal marny ale coś czuje ze się poszerzam bardziej. Daje sobie dwa tygodnie na jakiś postęp :D jak się zmieni stan z ciąży spożywczo/urojonej na jakieś sensowne zaokrąglenie to wrzucę na brzuszki
 
H

w środę mam usg wiec się przekonamy:) ale na pewni Ok. Brzuszek nadal marny ale coś czuje ze się poszerzam bardziej. Daje sobie dwa tygodnie na jakiś postęp :D jak się zmieni stan z ciąży spożywczo/urojonej na jakieś sensowne zaokrąglenie to wrzucę na brzuszki

2tyg. Może dużo zmienić:) widzę po sobie jak mi piłkę wywalilo

Moje dzieci mają dziś zakończenie roku w Polskiej szkole także czekam na występ....

Wczoraj rozmawoalam ze znajomą i będzie sprawdzać ncp dostanę. Muszę być przygotowana na przecenki.

Od października młodą będzie chodzić na zajęcia do kościoła co do komuni ( chodzi do wielowyznaniowej szkoły) i wiem że będą piękne komunijne sukienki przecenione w październiku to też kupię. Na zajęcia z młodym będę musiała chodzić bo rodzic też bierze udział. Plus młody bierzmowanie też w nast. roku... Będzie kameralnie to napewno jak lubimy a co do chrzcin młodego to chce jak najszybciej i myśleliśmy by zrobić je jednak w Polsce ..byłaby okazja skupić nasza cala rodzinkę w jednym miejscu...zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry