reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczyny! W końcu jestem po badaniach i mogę odetchnąć na ten moment [emoji4] nie wiadomo dlaczego mam krwiomocz, bo wszystko inne ( nerki, pecherz itp) jest ok. Chyba taka moja uroda i tylko wiecej mnie nastraszyli niż to było warte [emoji12] ale przynajmniej wszystko posprawdzali przed moim wyjazdem i w poniedziałek możemy na spokojnie jechać [emoji16]
 
reklama
Zobacz załącznik 867518
Te szare z lwem na pupie kupiłam 56 i 62 tak samo jak te z zieloną gumką.

Ale fajne! :) Cudo :)

Masz rację, że tak normalnie ciazowo, ale ból jest niemalże cały czas, raz mocniej raz lżej, do tego idzie do krzyża. Dlatego troszki się niepokoje. Mam nadzieję, że lekarz powie "tak ma być".
Nie biorę żadnych leków typu nospa czy magnez, bo nie lubię się faszerować lekami, tym bardziej teraz bez konsultacji z lekarzem.
Czy wy też czujecie dziecko tak nisko, czasami mam wrażenie że jak idę to tak mnie coś ciśnie w dole, jakby zaraz miało wypaść...dziwne uczucie. Ja już nie pamiętam jak było w poprzednich ciążach [emoji4]

To dobrze się składa, że idziesz do lekarza. On na pewno wszystko ci wytłumaczy i uspokoi :)
Ja czuję ruchy już dość wysoko, koło pępka nawet. Na dole rzadziej, bardziej z boku, chyba lubi w poprzek leżeć :rofl2:

Hej dziewczyny! W końcu jestem po badaniach i mogę odetchnąć na ten moment [emoji4] nie wiadomo dlaczego mam krwiomocz, bo wszystko inne ( nerki, pecherz itp) jest ok. Chyba taka moja uroda i tylko wiecej mnie nastraszyli niż to było warte [emoji12] ale przynajmniej wszystko posprawdzali przed moim wyjazdem i w poniedziałek możemy na spokojnie jechać [emoji16]

Krwiomocz w sensie, że masz krew w moczu?Jej, współczuję :( Dobrze, że przebadana jesteś, bo można na zawał zejść przy takich "atrakcjach" :o Ja tez wyjeżdżam na urlop, ale już jutro :)

W 10000 procentach racja:) to miałam na myśli:)
Każdy mówił że mnie miłość zaleje i będę karmić piersią a im bardziej moje piersi tkliwe i bolesne, a zarazem ciężkie i obrzmiale tym bardziej się zniechęcam i mój zapał z spróbuje spadł do nie ma szans ..
Także co zrobić:)

Ja ogólnie wierzę w Boga w myślach się modlę i jestem wierząca ale jedynie w swoje przekonanie że tylko Bóg A nie ksiądz i wszystko inne po drodze..
Moja przyjaciółka skazana przez rodziców na te paranoje itp poszła na spowiedź i ksiądz spytal jej "czy ma grzeszne myśli " o jezuniu i to dziewczyny 20 letniej no wiecie!! huj go to obchodzi.
Aż wstyd!!!!

Ktoś dziś wizytuje ?
Wekend A w następny ślub to tak szybko zleciało:*
Aż nie wiarygodne:)))

Za tydzień ślub?? WOW! W takim razie wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Niech ten dzień będzie jednym z piękniejszych w twoim życiu! :tak: Sto lat w zgodnym małżeństwie życzę :):happy:
 
Zobacz załącznik 867518
Te szare z lwem na pupie kupiłam 56 i 62 tak samo jak te z zieloną gumką.
Pepco ma taka dziwna rozmiarowke wlasnie... Moj syn nosi 104/110 a ostatnio spodenki 92 mu kupilam i dobre [emoji85]
Masz rację, że tak normalnie ciazowo, ale ból jest niemalże cały czas, raz mocniej raz lżej, do tego idzie do krzyża. Dlatego troszki się niepokoje. Mam nadzieję, że lekarz powie "tak ma być".
Nie biorę żadnych leków typu nospa czy magnez, bo nie lubię się faszerować lekami, tym bardziej teraz bez konsultacji z lekarzem.
Czy wy też czujecie dziecko tak nisko, czasami mam wrażenie że jak idę to tak mnie coś ciśnie w dole, jakby zaraz miało wypaść...dziwne uczucie. Ja już nie pamiętam jak było w poprzednich ciążach [emoji4]
Ja tez mialam tako bol przez caly dzien, teraz biore 2 razy dziennie po 2 tabletki asparginu, czyli magnez z potasem i jest poprawa. Ruchy czuje roznie, czasem nawet jakby w pochwie [emoji23][emoji85] w sensie bardzo, bardzo nisko [emoji14] jak chodze to wcale nie czuje
 
Hey !
Nie zjedzcie mnie ale w księdza i kościół nie wierzę...w Boga i owszem ale niesety ludzie A raczej faceci w sukienkach nie stwarzają dla mnie żadnego autorytetu ani objawienia ani świętości. Ba ! Przez wszystkie sytuację w ostatnim czasie z udziałem księży również nie jestem w stanie powiedzieć że są skromni itp siedzą i żyją za państwowe- mają kucharki do gotowania, sprzątaczki do sprzątania i reszty, żyją za to co dostaną A dostają ile wlezie..niesety brak we mnie osoby wierzącej w to wszystko...

Karmic nie chce i nic mi się nie zmienia.
Piersi są moje, ból nie dla mnie, i nie wyobrażam sobie karmić przy innych facetach czy karmić gdzie kolwiek bo dziecko głodne (owszem trzeba karmić) ale są takie rozwiązania które nie powodują skrępowania czyli wcześniej mleko ściągnięte itp
Nie potrafię się przestawić co oznacza ze mimio że dziecko kocham i jest dla mnie wszystkim to mnie nie przekonało-poprostu.
Tyle że ja zawsze miałam w dupie zdanie innych bo nikt za mnie żyć nie będzie ani wychowywać dziecka ani dbać jak będzie chore ani uspokajac w nocy jak będzie miało zły sen.
Dziecko nie wie ,nie pamięta czy było karmione tak czy siak A to że ktoś nie karmi nie oznacza że nie kocha dziecka bądź do niego nie dojrzał ...
Poprosru każdy ma wybór i moje ciało samo go dokonało :)
Nie będę się zmuszać bo leczyc się z depresji też nie chce .
Chce być szczęśliwa i skoro istnieje mm to będę korzystać z tego ,a świadomość że w nocy partner też może wstać i nakarmić osseska i nawiązywać z nim głębsza więź całkowicie mi to wynagradza:) wkoncu nie będę musiała być do dyspozycji dziecka 24h na dobę bo tata brdzie mógł w 100 procentach uczestniczyć w wychowaniu dziecka:)

Odnośnie wózków ubranek- całkowicie mi zapał przeszedł...i nic nie kupuje:)
Może za dużo na głowie o czym pisałam kilka tygodni wcześniej że wtedy był czas A teraz brak ..:(

Nie ma co głowy do góry!!! I piersi bo to piersi a nie cycki dojne krow:)
Tak tylko zapytam, ten ślub za tydzień to cywilny tak?

Co do kp w pierwszej ciąży było mi to bez roznicy. Na szczęście nie było żadnych kłopotów, karmiłam córkę 13 msc i uważam że były to jedne z najpoekniejszych chwil w naszej życiu. Dodam tylko że studiowałam w tym czasie zaocznie więc mąż jeździł że mną i z mała 130 km od domu, nocował że mną tam i przywozi mi Mała na uczelnie do karmienia. I ja i ona byłyśmy szczęśliwe. Do pracy wróciłam po pół roku a babcia przychodziła z Mała do mnie na karmienie... Da się i wcale nie uważam że to jakiś wyczyn. I nigdy nie czułam się jak dojna krowa... Mam nadzieję że tym razem również nam się uda chociaż znacznie wcześniej będę potrzebna w pracy ale myślę że uda nam się to zorganizować.
 
Tak tylko zapytam, ten ślub za tydzień to cywilny tak?

Co do kp w pierwszej ciąży było mi to bez roznicy. Na szczęście nie było żadnych kłopotów, karmiłam córkę 13 msc i uważam że były to jedne z najpoekniejszych chwil w naszej życiu. Dodam tylko że studiowałam w tym czasie zaocznie więc mąż jeździł że mną i z mała 130 km od domu, nocował że mną tam i przywozi mi Mała na uczelnie do karmienia. I ja i ona byłyśmy szczęśliwe. Do pracy wróciłam po pół roku a babcia przychodziła z Mała do mnie na karmienie... Da się i wcale nie uważam że to jakiś wyczyn. I nigdy nie czułam się jak dojna krowa... Mam nadzieję że tym razem również nam się uda chociaż znacznie wcześniej będę potrzebna w pracy ale myślę że uda nam się to zorganizować.

Studia i małe dziecko - szacuneczek!!! ;):cool2:
 
reklama
Do góry