reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja po wizycie [emoji3] miała być szybka i kontrolna, a w sumie usg trochę trwało i lekarz pomierzył go i pooglądał [emoji16] główkę, brzuszek i nóżki i cos jeszcze- widziałam jak na ekranie tylko migały tygodnie ciąży, łącznie wyliczył mi tydzień ciazy z usg na 19+4, i mój synek wazy jak prawdziwy chłop, bo już 303gramy Haha [emoji23][emoji33][emoji23] ale nie podobała mu sie moja waga, bo schudłam 300gr Haha zamiast przytyć i zamiast ponad 2kg na plusie jest 1,5kg [emoji28]e tam, na pewno nadrobię, a teraz widać na razie idzie w brzuch [emoji846] pytał sie czy nie puchnę ale na szczęście nic mi nie dolega. Co do twardnień to wszystko ok, przy ruchach moze twardnieć , byleby nie za często i nie za długo - jaj mowilam. A z szyjka wszystko w porządku wiec sie nie skraca [emoji5] mogę jechać na urlop [emoji3][emoji847]
Super ! Udanego urlopu! !! :)
 
U mnie dzis to samo z córki zrobil sie synek. Nie planowane usg i krwiak 4cm i znowu lezenie, dziewczyny czy ktoras miala krwiaka? Jak dlugo sie oczyszcza? I czy wszystko skonczylo sie dobrze?
 
Ostatnia edycja:
Weronikarz wczoraj czytałam na str mamaginekolog, ze przed 20 tygodniem nie powinno być takich diagnoz. Jest to za wcześnie i trzeba poczekać bo wszystko może wrócić do normy...poczytaj może i idź jeszcze gdzie na konsultacje. Ja miałam cc i tez dobrze wspominam, szybko doszłam do siebie , cięcie ładnie się goilo, a mam sporo tłuszczyku ;) nic się nie martw na zapas ;)
No tyl ko ze ja caly czas mam plamienia i dlatego skierowali mnie do szpitala do ginekologa bylam u najlepszego ordynatora byl naprawde delikatny przy badaniu i wyjasnil mi na czym to wszystko polega i co moze mnie czekac i plan dzialania mowil ze moze sie podniesc ale napewno nie bedzie to calkowite bo u mnie jest 18 tydzien
 
Ja juz po wizycie lozysko zaslania cale wyjscie z macicy i lekarz stwierdzil ze juz sie raczej w inne miejsce nieprzemiesci robil mi dopochwowe i przez brzuch narazie mam 25 czerwca polowkowe to tez dokladnie obejza u poloznych mam wizyte 6 lipca a po 30 tygodniu juz wizyty w szpitalu
Jestem zalamana bede musiala miec cesarke strasznie mnie to przeraza
Jeszcze sporo czasu wiec spokojnie . A ty juz masz dzieci? Porod natturalny? Ja urodzilam syna naturalnie 4550 g takze nie pytaj co too byl za porod! Ciezki porod zakonczony zabiegiem, vacum, taka przyssawkom za glowke sie wyciaga dziecko. Krocze ponacinane, zszyte przez mloda lekarke . Dochodzilam dluuugo do siebie. Trauma. Takze nie jest powiedziane,ze naturalnie jest lepiej. Najwazniejsze ,ze syn urodzil sie zdrowy bo roznie sie moglo skonczyc.....
 
Jeszcze sporo czasu wiec spokojnie . A ty juz masz dzieci? Porod natturalny? Ja urodzilam syna naturalnie 4550 g takze nie pytaj co too byl za porod! Ciezki porod zakonczony zabiegiem, vacum, taka przyssawkom za glowke sie wyciaga dziecko. Krocze ponacinane, zszyte przez mloda lekarke . Dochodzilam dluuugo do siebie. Trauma. Takze nie jest powiedziane,ze naturalnie jest lepiej. Najwazniejsze ,ze syn urodzil sie zdrowy bo roznie sie moglo skonczyc.....
Tak mam dwoje pierwszy porod 8 godzin bez naciecia drugi caly porod trwal godzine dlatego nastawilam sie na naturalny ale teraz najwazniejsze zeby z dzieckiem bylo wszystko dobrze
 
Jeszcze sporo czasu wiec spokojnie . A ty juz masz dzieci? Porod natturalny? Ja urodzilam syna naturalnie 4550 g takze nie pytaj co too byl za porod! Ciezki porod zakonczony zabiegiem, vacum, taka przyssawkom za glowke sie wyciaga dziecko. Krocze ponacinane, zszyte przez mloda lekarke . Dochodzilam dluuugo do siebie. Trauma. Takze nie jest powiedziane,ze naturalnie jest lepiej. Najwazniejsze ,ze syn urodzil sie zdrowy bo roznie sie moglo skonczyc.....
4 i pol kilo!!! Wow! Ale strasznie wspolczuje przezyc :/
 
Wlasnie wylicytowalam elektroniczna nianie na allegro [emoji41]

Ach, ty allegrowa królowo [emoji847][emoji16] brawo ty!![emoji5][emoji3]


U mnie dzis to samo z córki zrobil sie synek. Nie planowane usg i krwiak 4cm i znowu lezenie, dziewczyny czy ktoras miala krwiaka? Jak dlugo sie oczyszcza? I czy wszystko skonczylo sie dobrze?

Czyli będziesz mieć synka zamiast córki?[emoji33] coś te dziewczynki wykruszają nam się[emoji58]
Ja nie miałam, ale tu dziewczyny pisały - trzeba leżeć i czekać aż sie wchłonie. Masz jakieś leki?
 
reklama
Do góry