reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Zrobił się czyli co była duża lechtaczka i urósł ptaszek? Och powiem wam że ciekawie :)
Jeśli chodzi o krwiak to miałam mały ale się wchłonąl, lezalam, odpoczywalam, nie nosiłam, zero seksu przez tydzień i było ok:)


Wogole jeśli chodzi o te wielkie lechtaczki to one wyglądają jak kulfony chude i bulwa A u mnie był taki ptaszek czyli mały palec długi co by ciężej było to pomylic stąd duża szansa że się nie zmieni hahaha
A jeśli nawet zobaczymy za 2 tyg

Będzie chłopak u ciebie, tak myślę [emoji5]a jak lekarz myli łechtaczki z siusiakiem to uważam, że my zwykle babki tym bardziej możemy sie pomylić [emoji23] ale trzymam kciuki za tego twojego siurka[emoji5][emoji16]

No troszkę juz sie nastawialam na dziewczynke tym bardziej że chlopaka już mam, ale coz widocznie pisany mi jeszcze jeden. Ale jeszcze poczekam na kojelne usg

Drugi synek jest fajny przecież [emoji5] bedą mogli mieć swoje męskie sprawy, nie ma to jak brat z bratem[emoji16] przyzwyczaisz się[emoji846] a teraz leż i odpoczywaj [emoji5]

Moje dziecko bawi sie ze mna w kotka i myszke [emoji23][emoji173] Czuje jak kopie z lewej strony, przykladam reke a tu z prawej kopniak, klade z prawej to kopie nizej [emoji23] polozylam 2 rece i cisza.. zabralam i znow kopnelo [emoji23]

Hehe bo już długie są nasze dzieciaki [emoji16] ja dzisiaj widziałam, że jak główkę miał u góry po lewej stronie, to nóżki na samym dole po prawej, tak w poprzek [emoji16]i tak czasami czuje ruchy tu i tu... to nóżkami rusza i rączkami i główka [emoji7]
 
reklama

Załączniki

  • spodnie serduszko.jpg
    spodnie serduszko.jpg
    103,8 KB · Wyświetleń: 73
  • body 5 szt.jpg
    body 5 szt.jpg
    79,2 KB · Wyświetleń: 91
  • spodnie.jpg
    spodnie.jpg
    74,7 KB · Wyświetleń: 84
Jakie piekne! [emoji7]
Az chce sie corke [emoji7]
Teraz przeglądam C&A tez słodkie :) prawie 20 tygodni czekałam na pierwsze zakupy i w koncu uległam, chociaz na początku twierdziłam, że zakupy będę robić w sierpniu ;)
My również będziemy kupować elektroniczną nianię, ale jeszcze nic w tym temacie nie przeglądałam.
 
U mnie dzis to samo z córki zrobil sie synek. Nie planowane usg i krwiak 4cm i znowu lezenie, dziewczyny czy ktoras miala krwiaka? Jak dlugo sie oczyszcza? I czy wszystko skonczylo sie dobrze?
Miałam 1 krwiaka w 8 tygodniu wchłonął się w 10 dni ale leżałam non stop. Tylko do wc wstawałam.
Potem miałam 2 krwiaki w 13 tygodniu(na prenatalnych sadysta mi wygniótł -mam słabenaczynka)
Wchłaniały się 2 tygodnie na leżąco, poza luteiną miałam magnez i cyclo3fort brać.
 
Ja planuję zaopatrzyć się w nianię z wideo i monitorem oddechu. Mamy niezbyt korzystny dla młodej mamy rozkład pomieszczeń. Na piętrze jest nasze mieszkanie - pokoje, łazienki i salon z aneksem. Parter to piętro teścia, a kuchnia i pralnia jakby w piwnicy. Prawie cały dzień spędzam w kuchni, a dziecko będzie dwa piętra wyżej, więc uważam to za niezbędne.

Ciekawią mnie te przerośnięte łechtaczki. Nie mam wielkiego parcia na płeć, ale już się nastawiłam na Janka, ubranka itd. Na usg polowkowe wybieram się w pierwszy poniedziałek lipca, 21+2 (ginekolog powiedział, że 21to najlepszy moment, w dodatku mam ciążę 3 dni młodszą), więc pewnie wtedy potwierdzi płeć lub niespodzianka haha

Czuję ruchy coraz intensywniej. Najfajniej jest gdy używam detektora tętna i jednocześnie czuję ruch i słyszę takie "plum", a za chwilę Januś z drugiej strony brzuszka haha :D Wczoraj wydawało mi się, że czułam kopniaczka, ale nie jestem pewna, więc się nie chwaliłam.

Jestem na fb na grupie listopadowe mamy. Raczej się nie udzielam, tylko oglądam zdjęcia z usg, ale dzisiaj nie wytrzymałam. Był post o paleniu w ciąży i jedna z kobiet napisała, że lekarka jej powiedziała, że tak naprawdę nie jest udowodnione szkodliwe działanie tytoniu w ciąży. Nie wiem kto dał jej dyplom, ale przeraziło mnie to. Oczywiście od razu pubmed, wypisałam skutki uboczne palenia w ciąży, żeby zmotywować te mamy do rzucenia. Aleeee czytam badania z województwa Mazowieckiego: 25% kobiet pali w ciąży szok :o
To jest taka grupa na fb?
Daj linka
 
reklama
Do góry