reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja po wizycie [emoji3] miała być szybka i kontrolna, a w sumie usg trochę trwało i lekarz pomierzył go i pooglądał [emoji16] główkę, brzuszek i nóżki i cos jeszcze- widziałam jak na ekranie tylko migały tygodnie ciąży, łącznie wyliczył mi tydzień ciazy z usg na 19+4, i mój synek wazy jak prawdziwy chłop, bo już 303gramy Haha [emoji23][emoji33][emoji23] ale nie podobała mu sie moja waga, bo schudłam 300gr Haha zamiast przytyć i zamiast ponad 2kg na plusie jest 1,5kg [emoji28]e tam, na pewno nadrobię, a teraz widać na razie idzie w brzuch [emoji846] pytał sie czy nie puchnę ale na szczęście nic mi nie dolega. Co do twardnień to wszystko ok, przy ruchach moze twardnieć , byleby nie za często i nie za długo - jaj mowilam. A z szyjka wszystko w porządku wiec sie nie skraca [emoji5] mogę jechać na urlop [emoji3][emoji847]
Super ze wszystko dobrze u Was :) moje ma 185gram a jestem w 18 tygodniu ;)
 
U mnie dzis to samo z córki zrobil sie synek. Nie planowane usg i krwiak 4cm i znowu lezenie, dziewczyny czy ktoras miala krwiaka? Jak dlugo sie oczyszcza? I czy wszystko skonczylo sie dobrze?

Ja miałam (mam?) krwiaka. Czy wszystko dobrze dowiem się jutro na wizycie. Miałam krwiaka, który się wchłonął i później pojawił się drugi krwiak w tym samym miejscu, byłam kilka dni w szpitalu. Plamię od ósmego tygodnia ciąży z małymi przerwami. Krwiak może Ci się oczyszczać albo wchłaniać, zależy gdzie się umiejscowił. Najważniejsze to dużo odpoczywać, brać leki i czekać cierpliwie. Będzie dobrze, maluszek jest już dużo większy niż krwiak, nie martw się :)
 
reklama
Do góry