reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja juz po wizycie lozysko zaslania cale wyjscie z macicy i lekarz stwierdzil ze juz sie raczej w inne miejsce nieprzemiesci robil mi dopochwowe i przez brzuch narazie mam 25 czerwca polowkowe to tez dokladnie obejza u poloznych mam wizyte 6 lipca a po 30 tygodniu juz wizyty w szpitalu
Jestem zalamana bede musiala miec cesarke strasznie mnie to przeraza

Cc nie takie straszne! Moje dwie siostry miały i obie szybko doszły do siebie![emoji5] będzie dobrze, nie myśl w ogole na razie o tym. Najważniejsze jest dobro twoje i dziecka [emoji4]

Gratuluję udanych wizyt! Pan Bóg czuwa, na razie wszystkie mamy zdrowe dzieciaczki <3

Wszyscy moi ginekolodzy kazali robić co miesiąc mocz mówiąc "cokolwiek złego się wydarzy, wyjdzie to w moczu", no i faktycznie tak jest, bo przecież i bakterie i wszystkie ciałka krwi są badane.
Sama robię sobie dodatkowo co jakiś czas tsh, glukozę na czczo, progesteron i morfologię. Wolę odmówić sobie nowego ubrania czy kosmetyku, a upewnić się, że wszystko gra.

Jako, że nie miałam nigdy toksoplazmowy to ginekolog zalecił ponowic badania w 20 i 30 tc, żeby być pewnym, że nie zlapałam w ciąży.

Miłego wieczoru :)

Mi mocz zleca wiec No problemo [emoji3]natomiast toxo już przechodziłam, jeszcze przed 1ciążą, robiłam w tej i wyszło tak samo, ciekawe czy będę powtarzać [emoji846]

Bylam dzis u brafiterki bo zaden stanik juz na mnie nie pasowal i w koncu mam dobrany prawidlowo, do tej pory nosilam D z sieciowki a teraz mam G [emoji5][emoji7] zaluje, ze wczesniej tego nie zrobilam[emoji3][emoji136]‍♀️

Brawo ty!![emoji3] ja tez startowałam z 75C D a wylądowałam z 65G[emoji3][emoji23] zobaczysz jak piersi się ładnie podniosą i bedą pięknie wyglądać pod bluzką[emoji57][emoji6]od razu inaczej! Mnie tez przestały bolec plecy [emoji854]
 
Ja dziewczyny posiedziałam sobie na korytarzu przed poradnią patologii ciąży żeby się dowiedzieć, że mam przyjechać w czwartek [emoji1319][emoji849]
 
Ja po wizycie [emoji3] miała być szybka i kontrolna, a w sumie usg trochę trwało i lekarz pomierzył go i pooglądał [emoji16] główkę, brzuszek i nóżki i cos jeszcze- widziałam jak na ekranie tylko migały tygodnie ciąży, łącznie wyliczył mi tydzień ciazy z usg na 19+4, i mój synek wazy jak prawdziwy chłop, bo już 303gramy Haha [emoji23][emoji33][emoji23] ale nie podobała mu sie moja waga, bo schudłam 300gr Haha zamiast przytyć i zamiast ponad 2kg na plusie jest 1,5kg [emoji28]e tam, na pewno nadrobię, a teraz widać na razie idzie w brzuch [emoji846] pytał sie czy nie puchnę ale na szczęście nic mi nie dolega. Co do twardnień to wszystko ok, przy ruchach moze twardnieć , byleby nie za często i nie za długo - jaj mowilam. A z szyjka wszystko w porządku wiec sie nie skraca [emoji5] mogę jechać na urlop [emoji3][emoji847]
 
Ja po wizycie [emoji3] miała być szybka i kontrolna, a w sumie usg trochę trwało i lekarz pomierzył go i pooglądał [emoji16] główkę, brzuszek i nóżki i cos jeszcze- widziałam jak na ekranie tylko migały tygodnie ciąży, łącznie wyliczył mi tydzień ciazy z usg na 19+4, i mój synek wazy jak prawdziwy chłop, bo już 303gramy Haha [emoji23][emoji33][emoji23] ale nie podobała mu sie moja waga, bo schudłam 300gr Haha zamiast przytyć i zamiast ponad 2kg na plusie jest 1,5kg [emoji28]e tam, na pewno nadrobię, a teraz widać na razie idzie w brzuch [emoji846] pytał sie czy nie puchnę ale na szczęście nic mi nie dolega. Co do twardnień to wszystko ok, przy ruchach moze twardnieć , byleby nie za często i nie za długo - jaj mowilam. A z szyjka wszystko w porządku wiec sie nie skraca [emoji5] mogę jechać na urlop [emoji3][emoji847]
Super wiadomości :tak:
To teraz możesz zajmować się przygotowaniami do urlopu ;)
 
Ja juz po wizycie lozysko zaslania cale wyjscie z macicy i lekarz stwierdzil ze juz sie raczej w inne miejsce nieprzemiesci robil mi dopochwowe i przez brzuch narazie mam 25 czerwca polowkowe to tez dokladnie obejza u poloznych mam wizyte 6 lipca a po 30 tygodniu juz wizyty w szpitalu
Jestem zalamana bede musiala miec cesarke strasznie mnie to przeraza

Najważniejsze że jest wyjście z tej sytuacji i wszystko się skończy szczesliwie. Nie myśl o tym. Będzie dobrze

Ja po wizycie [emoji3] miała być szybka i kontrolna, a w sumie usg trochę trwało i lekarz pomierzył go i pooglądał [emoji16] główkę, brzuszek i nóżki i cos jeszcze- widziałam jak na ekranie tylko migały tygodnie ciąży, łącznie wyliczył mi tydzień ciazy z usg na 19+4, i mój synek wazy jak prawdziwy chłop, bo już 303gramy Haha [emoji23][emoji33][emoji23] ale nie podobała mu sie moja waga, bo schudłam 300gr Haha zamiast przytyć i zamiast ponad 2kg na plusie jest 1,5kg [emoji28]e tam, na pewno nadrobię, a teraz widać na razie idzie w brzuch [emoji846] pytał sie czy nie puchnę ale na szczęście nic mi nie dolega. Co do twardnień to wszystko ok, przy ruchach moze twardnieć , byleby nie za często i nie za długo - jaj mowilam. A z szyjka wszystko w porządku wiec sie nie skraca [emoji5] mogę jechać na urlop [emoji3][emoji847]

Gdzieś bylo fajnie napisane..że płód jest jak pasożyt..zaglodzic się nie da :-D od mamy pobierze wszystko co mu potrzebne jej kosztem . Najważniejsze jakość pożywienia i ty napewno jesz tak jak powinnaś bo przecież nie chudniesz nie wiadomo ile hihi
 
Najważniejsze że jest wyjście z tej sytuacji i wszystko się skończy szczesliwie. Nie myśl o tym. Będzie dobrze



Gdzieś bylo fajnie napisane..że płód jest jak pasożyt..zaglodzic się nie da :-D od mamy pobierze wszystko co mu potrzebne jej kosztem . Najważniejsze jakość pożywienia i ty napewno jesz tak jak powinnaś bo przecież nie chudniesz nie wiadomo ile hihi

Mu nie chodziło ze schudłam te 300gr ale ze nie przybrałam [emoji5]a wg mnie to ostatni pomiar wagi miałam zaburzony, bo pojechałam na wizytę obżarta jak świnka i tyle [emoji23] a dziecko na pewno rośnie zdrowo, bo jak na 18+5 to 300gr jest piękna waga [emoji5][emoji847][emoji16]
 
Weronikarz wczoraj czytałam na str mamaginekolog, ze przed 20 tygodniem nie powinno być takich diagnoz. Jest to za wcześnie i trzeba poczekać bo wszystko może wrócić do normy...poczytaj może i idź jeszcze gdzie na konsultacje. Ja miałam cc i tez dobrze wspominam, szybko doszłam do siebie , cięcie ładnie się goilo, a mam sporo tłuszczyku ;) nic się nie martw na zapas ;)
 
reklama
Weronikarz wczoraj czytałam na str mamaginekolog, ze przed 20 tygodniem nie powinno być takich diagnoz. Jest to za wcześnie i trzeba poczekać bo wszystko może wrócić do normy...poczytaj może i idź jeszcze gdzie na konsultacje. Ja miałam cc i tez dobrze wspominam, szybko doszłam do siebie , cięcie ładnie się goilo, a mam sporo tłuszczyku ;) nic się nie martw na zapas ;)

Faktycznie. Przecież jeszcze mamy 20tyg jakby nie patrzeć a moze faktycznie to się jeszcze może zmienić. Napewno będzie mieć USG później także będzie wiadomo
 
Do góry