reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

U nas też po wizycie wszystko Oki :happy: serduszko w porządku, pomiary również ;) Morfologia i mocz prawidłowe i obciążenie glukoza też wyszło dobrze :) polowkowe mam dopiero 2 lipca.
Miłego wieczoru :)

Super!! Takich wieści mogę słychać cały czas [emoji3][emoji5]
Ja mocz i morfologię już miałam chyba ze trzy razy? Chyba tak bo wizyt w sumie miałam 4, a na jednej miałam ten pakiet toxo, HIV i inne. Wiec ok[emoji2]

Moje dziecko na razie ząbki ma wspaniałe [emoji3] na kontroli pani dentystka ostatnio powiedziała Brawo mama [emoji5] fakt, że myje ząbki (szczoteczka soniczną) i o nie dba, ale tez pewnie geny swoje robią [emoji3]po mamusi [emoji3]
 
reklama
No mi na początku mówiła że obstawia chłopaka i teraz też ale mówi że to nic pewnego i powiedziała, że za tydzień...
Dlatego mi to już nawet obojętne czy na pewno chłopak ale chce znać płeć, chce widzieć o kim mówię że to chłopiec czy dziewczyna i że imię itp a nie bezimienne i bezpluciowe:* no nic poczekam do za tydzień lub dwa

Spokojnie, ja kończę 18ty tydzień i dalej nie wiem ;p a moja koleżanka dowiedziała się dopiero w 26... ;p
Na pewno w końcu się uda ;)
 
reklama
Do góry