reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja od jutra mam zamiar już bardzo uważać na wątrobę, ale lista produktów zakazanych jest długa i obszerna. Zastanawiam się czy by nie skorzystać z porady jakiegoś dietetyka...
 
reklama
Ja od jutra mam zamiar już bardzo uważać na wątrobę, ale lista produktów zakazanych jest długa i obszerna. Zastanawiam się czy by nie skorzystać z porady jakiegoś dietetyka...

Możesz spróbować ;) pewnie tak będzie prościej ;)

Ja tam nigdy się jakoś swoją wagą nie przejmowałam, no może jak ważyłam 48 kg na początku studiów, bo wyglądałam jak kościotrup... idealnie dla mnie to tak 53-5 kg, ale teraz mam kilka więcej ;p jednak ja dużo gorzej czułam się ważąc te 48 niż te 59-60 ;p
 
Jaki dzis jest piekny dzien [emoji7] Mlody rowerkiem posmigal, teraz z tata na placu zabaw sie bawi :) A ja siedze na laweczce i sie wygrzewam w slonku [emoji7]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Możesz spróbować ;) pewnie tak będzie prościej ;)

Ja tam nigdy się jakoś swoją wagą nie przejmowałam, no może jak ważyłam 48 kg na początku studiów, bo wyglądałam jak kościotrup... idealnie dla mnie to tak 53-5 kg, ale teraz mam kilka więcej ;p jednak ja dużo gorzej czułam się ważąc te 48 niż te 59-60 ;p

Mam tak samo :). Ja mam 161, i najlepiej się czuję mając 52-54kg, jak do ślubu szlam to miałam 49 i srednio się sama sobie podobałam... nawet mąż mówił wtedy, że wyglądam lepiej jak ważę trochę więcej. Wolę mieć 55niż 49kg, bo mi to po prosto pasuje :)
Teraz nie wiem ile wazę, bo od paru miesięcy zepsuła nam sie waga... wiec żyje w błogiej nieświadomości :)

Elleth
Masz problemy z wątroba?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jestem Natalia
Mam dwie kreski od dwóch dni na teście
@ powinnam dostać 14.03
Także jestem zestresowana czy wszystko zatrybi dziś leżakuje bo boli mnie brzuszek, jak podczas miesiączki, jestem już mama 5latka i z tego co pamiętam też mnie tak bolał brzuch ... Ale i tak trochę się denerwuje... Jutro pójdę zbadać betę
Według obliczeń meta wypada na 21.11
 
Elleth
To rzeczywiście musisz uważać.. współczuje bardzo :(

Balonsbalons
Witam i gratuluję:)
W okolicy terminu @ z reguły brzuch często boli, albo jajniki,albo to i to ;) ale rozumiem, że się denerwujesz... na pewno jednak wszystko jest Oki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki dzis jest piekny dzien [emoji7] Mlody rowerkiem posmigal, teraz z tata na placu zabaw sie bawi :) A ja siedze na laweczce i sie wygrzewam w slonku [emoji7]

4c3tskjoppjijysx.png

To prawda, dzisiaj piękny dzień był ;) oby pogoda się utrzymała,bo mi coś pokazuje pogoda na środę śnieg :( oby się myliła!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elleth
To rzeczywiście musisz uważać.. współczuje bardzo :(

Balonsbalons
Witam i gratuluję:)
W okolicy terminu @ z reguły brzuch często boli, albo jajniki,albo to i to ;) ale rozumiem, że się denerwujesz... na pewno jednak wszystko jest Oki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oby oby ... Ale fajnie tu znowu zawitać
Byłam na sierpniówkach 2012:))) oczywiście korci mnie żeby iść do lekarza ale to w sumie za wcześnie
 
reklama
A tak w ogóle podłamałam się trochę... dzwoniła siostra, że jej dziecko ma szkarlatynę!! I teraz się zastanawiam czy mój się nie zaraził, bo oni w przedszkolu zawsze razem się bawią, z tymi samymi dziećmi;( i czy ja się od niego mogę zarazić? Ech... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry