reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ech, a ja jutro rano muszę iść do dentysty. Coś mnie pobolewa, nie wiem, czy to ząb, czy dziąsło... No i jeszcze jednego zęba mam do leczenia, ale przez mdłości, później przez szpital itd nie miałam jak pójść. Plan był taki żeby zęby wyleczyć przed ciążą, ale w sumie średnio brałam pod uwagę to, że się uda za pierwszym razem [emoji14] Trzymajcie kciuki, bo ja się boję dentysty jak małe dziecko -.- Rano jeszcze zrobię morfologię i badania, bo pojutrze wizyta.

Za to dzisiaj sobie zrobiłam pycha obiad, upiekłam młode ziemniaczki, paprykę, kalafiora, zrobiłam sos czosnkowy, mniam :D
Ja też jutro idę do dentysty, bardziej na kontrol ale czuję że coś tam się znajdzie do roboty. Również panicznie boję się dentysty i bez znieczulenia nie ma mowy o jakiejkolwiek robocie
 
Jestem po wizycie. Serducho bije jak dzwon, ale czuje lekki niedosyt po tej wizycie. Ani nie pomierzyl malenstwa ani nic. Jedynie stwierdzil, ze rozwija sie prawidłowo i tyle. Na badania ma mi dac skierowanie dopiero za miesiac, wiec jak bede szla z wynikami to juz bedzie prawie 3 miechy od ostatniej morfologii.
Wiem, ze najważniejsze, że dziecko sie rozwija itd ale tak jakos od niechcenia zrobil to usg. O plci to nie bylo mowy, nawet za bardzo nie szukal, stwierdzil, że nie widać i że mi na tych drugich prenatalnych predzej powiedzą. Dobrze, że chociaż serduszka posłuchałam.
A kiedy prenatalne? Chodzisz prywatnie na te wizyty?
 
Igorowelove
W moim przypadku to ja się obojniaka mogę spodziewać hahah idę za 2 tygodnie tylko po to to już będę wiedzieć o ile się ułoży jak się należy:)
Nie lepiej poczekać na spokojnie do kolejnej planowanej wizyty?
Szkoda by mi było pieniędzy na takue widzi mi się.
Powinnaś zacząć ćwiczyć cierpliwość, przyda Ci się po porodzie. Ciesz się, że dziecko zdrowe, a płeć tak czy siak kiedyś poznasz[emoji6]
 
Hehe to rzeczywiście masz ciekawie [emoji5][emoji33] u mnie na szczęście tak nie jest [emoji5] byłam ostatnio z zębem, który mnie trochę pobolewał, to miałam tylko jego. A jak jeżdżę na kontrole to tylko kasę wydaję na wizytę bo nic nie ma. U mnie ból - coś sie dzieje [emoji53] a jeżdżę do naprawdę porządnego ośrodka prywatnego, kupę kasy trzepią, ale porządnie robią. No ale jak nie ma co robić to przecież zdrowych nie bedą wiercić [emoji23]

Mi w 1ciąży nic sie nie działo z zębami,nic a nic. Tyle, że robili mi rentgen 7 jak jeszcze nie wiedziałam, że w ciąży jestem [emoji33] ale na szczęście dają ten fartuch ochronny [emoji846][emoji5][emoji1]

A jeszcze dodam, że w ogole przez całe życie to żeby miałam leczone raz w podstawówce, pózniej dopiero po 20 i przed 1ciążą plus ten rentgen w ciazy już. I raz przed tą ciążą. Ogólnie mam ładne zęby, nie mogę narzekać [emoji5]na palcach mogę policzyć wizyty [emoji5]
Tylko pozazdrościć [emoji16][emoji6]my też chodzimy prywatnie. Kobitka wie co robi, dokładnie, sprawnie i super podejście do dzieci a także do dorosłych, którzy u dentysty zachowują się jak dzieci[emoji16][emoji16][emoji16]
 
Jestem po wizycie. Serducho bije jak dzwon, ale czuje lekki niedosyt po tej wizycie. Ani nie pomierzyl malenstwa ani nic. Jedynie stwierdzil, ze rozwija sie prawidłowo i tyle. Na badania ma mi dac skierowanie dopiero za miesiac, wiec jak bede szla z wynikami to juz bedzie prawie 3 miechy od ostatniej morfologii.
Wiem, ze najważniejsze, że dziecko sie rozwija itd ale tak jakos od niechcenia zrobil to usg. O plci to nie bylo mowy, nawet za bardzo nie szukal, stwierdzil, że nie widać i że mi na tych drugich prenatalnych predzej powiedzą. Dobrze, że chociaż serduszka posłuchałam.
Teraz dostałam skierowanie tylko na mocz, będę na wizycie w 21 tc, więc pewnie następne będą z krwi morfologia i cukrzyca
 
reklama
Do góry