reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Ech, a ja jutro rano muszę iść do dentysty. Coś mnie pobolewa, nie wiem, czy to ząb, czy dziąsło... No i jeszcze jednego zęba mam do leczenia, ale przez mdłości, później przez szpital itd nie miałam jak pójść. Plan był taki żeby zęby wyleczyć przed ciążą, ale w sumie średnio brałam pod uwagę to, że się uda za pierwszym razem :p Trzymajcie kciuki, bo ja się boję dentysty jak małe dziecko -.- Rano jeszcze zrobię morfologię i badania, bo pojutrze wizyta.

Za to dzisiaj sobie zrobiłam pycha obiad, upiekłam młode ziemniaczki, paprykę, kalafiora, zrobiłam sos czosnkowy, mniam :D
Zazdroszczę bo ja będę musiała wyrwac dolna osemke:( masakra
 
reklama
Hej dziewczyny dzisiaj byłam że swoim 15 miesięcznym dzieckiem Tymuskiem na badaniu kontrolnym bioderek bo zaczął już śmigać z prędkością światła. Dobra wiadomość jest taka że wszystko jest ok a zła że zauważyłam u siebie żylaka dość dużego, ta duchota i gorąco sprawiają że nogi mam ciężkie jak z ołowiu do tego muszę nadążać za małym szkrabem. Nie miałam w pierwszej ciąży żadnych problemów z żylakami, może któraś z Was ma taki problem albo może znacie jakąś dobrą maść którą można używać?
 
Ech, a ja jutro rano muszę iść do dentysty. Coś mnie pobolewa, nie wiem, czy to ząb, czy dziąsło... No i jeszcze jednego zęba mam do leczenia, ale przez mdłości, później przez szpital itd nie miałam jak pójść. Plan był taki żeby zęby wyleczyć przed ciążą, ale w sumie średnio brałam pod uwagę to, że się uda za pierwszym razem :p Trzymajcie kciuki, bo ja się boję dentysty jak małe dziecko -.- Rano jeszcze zrobię morfologię i badania, bo pojutrze wizyta.

Za to dzisiaj sobie zrobiłam pycha obiad, upiekłam młode ziemniaczki, paprykę, kalafiora, zrobiłam sos czosnkowy, mniam :D

Ja dziś robię mielone, młode ziemniaczki, fasolka szparagowa (mniam!!) i mizeria :) Kalafiora mam na jutro:cool2: Pychotka!:rofl: A głodna już taka jestem, a obiad zjem tak koło 16... już się nie doczekam!

Współczuję wizyty u dentysty... :frown: Ja na razie nie narzekam, nic nie boli, dziur brak...Oby nie zapeszyć :o
 
Ja dziś robię mielone, młode ziemniaczki, fasolka szparagowa (mniam!!) i mizeria [emoji4] Kalafiora mam na jutro:cool2: Pychotka!:rofl: A głodna już taka jestem, a obiad zjem tak koło 16... już się nie doczekam!

Współczuję wizyty u dentysty... :frown: Ja na razie nie narzekam, nic nie boli, dziur brak...Oby nie zapeszyć [emoji33]

Ja dziś mam młode ziemniaczki, fasolkę szparagową i kefir[emoji173]️

Rano byłam u dentysty na kontroli i u mnie na razie OK. Miałam tylko dwa wypełnienia do naprawy, bo już miały swoje lata i trochę się wykruszały.
 
Tak z tego zdj jest że synek i lekarz tej pani potwierdził.
A moja powiedziała że chłopak ale mówi że różnie bywa i że może to być przerosnieta lechamtaczka A identycznie ten kikutek wygladal było go bardzo wyraźnie widać:)
I wlasnie dlatego miedzy innymi moj lekarz nie mowi przed polowkowymi jaka plec... Zawsze powtarza, ze musi miec 100% pewnosci.. i ja to rozumiem, wole zyc w niepewnosci kilka tygodni niz nastawic sie np na dziewczynke a za kilka tyg dowiedziec sie, ze to chlopiec
 
Ja dziś robię mielone, młode ziemniaczki, fasolka szparagowa (mniam!!) i mizeria :) Kalafiora mam na jutro:cool2: Pychotka!:rofl: A głodna już taka jestem, a obiad zjem tak koło 16... już się nie doczekam!

Współczuję wizyty u dentysty... :frown: Ja na razie nie narzekam, nic nie boli, dziur brak...Oby nie zapeszyć :o
Mnie tam nigdy nic w zebach nie boli, a jak ide na kontrole to zawsze cos mi wynajda do robienia.... 21.06 mam wlasnie wizyte i ciekawe co znow wynajda [emoji23]
 
@Pati94 Masakra... Dlatego ja się boję dentystów, w ogóle się na tym nie znam i nie wiem, co jest dobre, co nie.

@Igorowelove No właśnie mnie nic oprócz tego dziąsła/zęba nie boli, a tego zęba do leczenia mam w ogóle z drugiej strony od bólu. Moja mama mówiła, że Jej zęby strasznie poleciały w ciążach, więc już się boję...
 
Ojej, wiecie jaką miałam okropną sytuację z dentystą. Jeszcze przed ślubem zauważyłam kilka drobnych ubytków i udałam się do stomatologa na wypełnienie. Ale on nie zrobił normalnych plomb tylko jakieś lakowanie, bo ponoć były bardzo delikatne. I kilka miesiecy później zaczęła mi się pod tym rozwijać próchnica! :o Teraz chodzę do dentysty i wszystko mi wymienia, bo mówi, że masakrę mi tamten zrobił. Od tej pory kontroluję stomatologów, do których chodzę :/

Trzeba mieć szczęście do dentystów. Ja do mojej chodzę od dziecka, to będzie już ponad 20 lat:) nigdy nikt inny mi w zęby nie patrzył oprócz jednej dentystki w przychodni we wczesnym dzieciństwie, która musiała wyrwać mi mlecznego zęba.
 
reklama
Mnie tam nigdy nic w zebach nie boli, a jak ide na kontrole to zawsze cos mi wynajda do robienia.... 21.06 mam wlasnie wizyte i ciekawe co znow wynajda [emoji23]

Hehe to rzeczywiście masz ciekawie [emoji5][emoji33] u mnie na szczęście tak nie jest [emoji5] byłam ostatnio z zębem, który mnie trochę pobolewał, to miałam tylko jego. A jak jeżdżę na kontrole to tylko kasę wydaję na wizytę bo nic nie ma. U mnie ból - coś sie dzieje [emoji53] a jeżdżę do naprawdę porządnego ośrodka prywatnego, kupę kasy trzepią, ale porządnie robią. No ale jak nie ma co robić to przecież zdrowych nie bedą wiercić [emoji23]

Mi w 1ciąży nic sie nie działo z zębami,nic a nic. Tyle, że robili mi rentgen 7 jak jeszcze nie wiedziałam, że w ciąży jestem [emoji33] ale na szczęście dają ten fartuch ochronny [emoji846][emoji5][emoji1]

A jeszcze dodam, że w ogole przez całe życie to żeby miałam leczone raz w podstawówce, pózniej dopiero po 20 i przed 1ciążą plus ten rentgen w ciazy już. I raz przed tą ciążą. Ogólnie mam ładne zęby, nie mogę narzekać [emoji5]na palcach mogę policzyć wizyty [emoji5]
 
Do góry