reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Ja też dzisiaj wizytuje ;)
Powodzenia dla Was na wizytach.
Miłego dnia :)

Kciuki za wizytę i daj znać po!!! :tak:

Otworzył mi się jakiś gówniany artykuł o chorobach chromosomalnych i już schizuje... Po co ja to czytałam, dlaczego mi się to otworzyło, skoro klikalam na coś innego... Niech już będzie 18.06 i wizyta i nich zobaczę moje Maleństwo.

Nie czytaj takich rzeczy!! twoje maleństwo jest zdrowe i wszystko jest w porządku! Do 18.06 już blisko i zobaczysz na usg sama, że wszystko jest ok! :tak: także głowa do góry i zakaz czytania głupot na necie!! :dry:

A z moją wagą jest coś nie tak. Przed ciąża ważyłam 55 kg. Na wizycie u gina gdy zakładał mi kartę ciazy wyszło że mam 53,4. Aż mu powiedziałam że ma wagę zepsutą i użyliśmy drugiej. Po miesiącu miałam 52,6 A tydzień temu pierwszy przyrost 53,9. Czyli nadal nie osiągnęła swojej normalnej wagi. Przed chwilą jak się ważyłam bylo około 54 (Niestety nie jest to waga elektroniczna). Martwię się że jestem jakaś nienormalna... Lekarz każe mi jeść 6 posiłków dziennie. Mniejszych ale częściej. Staram się ale zazwyczaj jem 5. Nie mam jakiś ekstra zachcianek.

Ja na dwóch kolejnych wizytach po tej pierwszej to miałam cały czas mniej od tej pierwszej hehe:-p Ale w końcu ruszyło. Nie ma co się przejmować :D Wszystko jest w porządku :tak:

Dziewczyny znalazłam na Internecie dokładnie to samo było na usg taki sam widok identyczny
Zdj z neta u kogoś w 16 tygodniu..Ale miałam to samo

Może to rzeczywiście chłopak, i pewnie tak jest. Tylko nikt tutaj nie da ci 100% pewności, skoro nawet lekarka nie chciała jej dać. A co powiedziała na płeć? Że wg niej na ile % ten synek u ciebie?? :confused:
 
Dziewczyny znalazłam na Internecie dokładnie to samo było na usg taki sam widok identyczny
Zdj z neta u kogoś w 16 tygodniu..Ale miałam to samo

Mi też coś podobnego lekarz pokazywał, ale tylko na 1 ujęciu i dlatego powiedział, że raczrj chłopak. Na usg w 12t mam wyrostek, ale nie pokazuje jednoznacznie.
 

Załączniki

  • 20180611_135820.jpg
    20180611_135820.jpg
    513,7 KB · Wyświetleń: 74
No mi na początku mówiła że obstawia chłopaka i teraz też ale mówi że to nic pewnego i powiedziała, że za tydzień...
Dlatego mi to już nawet obojętne czy na pewno chłopak ale chce znać płeć, chce widzieć o kim mówię że to chłopiec czy dziewczyna i że imię itp a nie bezimienne i bezpluciowe:* no nic poczekam do za tydzień lub dwa

Ja dopiero 29 mam połowówkowe i mam nadzieje, że już będzie wiadomo na 100%. Z 1 synem wiedzialam od 16t :)
 
Ech, a ja jutro rano muszę iść do dentysty. Coś mnie pobolewa, nie wiem, czy to ząb, czy dziąsło... No i jeszcze jednego zęba mam do leczenia, ale przez mdłości, później przez szpital itd nie miałam jak pójść. Plan był taki żeby zęby wyleczyć przed ciążą, ale w sumie średnio brałam pod uwagę to, że się uda za pierwszym razem :p Trzymajcie kciuki, bo ja się boję dentysty jak małe dziecko -.- Rano jeszcze zrobię morfologię i badania, bo pojutrze wizyta.

Za to dzisiaj sobie zrobiłam pycha obiad, upiekłam młode ziemniaczki, paprykę, kalafiora, zrobiłam sos czosnkowy, mniam :D
 
reklama
Ech, a ja jutro rano muszę iść do dentysty. Coś mnie pobolewa, nie wiem, czy to ząb, czy dziąsło... No i jeszcze jednego zęba mam do leczenia, ale przez mdłości, później przez szpital itd nie miałam jak pójść. Plan był taki żeby zęby wyleczyć przed ciążą, ale w sumie średnio brałam pod uwagę to, że się uda za pierwszym razem :p Trzymajcie kciuki, bo ja się boję dentysty jak małe dziecko -.- Rano jeszcze zrobię morfologię i badania, bo pojutrze wizyta.

Za to dzisiaj sobie zrobiłam pycha obiad, upiekłam młode ziemniaczki, paprykę, kalafiora, zrobiłam sos czosnkowy, mniam :D

Z tymi zębami w ciąży to jakaś masakra... trzymam za Ciebie kciuki, ja idę w środę do dentysty:-)
 
Do góry