reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

bejbik sie wychowa.... czy w nowym czy w uzywanym...jemu to naprawde bedzie bez znaczenia... a mama gorsza nie bedzie jesli oszczednie do teggo podejdzie (niektore tak mysla nie wiem czemu) kupno uzywanych ubranek ktore z reguly sa w nienagannym stanie czy zabawki czy wozek..dla mnie to normalne ze czesto staramy sie wydawac pieniadze z glowa ..
Pewnie, że tak :) ja sama dla siebie bardzo dużo kupuję używanych rzeczy, w lumpeksach, na olx. Dla dziecka pewnie też zaszaleję w lumpie. Ale nie wiem, może dlatego, że pierwsze dziecko, mam taką chęć, żeby iść wybierać do sklepu wózek, skręcać (tzn. żeby mąż skręcał) mebelki. Zawsze na to czekałam. Poza tym nie lubię dogadywania się z ludźmi w sprawie kupna takich większych poważniejszych przedmiotów używanych. Mam jakieś złe doświadczenia :/
 
reklama
Witam dziewczyny u nas cieplo da sie wytrzymac znowu mialam dzis plamienia no ale pewnie przez to ze sporo sie nasprzatalam bo juz niemoglam patrzec na jeden pokoj tam wszystko skladujemy dla dziecka wkoncu to poukladalam
A co do wagi to 4 kg na plusie [emoji23][emoji23]oby nie przekroczyc 100 kg
 
Tak tak, o wyprzedażach wiem, bo sama czasem rzeczy dla siebie i do domu kupuje w super stanie, często można trafić na jakąś perełke. Dla dzieci jeszcze nie miałam okazji kupować ale na pewno zacznę [emoji5]
Oj z tymi snami... [emoji23]o tym też coś wiem, bo śniło mi się ostatnio, że mój narzeczony mnie zdradzał i jak się obudziłam to tez byłam na niego zła a on biedny nie wiedział co jest grane [emoji16]
Coś czuje ze Ty mało przytyjesz w tej ciąży, ogólnie to jesteś zgrabna. Ja już mam 2.5kg na plusie mimo że na początku schudłam, a startowałam z wagą 49kg [emoji3]


kochana co do wagi nic nie jest jeszcze przesadzone...pod koniec moge nadrobic takze zobaczymy :laugh2: 2,5 kg to tez jeszcze nie duzo:) tym bardziej ze mialas 49
ostatnio cos apetyt ciazowy zachciankowy mi gdzies zanikl no ale zobaczymy...to wszystko takie zmienne jest

kochana ja jak wpadalam w ten szal to zawsze musialam meza brac bo wiedzialam co i jak :ninja2: oj cudne pereleczki mozna dostac,:evil: tak tak :laugh2:
 
Witam dziewczyny u nas cieplo da sie wytrzymac znowu mialam dzis plamienia no ale pewnie przez to ze sporo sie nasprzatalam bo juz niemoglam patrzec na jeden pokoj tam wszystko skladujemy dla dziecka wkoncu to poukladalam
A co do wagi to 4 kg na plusie [emoji23][emoji23]oby nie przekroczyc 100 kg

dostalas brazowych plamien??
moze wycieklo cos co zalegalo ale uwazj kochana i najwyzej rob na raty jesli juz czujesz ze musisz

Pewnie, że tak :) ja sama dla siebie bardzo dużo kupuję używanych rzeczy, w lumpeksach, na olx. Dla dziecka pewnie też zaszaleję w lumpie. Ale nie wiem, może dlatego, że pierwsze dziecko, mam taką chęć, żeby iść wybierać do sklepu wózek, skręcać (tzn. żeby mąż skręcał) mebelki. Zawsze na to czekałam. Poza tym nie lubię dogadywania się z ludźmi w sprawie kupna takich większych poważniejszych przedmiotów używanych. Mam jakieś złe doświadczenia :/


alez oczywiscie..to zalezy przeciez od Nas i jesli sprawi Wam to wielka radosc to tym bardziej kupic nowe skrecac i cieszyc oko:)
 
Mój syn jak miał 5 miesięcy zaczepiał nogę o bok gondoli i podciągał się, bo mu się nie podobało leżenie. Ja bym się bała z takim starszakiem w gondoli. My mieliśmy kupić używany wózek, a wyszło, że nowy. Ale dzięki małej różnicy wieku mamy prawie wszystko dla malucha (mam nawet majtki poporodowe i podkłady:)) i do kupienia została tylko gondola do wózka, fotelik dla starszego syna. No i jakieś dodatki, ubranka dla malucha:)
A co do sprzedaży wózka to ja kupiłam nowego xlandera za 2200zł, używałam tylko gondoli i stelaża, a sprzedałam za 1100 na gwarancji itd. Bo xlander zrobił promocje i nowy wózek można kupić za 1600zł :/
Jak dziecko było starsze i zaczynało siadać przypinałam szelkami i jeździło dalej w gondoli.
Ale każdy robi po swojemu, jak uważa
 
Pewnie, że tak :) ja sama dla siebie bardzo dużo kupuję używanych rzeczy, w lumpeksach, na olx. Dla dziecka pewnie też zaszaleję w lumpie. Ale nie wiem, może dlatego, że pierwsze dziecko, mam taką chęć, żeby iść wybierać do sklepu wózek, skręcać (tzn. żeby mąż skręcał) mebelki. Zawsze na to czekałam. Poza tym nie lubię dogadywania się z ludźmi w sprawie kupna takich większych poważniejszych przedmiotów używanych. Mam jakieś złe doświadczenia :/
Rozumiem.
Dla pierwszego dziecka 20 lat temu nawet nie miałam opcji kupić w lumpeksie czy komisie a o internetach to się nikomu nie śniło.
Dobrze, że mieliśmy kaskę z wesela.
Kupiliśmy wózek 2w1, 60 pieluch tetrowych.
Komplety(koszulka, śpioszki, kaftanik)po 5-6z każdego rozmiaru do 86. Łóżeczko itd.
Moi rodzice kupili fotelik i leżaczek bujaczek.
W wózku woziłam całą trójkę i jeszcze oddałam do Caritasu i widziałam, że ktoś wozi dziecko.
Dlatego rozumiem, że przy pierwszym dziecku chcesz nowe.
 
Dziewczyny czy ktoras z Was miala sluz zabarwiony na jasnobrazowo? Bylam z tym na sorze dzisiaj zrobili mi usg i badanie ginekologiczne i niby wszystko jest wporzadku. A ja mimo to martwie sie
 
reklama
Do góry