reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Mi nic nie jest [emoji5] dzisiaj wprawdzie w domu, tak kwitnieniemy z Młodym, nawet drożdżówki z serem i truskawka zrobiłam [emoji28] ale jak były upały to tez nic mi nie było... byłam u lekarza z synem, pózniej drugi raz sama w aptece i jeszcze na zakupach.. jedyne co to nie mogę być głodna.. jak od śniadania mino sporo czasu a ja zamiast zjeść obiad, chciałam skończyć bułki, aż mi sie słabo zrobiło.. tak dziwne... wiec usiadłam, nałożyłam am am i grzecznie zjadłam [emoji23]od razu lepiej [emoji5]




I co się teraz dzieje? Coś lekarz powiedział? Krwawienie ustąpiło??



Moze za gorąco było... za mało wody wypiłaś.. trzeba uważać na przegranie organizmu. Teraz ok już?
tam już teraz jest dobrze [emoji4]
 
No dokładnie ja jeszcze Msc temu byłam mama sama nie wiem gdzie ten czas leci ale dostałam zielone światło z mężem na starania

Cieszę się[emoji4] trzymam kciuki za ten cykl i mam nadzieję, że pochwalisz się nam II kreseczkami niebawem [emoji5][emoji106]

Trzymam za Ciebie kciuki !!!!!! Że zamarcujesz,ale słowo wymyśliłam:)



Też myślę że zleciało od marca :)
Za 21 dni ślub ach i och jak to zleciało, kiecke w pon dostanę bo miała być wczorsj ale babka nie wysłała:/ ech ja :(

Oooo! Koniecznie musisz sie nam w niej pokazać!
A, i ja testowałam 22-23luty[emoji5]
 
No dokładnie ja jeszcze Msc temu byłam mama sama nie wiem gdzie ten czas leci ale dostałam zielone światło z mężem na starania
Trzymam kciuki za owocne starania! :*

Ja testowalam 19 lutego i mialam cien cienia kreski, maz nawet mowil ze chyba tylko ja ja widze, a nastepnego dnia na wynik bety to az oczy wywalil [emoji23]
 
Dziewczyny robię jutro sałatkę i w składnikach był ser feta, kupiłam w Lidlu i jest napisane ser z mleka owczego i koziego dojrzewający w solance, czyli chyba nie powinnam jej jeść?
 
reklama
Do góry