reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Sody w domu nie mam [emoji28]
Ja mam![emoji6] o co chodzi z tą soda? Może zrobię i potem sprawdzę co lekarz mi powie. A! Jest też z obrączka - chyba wiesza się na nitce i nad brzuszkiem i jakoś tam się kręci na chłopaka a inaczej na dziewczynkę. Zrobię dwa, a co![emoji41] Gorzej jak mi wyjdzie co innego[emoji23] to wtedy zrobię jakieś trzecie dla potwierdzenia jednego z dwóch [emoji23]
 
Piorunem ja mam synka Natanka :) maz wybierał. Mieliśmy umowę, że jak będzie chłopiec to on wybiera a jak dziewczynka to ja i przegralam ;) teraz drugi chłopiec i znowu maz wybiera, alez jestem poszkodowana haha wybrał Tymon. Na szczęście oba imiona mi się bardzo podobają więc nie mam nic przeciwko. Do 3 razy sztuka haha więc może mi się trafi choć jedno imię do wyboru jak będzie dziewczynka przy trzecim podejściu :D
 
Z ubranek, które zamówiłam najbardziej jestem zadowolona z nexta - piękne kolory, wzory, jakość wydaje się fajna. Gdy kupi się wielopak to wychodzi przystępnie, np. 95zl za 5 pajacykow :)

Kupiłam też trochę w smyku i też wydają się być super. Uwagi mam takie, że zarówno next i smyk mają ciut większą rozmiarowkę (zwłaszcza next), mogą mi trochę wisieć na bobasku.

Kilka ubranek kupiłam w Auchan i Pepco, cena bardzo przystępna, ale jakość niestety średnia, jak mam porównanie to widzę. Ale myślę sobie, że wykorzystam je do wyprawki do szpitala którą pptem wyrzucę.Nie wiedziałam, że jest jakiś przesąd z włosami na nogach, ale to co ja mam teraz na brzuchu przechodzi ludzkie pojęcie. Depilując nogi od razu wyrywam te wloski pod pępkiem, bo są obrzydliwe. Wszędzie mam tak jasne, prawie przeźroczyste, a tu mi się zrobiły długie i ciemne haha

Ponoć na chłopca włosy szybciej rosną, ze względu na testosteron. Ja na tak tez miałam, że co drugi dzień nogi i pachy golić musiałam, do szału mnie to doprowadzało! Ale już się unormowało [emoji16]
 
reklama
Ja mam![emoji6] o co chodzi z tą soda? Może zrobię i potem sprawdzę co lekarz mi powie. A! Jest też z obrączka - chyba wiesza się na nitce i nad brzuszkiem i jakoś tam się kręci na chłopaka a inaczej na dziewczynkę. Zrobię dwa, a co![emoji41] Gorzej jak mi wyjdzie co innego[emoji23] to wtedy zrobię jakieś trzecie dla potwierdzenia jednego z dwóch [emoji23]
Musisz zrobic siusiu do kubeczka i wsypac lyzeczke sody, jak sie bedzie pienilo mocno to chlopak, jak lekko albo wcale to dziewczynka...
Mi babcia wrozyla z obraczki, ale mowila ze jak sie kreci to dziewczynka, z synem mi wrozyla i latala na boki co znaczylo, ze chlopak. Z soda nie probowalam [emoji23]
 
Do góry