reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ech, a mi przyszedł wczoraj ten detektor tętna i znajduje tylko moje, próbowałam znaleźć już trzeci raz i nic... No nic, może się jeszcze uda.

Miłego dnia :)
Musisz cierpliwie milimetr po milimetrze szukac :) i pamietaj, ze zwyczajnie dzidziutek moze sobie lezec gdzies na tylach i nie slychac go, sproboj za jakis czas :)
 
reklama
Jestem po wizycie[emoji3] nie wiem ile mierzy i waży, bo z emocji nie zapytałam nawet, jak mi płeć powiedział. Właściwie to najpierw sama zobaczyłam [emoji23] i myśle, Boże wszędzie widzę siuraka i jajka, lepiej niech już mówi, bo sobie uroję płeć [emoji23] a on się pyta: co ma być? Ja mowię, że myślę, że chłopak, ale co będzie to będzie [emoji5][emoji16] a on pokazuje na ekran -No jest, chłopak [emoji23]
Ta ta ta ta [emoji7][emoji8] myślę, że o pomyłce nie ma mowy skoro nawet ja widziałam sprzęt [emoji6][emoji16]
Oczywiście pomimo zadowolenia będę teraz wysłuchiwać tekstów typu- Też dobrze [emoji23]bo nie parka [emoji41] No nie wiem jak ja to przeżyję, że drugi chłopak [emoji23]

Ps. Co do imion to Franek jest 5 w rankingu. Bardzo ładne imię [emoji3] a Igor 17,czyli tez nie tak nisko. U mojego w przedszkolu nie ma ani jednego Franka, są właśnie np.Igorki, nawet sąsiadka ma małego [emoji28]także nie wiem... zależy gdzie kto mieszka [emoji5]

Gratuluję chłopca [emoji16][emoji16][emoji16] ja czekam do 22 czerwca, Pani doktor ma ostatecznie potwierdzić czy chłopak [emoji16]
 
Zdecydowanie to ruchy - nie da się tego pomylić tym bardziej w kolejnej ciąży. W pierwszej tez wyjątkowo szybko czułam ruchy i lekarz stwierdził że "ten typ tak ma". Wiadomo że nie są to te kopniecia które zginaja Cię w pół ale wiem ze to maleństwo [emoji7]

ba. ciesze sie kochana z Toba:d
ja dzis rano lezac widzialam te kopniaczki przez skore ! juz mi styknal 17 tydzien ..chcialam nagrac ale sie uspokoilo dzieecie wrrrrrr

Dita gratulacje :)
Ja dzis bylam u ginekologa ale odebralam tylko wynik cytologii i posluchalam serduszka usg mam 25 czerwca wkec pewnie wtedy sie dowiem jaka plec i dostane zwolnienie. Jak u was cytologia? Dobre wyniki?
ja mialam w lutym i bylo ok

Różnie to bywa. Dla niektórych lekarzy 17 tydzień to za wcześnie na ruchy a mnie polożna pytała ostatnio czy juz czuje i miałam wtedy 17 tydzień ale u mnie jeszcze nic albo nie potrafię odróżnić Maluszka od jelit [emoji3]

mnie tez sie pytala i zanotowala...ale tak jak mowie..najpierw wysciskala mi brzuch by sprawdzic jak lezy ( nie wiedzialam ze sie da na tym etapie hahaha) a potem przylozyla glowice...lapala serduszko ale tak sie wiercil (czulam :p) ze jej uciekalo ... a chciala zmierzyc..wyszlo 155

wczoraj czulam sie jak mlody Bog... mam takiego poweraa ze szok .... chcialabym sie tak czuc codzien !!!

fiolka radze zaczac od srodka brzucha... docisnas glowice i przekrzywiac ja powolutku czyli trzymac pod katem! bez stresu kochana, a potem pzesuwac w ktorys bok po milimetrze i tak samo , uda sie zobaczysz..teraz malec bardziej ruchliwy to moze byc wlasnie gorzej,,ale jak juz znajdziesz jego polozenie to powino byc latwiej nastepnym razem bo bedziesz wiedziala gdzie przylozyc glowice

milego dnia dziewczyny
 
Ja jestem 16tydzien i to moja druga ciaza ale nie potrafie jeszcze rozroznic malaca od wzdec ;) ciagle mam rewolucje w brzuchu ;) cale dnie bulgocze mi i sie przelewa ;) a brzuszek mam juz fajny :-) :-D

Jak będą silniejsze kopniaczki to wątpliwości mieć nie będziesz :)


Dziewczyny mój post zginął....I widzicie na której stronie po której mam kosmowke ?
Proszę powiedzcie bo ja slepa

Chyba prawa. Ale wiesz... i pierwszy syn powinien być dziewczynką i teraz też miałam po lewej... Na mnie się nie sprawdza :laugh2:Na tobie niech się sprawdzi :)



Sprawdzałam i nie widzę jeszcze forum zamkniętego. Może moderatorka nie miała czasu...Jak dostanę info to dam znać ;)
 
Ślicznie wyglądasz :)
Wielkosciowo chyba wszystkie te nasze brzuszki podobne a mi się wydawało że jakoś tak mega szybko ;)
Na kiedy masz termin?
Mi też się wydawało, że mój jakiś taki wielki jak na pierwszy raz i że na koniec będę wyglądać jak mamut, ale jak tak patrzę to teraz też mi się wydaje, że są podobne :)
Załączam mój z wczoraj wieczora - 14+0 :)
*zdjęcie usunięte*

Ale twój mąż mnie rozbawił tym tekstem, że po jego trupie :laugh2: Przyznaję się, że ja tak mówiłam do męża, jak chciał imię, którego ja wprost nie znosiłam ;)
Mój tak reaguje na Esterkę :p
Gratulacje chłopaka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry