reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
O tak next zdecydowanie ma większą rozmiarowke. Za to jak będziesz kupowała z Zary to ona dużo mniejsza wypada. A i Lidl większy wypada.

Bo ogólnie te angielskie firmy mają zawyżoną (zaniżona?) rozmiarówkę. Czyli Next czy George (tez moja ulubiona firma), choć np. Early Days mają podobną. Zara to mi się wydaje, że długość ok, ale jest dla szczupłych -slim dzieci, raczej drobnych :) Mój synek duży, do drobnych nie należy i np.coccodrillo mi pasuje, na wyprzedażach buszuję, bo świetna bawełna, ale drogie. I rozmiarówka jak w angielskich. Ale na mojego większego rozmiarowo dziecka - idealna :)

Lepiej. Dziś mam sporo domowych spraw do załatwiania. Kupujemy nowy zlew do kuchni, zmywarkę, będziemy przerabiać kilka rzeczy, więc siedzę i wybieram, dzwonię, dogaduję szczegóły. Już dawno mielibyśmy załatwione wszystko, gdybym od razu sama się za to wzięła, ale stwierdziłam, że zostawię to fachowcom, którzy... jak się można było spodziewać, zwodzili nas przez 3 tygodnie, a w końcu zapomnieli przyjść na pomiar... Więc się wkurzyłam i sama wszystko z mężem wymierzyłam i za tydzień w weekend będziemy mieć przynajmniej przeróbki w kuchni gotowe. Gorzej z łazienką. Wymieniamy kabinę, czekamy na nią już tydzień i nadal nie wysłano jej do sklepu z magazynu. No ale damy radę. Ważne, że mam czym zająć umysł i jakoś ten czas leci.

Dobrze czymś głowę zająć :) ja tak miałam przy remoncie, i tak czas szybko zleciał! Teraz szykuję się do urlopu, muszę sobie ciuchy posegregować (na takie do noszenia latem w ciąży) i Młodemu też posprawdzać z czego wyrósł, wiec pewnie dopiero po powrocie w lipcu zajmę się powoli wyprawką :)


Ja też ogórki pod każde postacią, moja córa to samo. No i muszę niestety przyznać ze najlepsze małosolne robi moja teściowa...

Jasne, że to tylko przesady ale można się pośmiać :)

Moja teściowa też robi rewelacyjne hehehe:-D
 
Możliwe, że przesąd [emoji4]
Ogórki kiszone i małosolne robię rewelacyjne! Dla całej rodziny robię zapasy Hehehehe [emoji23][emoji23]
 
Ja mołosolne to wciągam od zawsze :) Kocham ogórki pod każdą postacią :) W mizerii, takie gruntowe, kiszone czy zwykły ogórek do chleba :)



Tez się cieszę. Może się wyśpię :)




Ale jak buja na boki to chłopiec? Chyba, że chodzi ci o kręcenie w kółko, że tak mocno bujało? :D



Ja kwitłam w ciąży z synkiem i teraz też kwitnę :) ładne włosy, paznokcie, lśniąca cera 8-) Myślę, że po prostu ciąża mi służy haha :rofl2: Szkoda tylko, że na mózg pada i czasami zapominam go używać :-D



Zabobon chyba :) Mojej siostrze w ciąży z synkiem PRZESTAŁY rosnąć włosy na nogach, a wszędzie indziej słabo rosły :-p

Nie ma co porównywać ciąż :) W 1.ciąży jadłam mięso aż mi się uszy trzęsły i wpierniczałam słodkiego całą ciążę, teraz odrzuciło mnie od kawy (w 1.ciąży nie), od mięsa w I trymestrze, dopiero teraz powoli się zmuszam, i słodkie od niedawna jem i wcale niedużo :) I dwa chłopaki są :p:D Z chińskiego kalendarza Młody jest dziewczynką i dopiero teraz w 2.się sprawdza, ze chłopczyk :) Z obrączki miałam najpierw synka, później córka...także na mnie nie działają żadne zabobony ;)
Wyczytałam ze jak robi koła to chłopiec a jak wahadło to dziewczynka a najpierw się kręciło w miejscu a później właśnie jak wahadło. Może są różne źródła? [emoji6] i tsk mnie to śmieszy wiec obojętnie [emoji28]
 
U mnie obrączka kompletnie się nie sprawdziła, w pierwszej ciąży wszyscy mi wmawiali chłopaka. Super uroda, obrączka i inne zabobońskie metody, a mam cudowną córę :)
 
Sandrus daj trochę na luz z tą płcią, bo w końcu sfiksujesz.
Będzie co ma być, i nic nie zmienisz.
11 czerwca już nie długo, ćwicz cierpliwość.

Ubranka kupiłam na allegro ( tzn. cześć ubranek) od polskiego producenta. Cena przystępna, jakość też ok.
A podasz mi nazwę sprzedawcy na allegro? Bo warto jak sprawdzony.
Ja to głównie teraz zamawiam.
Leżę w domu i rosnę
 
reklama
Do góry