reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
To raczej nie możliwe dziecko jest za malutkie plus plyn owodniowy i to ze dopiero uklad kostny sie formuje w drugiej ciazy najwczesniej jest to mozliwe w 17 tygodniu takze to raczej co innego
Kochana możliwe ;) ja w pierwszej ciąży czułam w 17 tc. Teraz od tyg jestem pewna że to Nikos. Znam to uczucie i wiem że to on :)
 
Jak ja powiedziałam wczoraj mojej ginekolog że chyba już czuje ruchy, bo mam takie wrażenie to powiedziała że za wcześnie . A ja czuje :D
 
Jak ja powiedziałam wczoraj mojej ginekolog że chyba już czuje ruchy, bo mam takie wrażenie to powiedziała że za wcześnie . A ja czuje :D
Ciesze się że to czytam bo wczoraj miałam wrażenie ze zglupialam[emoji28] ale maleństwo znów odezwało się rano wiec wszystko ok. Tez mówiłam lekarzowi ze pewnie do następnej wizyty (17tc) będę czuć ruchy to powiedział ze być może a jak sobie przypomniał ze w pierwszej było tak szybko to stwierdził że faktycznie teraz tez mogę czuć wcześniej już dość często więc po prostu u mnie tak jest[emoji4] miłego dnia! Ktoś dziś ma wizytę? Powodzenia [emoji6]
 
Różnie to bywa. Dla niektórych lekarzy 17 tydzień to za wcześnie na ruchy a mnie polożna pytała ostatnio czy juz czuje i miałam wtedy 17 tydzień ale u mnie jeszcze nic albo nie potrafię odróżnić Maluszka od jelit [emoji3]
 
Jak ja powiedziałam wczoraj mojej ginekolog że chyba już czuje ruchy, bo mam takie wrażenie to powiedziała że za wcześnie . A ja czuje :D
Czytałam u Mamaginekolog, że choć z medycznego punktu widzenia nie ma takich opracowań ma pacjentki, które czuły ruchy 15-16tygodniu. Choć podchodziła do tego ostrożnie to pacjentka mówiła, że czuje ruchy i było je widać na usg.
Także to jest możliwe choć nie udowodnione naukowo.
 
Czytałam u Mamaginekolog, że choć z medycznego punktu widzenia nie ma takich opracowań ma pacjentki, które czuły ruchy 15-16tygodniu. Choć podchodziła do tego ostrożnie to pacjentka mówiła, że czuje ruchy i było je widać na usg.
Także to jest możliwe choć nie udowodnione naukowo.
O tym samym mowila ostatnio na swoim story, doslownie kilka dni temu, ze prawidlowy przedzial to miedzy 15-25 tc :) ja w pierwszej czulam na poczatku 21 tc, a teraz w 15+5 :)
 
Ech, a mi przyszedł wczoraj ten detektor tętna i znajduje tylko moje, próbowałam znaleźć już trzeci raz i nic... No nic, może się jeszcze uda.

Miłego dnia :)
 
reklama
Ja jestem 16tydzien i to moja druga ciaza ale nie potrafie jeszcze rozroznic malaca od wzdec ;) ciagle mam rewolucje w brzuchu ;) cale dnie bulgocze mi i sie przelewa ;) a brzuszek mam juz fajny :-) :-D
 

Załączniki

  • 20180529_145855.jpg
    20180529_145855.jpg
    869,3 KB · Wyświetleń: 95
Do góry