reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja czekam na jutrzejsza wizytę, to już 18 tc jak nie poznam płci to będzie ciężko, następna wizyta dopiero polowkowe 18 czerwca. Z córką wiedzieliśmy w 17tc. Dziewczyny macie jakiś pomysł co zrobić. Nos mam teraz tak zatkany, że mam problem z oddychaniem, pogoda tego nie polepsza. Gorzej jak ryba wyjeta z wody :(
Może inhalacje z soli fizjologicznej albo ectodose? Disnemar, wapno w syropie. Witamina C
 
reklama
Mam nadzieję bo w tamtym tyg w środę miało 7 cm więc liczę że przez 5 dni urósł max cm :)
No mam nadzieję że się uda o 19 mam jechać takze trzymać kciuki,)
Mam nadzieję że się potwierdzi że zdrowe itp i się ułoży dobrze bo to też było ostatnio marne :)
Mój Nikos w tydzień urósł ponad 2 cm ;)
 
Właśnie próbuje inhalacji z soli fizjologicznej, oby pomogło, bo to aż serce kluje, jednak teraz oddychamy za dwoje.
 
Tak patrze dziewczyny ze Wy tu macie szalenstwo zakupowe juz? ;) ja jeszcze nie kupuje bo sie boje zapeszac i tak po 25 tyg bede kupowac dopiero po malutku :) a malenstwa jeszcze nie czuje :(
 
Na przeziębienie proponuję napar z majeraneku, inhalacje z ziólek i rutinoscorbin. Na katar można nogi z solą wymoczyc.

Wizytę mam u swojego gin 06.06 i zobaczymy czy potwiedzi. Troszkę nastawiłam się na córcie
[emoji6]
 
reklama
Pati kurteczka fajna ;)
Ja już jestem prawie w 18 tyg i nie czuję jeszcze ruchów.
Mam wyrzuty sumienia, najadlam się chipsów.
 
Do góry