reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

kiedys probowalam za namowa MEZA ale nie dalam rady haha moze byc upal 30 stopniowy ale majty musze miec:p
no wieje mi po niej i sie wybudzam hahaha ( co inego jak spie w dwuczesciowym wtedy moge bez ale teraz tylko koszula wiec odpada)
pozatym czasem spie na wierzchu koldry i raczej dzieci moje nie bylylby zachwycone widokiem gdyby rano do Mnie wpadly:p

milego dnia!!
,

Ja tam od zawsze śpię bez niczego - w zimie zakładam tylko t-shirt bo mi chłodno. Mój Mąż w ogóle nic nigdy nie zakłada.
Jako dziecko też spałam często nawet bez piżamy, bo od zawsze mnie wszystko denerwowało ;p
 
reklama
A ja lubię skwar :) ciągnę psa na spacery a ten biedny kładzie się w cieniu w trawie i odmawia współpracy:D laatoooo!

Haha to pies nie daje rady a tobie nic [emoji23] ja nie wiem czy lubię czy nie lubię upałów... słoneczko lubię, jest fajnie jeszcze jak wiaterek podwiewa, ale np.jak tak gorąco jest, że czuję jak się pocę -szczególnie miedzy piersiami czy na szyi, to ciężko mi czerpać z tego przyjemność [emoji5] wiec taka pogoda ze słoneczkiem plus wiaterek dla mnie idealna albo bez wiaterku ale bez wysokich temperatur [emoji16] czy ja życzę sobie za wiele?[emoji23]

Tak patrze dziewczyny ze Wy tu macie szalenstwo zakupowe juz? ;) ja jeszcze nie kupuje bo sie boje zapeszac i tak po 25 tyg bede kupowac dopiero po malutku :) a malenstwa jeszcze nie czuje :(

Ja jeszcze nie kupiłam ani jednej rzeczy, nawet nie oglądałam na internecie nawet [emoji28] ale ja nie boję się, po prostu czekam na płeć i czas lepszy [emoji3]
A w 1.ciąży ruchy dopiero koło 20tygodnia, bratowa męża dopiero po 22skończonym tygodniu poczuła, także spokojnie, wszystkie się doczekamy [emoji5]


A może podomogłoby Ci *spam* katar? Nie zmniejsza ilości wydzieliny, ale ją rozrzedza i łatwiej się pozbyć. Ja jestem całkiem zadowolona. Ślę zdjęcie.

Wczoraj byłam na komunii u córki kuzyna. Było super. Brzuszek już widać, więc wszyscy gratulowali, oferowali pomoc :) Dostałam kolejne worki ubranek do przebrania hihi

Dzisiaj z mężem weszliśmy do 5 10 15 i za 35zł kupiliśmy super kurteczkę na zimę. Nie jestem pewna czy wykorzystam, gdy będę korzystać z tych wszystkich spiorków itd., ale to wyprzedaż pozimowa, stąd cena niska - nie będzie aż tak szkoda, jeśli się nie przyda. :)Zobacz załącznik 861426Zobacz załącznik 861427

Śliczna kurteczka [emoji5] mój Młody miał podobną z tej firmy ale jak był już starszy [emoji5]



Na przeziębienie proponuję napar z majeraneku, inhalacje z ziólek i rutinoscorbin. Na katar można nogi z solą wymoczyc.

Wizytę mam u swojego gin 06.06 i zobaczymy czy potwiedzi. Troszkę nastawiłam się na córcie
[emoji6]

Co ma być to już jest [emoji5] mimo wszystko trzymam kciuki żeby było po twojej myśli, a jak nie, żebyś szybko się przyzwyczaiła do tej myśli i cieszyła synkiem [emoji5] ale życzę córeczki oczywiście [emoji16]

Pati kurteczka fajna ;)
Ja już jestem prawie w 18 tyg i nie czuję jeszcze ruchów.
Mam wyrzuty sumienia, najadlam się chipsów.

Na ruchy masz czas [emoji5]
Co do czipsów... jak bardzo masz ochotę i nie możesz wytrzymać to bierz zwykle solone. Mają w składzie tylko ziemniaki, olej i sól. Na pewno to nie jest zdrowa przekąska ale w porównaniu do czipsów o jakimkolwiek smaku mają najuboższy skład - czyli najlepszy. Tamte maja skład dłuższy nóż moja dzisiejsza sukienka [emoji23]
 
Cześć dziewczyny. Ja wylądowałam wczoraj w nocy w szpitalu z krwawieniem. Lekarz mówi, że ciaza zagrożona, ale teraz już przyjmuję leki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W środę będzie kolejna seria badań, zobaczymy co na nich wyjdzie. Strasznie się martwię tym wszystkim. Do tej pory ciąża idealna, bezobjawowa, wszystkie wyniki idealne, a teraz nagle coś takiego...

trzymam kciuki kochana , przeszlam takie cos i mam zdrowego synka takze trzeba byc dobrej mysli

A dalej tak mieszkasz blisko jeziora czy w Polsce tak mieszkałaś? Miejscówka jak marzenie :D8-)

wychowalam sie w takiej miejscowosci z taka zajebiaszcza miejscowka skromnie mowiac. pola mialam pod dostatkiem jak to sie smieje ...
wybudowalismy tam Nasz dom ktory odsprzedalismy po powrocie tu... z mysla ze i tak mam miejsce w polszy tam gdzie mieszkaja teraz Moi rodzice ...wookolo tylko las i jeden sasiad... hehe
bedziemy jezdzic tam na starosc .. z wnukami..oo takie plany haha
zobaczymy jak to bedzie

Tak patrze dziewczyny ze Wy tu macie szalenstwo zakupowe juz? ;) ja jeszcze nie kupuje bo sie boje zapeszac i tak po 25 tyg bede kupowac dopiero po malutku :) a malenstwa jeszcze nie czuje :(

to twoje pierwsze prawda? wiec masz prawo nie czuc jeszcze, spokojnie
ja tez pozniej czulam swojego pierwszego synka takze nie masz czym sie martwic

,

Ja tam od zawsze śpię bez niczego - w zimie zakładam tylko t-shirt bo mi chłodno. Mój Mąż w ogóle nic nigdy nie zakłada.
Jako dziecko też spałam często nawet bez piżamy, bo od zawsze mnie wszystko denerwowało ;p

moj maz wychowany w bloku tez na golasa...ja w domku i juz zima sobie na to pozwolic nie moglam haha:p:p:p
pamietam kiedy zostawalam u niego na noc w okresie grzewczym to edwo zylam... nocy z reguly nie przespalam tak mi bylo duszno goraco !!!! szok
a on sie smial ze mu jajca zamarzna wstajac u Mnie rano zanim to sie dobrze rozpalilo dzieki tatusiowi hahaha


szczujecie tymi ciuszkami hihih
ale nie , ja twardo czekam:) wiem ze to zakupomania dla dziecka sie jeszcze dlugoooo nie skonczy,to sie dopiero ,,zacznie haha

weronikarz mam takie miejsce gdzie tez kupie nowiutkie ciuszki po 50 p, 1f... dla bobasow .ubran zabawek do wyboru do koloru ale czekam mimo wszystko takze jeszcze tam nie zagladam i tez wiem co mi bedzie potrzebne ..tak naprawde potrzebne

napewno postawie na body i pajacyki
 
Dita wiem, że masz rację co do tych chipsów solonych ;) ale co ja zrobię jak lubię wszystkie smaki oprócz solonych :rolleyes2: nadrabiam teraz truskawkami żeby była rownowaga:happy:

a jadlas kiedys pieczone? wiem ze sa troszke inne z tekstury ale zdrowsze. ja nie jadam chipsow. mnie po nich mdli..czasem maz sobie kupi do filmu te czy pieczone wlasnie to skubniemy od niego ale staramy sie tego nie kupowac choc chyba nawet nie musimy sie starac


wlasnie ..k..a jak goraco...dzieciaki plsukaja sie w baseniku , u Nasi i u siasiadow. wrocilismy ze spaceru (dzieciaki na rowerach) po lesie nad wielkim jeziorem i tez bede lezec ale w chlodnym salonie lolll sie nalazilam
 
a jadlas kiedys pieczone? wiem ze sa troszke inne z tekstury ale zdrowsze. ja nie jadam chipsow. mnie po nich mdli..czasem maz sobie kupi do filmu te czy pieczone wlasnie to skubniemy od niego ale staramy sie tego nie kupowac choc chyba nawet nie musimy sie starac
Pieczone też lubię i zazwyczaj takie właśnie jem ;)
Ja z zakupami też jeszcze czekam, ale chyba długo już nie wytrzymam :tak:
 
Pati kurteczka fajna ;)
Ja już jestem prawie w 18 tyg i nie czuję jeszcze ruchów.
Mam wyrzuty sumienia, najadlam się chipsów.
Ja wczoraj tez sie nazarlam i nie mam wyrzutow sumienia bo dobre byly [emoji23]
,

Ja tam od zawsze śpię bez niczego - w zimie zakładam tylko t-shirt bo mi chłodno. Mój Mąż w ogóle nic nigdy nie zakłada.
Jako dziecko też spałam często nawet bez piżamy, bo od zawsze mnie wszystko denerwowało ;p
Ja tez wczesniej spalam nago, bo mnie wiecznie cos gniecie, ale odkad pojawilo sie dziecko to spie w koszuli i dlatego mam problemy z zasnieciem [emoji85] wierce sie i krece bo ciagle cos przeszkadza :/
 
trzymam kciuki kochana , przeszlam takie cos i mam zdrowego synka takze trzeba byc dobrej mysli



wychowalam sie w takiej miejscowosci z taka zajebiaszcza miejscowka skromnie mowiac. pola mialam pod dostatkiem jak to sie smieje ...
wybudowalismy tam Nasz dom ktory odsprzedalismy po powrocie tu... z mysla ze i tak mam miejsce w polszy tam gdzie mieszkaja teraz Moi rodzice ...wookolo tylko las i jeden sasiad... hehe
bedziemy jezdzic tam na starosc .. z wnukami..oo takie plany haha
zobaczymy jak to bedzie



to twoje pierwsze prawda? wiec masz prawo nie czuc jeszcze, spokojnie
ja tez pozniej czulam swojego pierwszego synka takze nie masz czym sie martwic



moj maz wychowany w bloku tez na golasa...ja w domku i juz zima sobie na to pozwolic nie moglam haha:p:p:p
pamietam kiedy zostawalam u niego na noc w okresie grzewczym to edwo zylam... nocy z reguly nie przespalam tak mi bylo duszno goraco !!!! szok
a on sie smial ze mu jajca zamarzna wstajac u Mnie rano zanim to sie dobrze rozpalilo dzieki tatusiowi hahaha


szczujecie tymi ciuszkami hihih
ale nie , ja twardo czekam:) wiem ze to zakupomania dla dziecka sie jeszcze dlugoooo nie skonczy,to sie dopiero ,,zacznie haha

weronikarz mam takie miejsce gdzie tez kupie nowiutkie ciuszki po 50 p, 1f... dla bobasow .ubran zabawek do wyboru do koloru ale czekam mimo wszystko takze jeszcze tam nie zagladam i tez wiem co mi bedzie potrzebne ..tak naprawde potrzebne

napewno postawie na body i pajacyki

My w domku wychowani oboje, ale ja tam nie miałam nigdy problemu - szlafrok obok łóżka i tyle. Teraz mieszkamy obecnie w bloku, a i tak mamy chłodno, bo my zimnolubni jesteśmy ;p
Mój Mąż już się martwił czy będzie trzeba mieć cieplej przy dziecku, jednak ja uważam że nie ;p i mam nadzieję, że tak będzie, bo inaczej nie przeżyję... ja nawet przy -20 ciągle wietrzę ;p

Edit: No i w mieszkaniu mamy kilmatyzację ;p nie wyobrażam sobie życia bez niej ;p
 
A co do upałów - nie znoszę. Maksymalna temperatura, którą jestem w stanie zaakceptować to 27 stopni ;p
Dzisiaj było 30 i jak wracałam z pracy to myślałam, że padnę ;p

Zakupy zrobiłam spore już - pokażę Wam tylko muszę porozkładać i zrobić zdjęcia, a to jakoś mnie nie zachęca ;p
 
reklama
Hej. Ja dziś też pierwsze zakupy dla Dzidziutka poczyniłam. Poszłyśmy do Pepco z Młodą po jakieś koszulki dla niej, bo powyrastała bardzo. I kupiłam półpiochy takie maciupkie:laugh2: a potem w Kauflandzie zobaczyłam 3-pak body, niby biobawełna za 23 zł to też wzięłam:cool2:

W ogóle strasznie pędzicie, ledwo nadążam ;)
 
Do góry