reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dita mnie ogólnie często brzuch boli i ze względu na leki podtrzymujące, które biorę od 6 tygodnia ciąży i tego, że mam swoje lata gin kazał się oszczędzać i słuchać swojego organizmu.
Po tych 3 miejscach co byłam autem też mnie brzuch rozbolał i do wieczora przeleżałam, bo wolę leżeć niż nospe i magnez łykać 3xdziennie

To nie masz wesoło :oops: Ale próbuj może dla siebie, tak delikatnie...najpierw spacerek na ławkę, jak nie będzie bolał, to następnego dnia dalej..A jak będzie brzuch bolał to będziesz musiała leżeć :( Ale na badaniu usg jest wszystko ok? To znaczy szyjka się nie skraca i takie tam?
 
Hej hej :-) :) jak ja Wam zazdroszczę apetytu! Ja ostatnio jakoś szybko się najadam i z moich zachcianek wszystko ląduje w lodowce... Ostatnio kupiłam 2kg truskawek, zjadłam chyba cztery i odłożyłam... wczoraj zrobiłam z nich pierwsze konfitury z bazylią - powiem szczerze, że wielkie WOW, bo przepyszne :laugh2: ale może dlatego, że są teraz takie upały ...
W ciągu 3 tyg moja waga stoi w miejscu, nie wiem, czy to dobrze, czy źle, teraz robimy kolejne badania krwi i awidność na toksoplazmozę, bo podobno wynik jakiś wątpliwy...
Jesteśmy już 17+4, maleństwo szaleje, coraz intensywniej i coraz częściej :-D więc we dwójkę idziemy zapisać się na prawo jazdy, lekarz nie widział przeciwwskazań, niuniek urodzi się już ze zdolnością do prowadzenia :-D:-D
Teściowa zarezerwowała nam wakacje. Jedziemy całą rodziną... cieszę się, bo nigdy tak nie jeździliśmy wszyscy, ale z drugiej strony trochę się niepokoję...może dlatego, że naogladałam się tych komedii :tak::tak:
Wizyta za tydzień, może w końcu dowiemy się, kto mieszka w moim brzuszku.. mam ogromne przeczucie, że dziewczynka. A nie ukrywam - bardzo bym chciała :biggrin2:
 
Dziękuję Dita!!:))
No z Om mam 13t3d A według usg 6 dni starsze ale podobno się zamieścimy i ktoś kompetentny wykona badanie pff A tu ani nie zaproponował testu z krwi nic ,byle jak i tyle i kazał przekazać mojej gin wyniki i tyle ..




Ps obzeram się truskawkami i czereśniami super są ciepłe miesiące na owoce :)

Hmmm..ale jak masz termin z OM 13+3, a dziecko 6dni starsze to wg usg nie masz dziś terminu 14+2??:o W sensie, że dziecko będzie już większe niż te najlepsze do badania 840mm?? Chyba, że zwolnił trochę z tym rośnięciem i jeszcze się zmieścisz....i termin wg usg będzie jednak niższy.... Za to trzymam kciuki!!!:tak:


Edyta, dzieki ale jak na kobiete w ciazy przystalo zmienilam plany [emoji23][emoji23][emoji85] wystawilam mlodemu basen i mocze dupke [emoji23] A na plaze moze jutro pojdziemy :D

Haha! Życie! Witaj w klubie kobiet zmieniających zdanie haha :)
 
Cześć dziewczyny. Ja wylądowałam wczoraj w nocy w szpitalu z krwawieniem. Lekarz mówi, że ciaza zagrożona, ale teraz już przyjmuję leki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W środę będzie kolejna seria badań, zobaczymy co na nich wyjdzie. Strasznie się martwię tym wszystkim. Do tej pory ciąża idealna, bezobjawowa, wszystkie wyniki idealne, a teraz nagle coś takiego...

Na pewno bedzie dobrze, a lekarz co robił usg mówił skąd krwawienie? Trzymam kciuki za dobre wyniki w środę!!!
 
@Annulek
Zaczerniłam cię, bo widzę, że się udzielasz, a byłaś na różowo :) Mówisz, ze dziewczynka będzie? To kciukam, żeby ci się spełniło ;)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry w poniedziałek,
mnie nic nie boli, w 1 ciąży było inaczej, ale podejrzewam, że to mogą być uszkodzone nerwy po cc:)
jeszcze nic nie kupiłam dla maluszka, ale kusi mnie, żeby cos kupić. Mam nadzieje, że w środę poznam płeć i będę mogła zaczać zakupy :)
truskawki mi się już przejadły, ostatnio mam ochotę na morele i nimi się zajadam :)
 
@Annulek
Zaczerniłam cię, bo widzę, że się udzielasz, a byłaś na różowo :) Mówisz, ze dziewczynka będzie? To kciukam, żeby ci się spełniło ;)

Staram się nadążyć z czytaniem, ale w wolnej chwili coś tam wyskrobię i od siebie :) miejmy nadzieję! U nas w rodzinie zawsze dziewczyny jako pierwsze, więc może i mi się to przytrafi... będzie fajnie, jeśli dziewczynka, ale jeśli chłopiec to też ok, najważniejsze, by było zdrowe! Póki co nawet staram się ograniczyć zakupy kolorystycznie, bo nie wiem na co się nastawić:(
 
reklama
Do góry