reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Haha to pies nie daje rady a tobie nic [emoji23] ja nie wiem czy lubię czy nie lubię upałów... słoneczko lubię, jest fajnie jeszcze jak wiaterek podwiewa, ale np.jak tak gorąco jest, że czuję jak się pocę -szczególnie miedzy piersiami czy na szyi, to ciężko mi czerpać z tego przyjemność [emoji5] wiec taka pogoda ze słoneczkiem plus wiaterek dla mnie idealna albo bez wiaterku ale bez wysokich temperatur [emoji16] czy ja życzę sobie za wiele?[emoji23]



Ja jeszcze nie kupiłam ani jednej rzeczy, nawet nie oglądałam na internecie nawet [emoji28] ale ja nie boję się, po prostu czekam na płeć i czas lepszy [emoji3]
A w 1.ciąży ruchy dopiero koło 20tygodnia, bratowa męża dopiero po 22skończonym tygodniu poczuła, także spokojnie, wszystkie się doczekamy [emoji5]




Śliczna kurteczka [emoji5] mój Młody miał podobną z tej firmy ale jak był już starszy [emoji5]





Co ma być to już jest [emoji5] mimo wszystko trzymam kciuki żeby było po twojej myśli, a jak nie, żebyś szybko się przyzwyczaiła do tej myśli i cieszyła synkiem [emoji5] ale życzę córeczki oczywiście [emoji16]



Na ruchy masz czas [emoji5]
Co do czipsów... jak bardzo masz ochotę i nie możesz wytrzymać to bierz zwykle solone. Mają w składzie tylko ziemniaki, olej i sól. Na pewno to nie jest zdrowa przekąska ale w porównaniu do czipsów o jakimkolwiek smaku mają najuboższy skład - czyli najlepszy. Tamte maja skład dłuższy nóż moja dzisiejsza sukienka [emoji23]

Fajne są chipsy z lidla z quinoa. Najlepszy smak pomidorowy, fajnie sie chrupie na filmie na przyklad. Nie mają aż tyle syfu w składzie i wyrzut sumienia mniejszy[emoji6]
 
reklama
Tak patrze dziewczyny ze Wy tu macie szalenstwo zakupowe juz? [emoji6] ja jeszcze nie kupuje bo sie boje zapeszac i tak po 25 tyg bede kupowac dopiero po malutku [emoji4] a malenstwa jeszcze nie czuje :(

Ja z zakupami tak samo, czekam aż zrobimy remont i wtedy rzucę się w ich wir [emoji6] a mam jeszcze czas bo remont zapowiada się nam dopiero na wrzesień [emoji12]
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Ja wylądowałam wczoraj w nocy w szpitalu z krwawieniem. Lekarz mówi, że ciaza zagrożona, ale teraz już przyjmuję leki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W środę będzie kolejna seria badań, zobaczymy co na nich wyjdzie. Strasznie się martwię tym wszystkim. Do tej pory ciąża idealna, bezobjawowa, wszystkie wyniki idealne, a teraz nagle coś takiego...
Bardzo mi przykro trzymam kciuki bedzie wszystko dobrze :)
 
To nasza kolekcja [emoji4]
received_2022245124514289-1.jpg
 

Załączniki

  • received_2022245124514289-1.jpg
    received_2022245124514289-1.jpg
    94,3 KB · Wyświetleń: 398
Śliczne ubranka :) A imię już myślałaś?

:))
Miala być Anielka ale synek chce dać jej Jagódka


Dziękuję Dita!!:))
No z Om mam 13t3d A według usg 6 dni starsze ale podobno się zamieścimy i ktoś kompetentny wykona badanie pff A tu ani nie zaproponował testu z krwi nic ,byle jak i tyle i kazał przekazać mojej gin wyniki i tyle ..



No mam podobnie jak się za szybko zerwe itp trzeba uważać;)


Ps obzeram się truskawkami i czereśniami super są ciepłe miesiące na owoce :)
 
Hey dziewczyny otoz z dzidziutkiem wszystko jak najlepiej zdrowe i wszystkie parametry idealne.
Plci nie zdradził...pfuuuu zła jak cholera jestem .
Jutro jadę zrobić badania krwi na bete oraz papa i wynik za tydzień w pon .
Także wszystko sprawnie poszło i mały miał 8 cm takze cm urósł od środy:) uff tyle to wszystko trwa A to dopiero 14 tydzień:)
Super wieści [emoji4] może na następnej wizycie poznasz płeć [emoji4]
 
reklama
Hey dziewczyny otoz z dzidziutkiem wszystko jak najlepiej zdrowe i wszystkie parametry idealne.
Plci nie zdradził...pfuuuu zła jak cholera jestem .
Jutro jadę zrobić badania krwi na bete oraz papa i wynik za tydzień w pon .
Także wszystko sprawnie poszło i mały miał 8 cm takze cm urósł od środy:) uff tyle to wszystko trwa A to dopiero 14 tydzień:)
Najważniejsze, że wszystko dobrze. Dzidziuś zdrowy i rośnie :)
Cierpliwości
 
Do góry