reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja o porodzie nie myślę bo będę miała CC grunt to szybko się podnieść i zacząć chodzić a nie uzalac się,jestem dobrej myśli pocierpie po ale to da się przeciwbólowymi wygluszyc:) takze spoko:)
Ja zakupiłam kilka ubranek w necie:) I jestem z siebie dumna :)

zgadzam się, ja też pewnie cc. Fajnie te ciuszki:)
 
reklama
Mój syn rozbudzał się podczas wkładania i nie lubił spać w śpiworku, otulacz też mieliśmy ale on musial miec ręce na wierzchu:) na początku używałam rożka, potem cienkiego kocyka. Fajne rozwiązania, ale nie dla wszystkich maluchów:(
Są tez takie z dziurami na łapki:) żeby mogły maluszki machać. Tez wydawało mi się ze właśnie może nie wszystkie będą chciały być całkiem zapięte. Może kupię jeden taki i jeden taki i każde będzie miało jakaś opcje.
 
Są tez takie z dziurami na łapki:) żeby mogły maluszki machać. Tez wydawało mi się ze właśnie może nie wszystkie będą chciały być całkiem zapięte. Może kupię jeden taki i jeden taki i każde będzie miało jakaś opcje.

mielismy taki i taki, nie podobało sie ksieciuniowi:) najlepiej kupić jeden czy 2 i przetestować
 
Aha ;) a to jedno dzieciatko juz pewnie urodzilas przed terminem? Bo ja corke urodzilam w 41 tygodniu ale 9 lat temu to bylo ;)

Fakt, niby mój lekarz tez mówi, że jak jedno urodziłam 3tygodnie przed terminem, to drugie raczej w terminie się nie urodzi... A jeszcze z usg wychodzi mi termin październikowy, to w ogóle nie wiem jak podejrzewać kiedy może zacząć się akcja...Ale stawiam 100dolców, że urodzę w październiku. Kwestia tylko czy bliżej 15 X czy np 25 X.... :happy2:
Choć z drugiej strony moze teraz ten bobas cię zaskoczy i wyskoczy wcześniej ze dwa tygodnie? :-p Ominie cię chodzenie po schodach i mycie okien na wywołanie :-D

Mamy czy wasze dzieci spały w otulaczach, czy śpiworkach? Wydaje mi się to fajna alternatywa dla kołderek czy kocykow, tylko ciekawi mnie czy maluszki to akceptują i chętnie śpią:)

Mój spał - to było lato - lekko zawinięty albo w rożek jak były chłodniejsze noce, ale taki lekki albo po prostu owijałam go pieluszką flanelowa :p Różnie to było, ale w zimie spał pod kołderką lekką...ale to już był większy :)
 
Ja właśnie nie wiem jak liczyć godziny mojego porodu... Tak jak pisałam dwa skurcze w nocy - na tyle mocne, że mnie obudziły, ale poszłam spać dalej. Póżniej w pracy coraz częściej, a w domu to już co kilkanaście minut... Jak mnie przyjmowali to miałam skurcze co 3-4minuty ;) To od kiedy mam liczyć poród? Mi wpisali w kartę, że od momentu częstych skurczy, tak około 17-18...A przecież już wcześniej miałam skurcze...Dziwne to [emoji14]
Te 36 godzin to miałaś często skurcze? Co ile minut?
W ksiazeczce zdrowia dziecka mam wpisane ze porod trwal 3,5 godziny [emoji23] skurcze dostalam w piatek chwile przed 21, byly znosne i nie do konca regularne bo tak co 10,7,5,12 minut [emoji14] ale nocy nie przespalam, znaczy spalam miedzy skurczami bo z kazda godzina bylo bardziej bolesnie [emoji14] w sobote o 9 rano przyjeli mnie do szpitala, skurcze na ktg sie pisaly, ale polozyli mnie ma patologi, bo to nie sa skurcze porodowe (to nie wiem jakie by musialy byc skoro cala sobote bolalo jak sam sku*** ), szyjka sir nie otwierala itd.. wiec cala sobote mial skurcze, oczywiscie po nocy bylam padnieta probowalam spac, ale znow nie dawalam rady, potem zauwazylam ze jak chodze na skurczu to jest znosniej :) o polnocy zaczelam krwawic, poszlam do poloznej i mialam dopiero 5 cm rozwarcia, wiec oxy, przebicie pecherza i 1.20 urodzilam i bylam tak padnieta, ze lozysko mi musialy wyciskac bo nie bylam juz w stanie go wyprzec [emoji14] tez nie wiem skad one wziely czas porodu 3.5 godziny [emoji14]
 
Dzień dobry,

ja mam dziś wizytę na 18, mam nadzieje, że będzie usg, już nie mogę się doczekać. Kto jeszcze dziś wizytuje?

Miłego dnia

Wizytę miałam wczoraj, a za twoją trzymam kciuki :) I czekam na sprawozdanie :tak:

aż 3 tyg wcześniej? wiem, że moja koleżanka miała tydzień przed terminem, czasami czekają z cc aż sam poród się zacznie.

Moje obie siostry miały cc wskutek braku powodzenia akcji porodowej..Biedne obie się męczyły, miały skurcze, a akcja szła strasznie wolno, aż tętno dzieci zaczęło spadać i wtedy szybko na stół... Ponoć jedna siostra juz miała wody zielone...Masakra...Takie parcie na poród sn mieli, że wymęczyli i ją, i dziecko.. Bo drugiej wywoływali, tez brak akcji, ale w końcu zabrali na stół, ale na szczęście w 1.i 2.przypadku wszystko się dobrze skończyło. Obie się śmieją, że skurcze miały i poród, ale urodziły cc :-D
 
reklama
A skad jestes? Strasznie drogo u Was. Ja za prenatalne w 3d z plyta z nagraniem 200zl
U mnie prenatalne 400 zl bez nagrania na plytke :p
Mamy czy wasze dzieci spały w otulaczach, czy śpiworkach? Wydaje mi się to fajna alternatywa dla kołderek czy kocykow, tylko ciekawi mnie czy maluszki to akceptują i chętnie śpią:)
Moj spal bez nieczego, w samym pajacu no ale byla mega ciepla wiosna i upalne lato.. teraz kupie spiworek
Dzień dobry,

ja mam dziś wizytę na 18, mam nadzieje, że będzie usg, już nie mogę się doczekać. Kto jeszcze dziś wizytuje?

Miłego dnia
Kciuki za wizyte
 
Do góry