reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny dzisiaj zakladam ksiazeczke przypomnijcie mi prosze jakie badania bede miec dzisiaj pewnie cisnienie wpisza wyniki wszystkie z badan ktore robilam i co dalej. 11 lat minelo wiec nawet nie pamieta ze w ciazy bylam heheh.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj zakladam ksiazeczke przypomnijcie mi prosze jakie badania bede miec dzisiaj pewnie cisnienie wpisza wyniki wszystkie z badan ktore robilam i co dalej. 11 lat minelo wiec nawet nie pamieta ze w ciazy bylam heheh.
Cisnienie, waga, wzrost i wpisze wyniki badan. A lekarz pewnie zapyta jak sie czujesz, zbada szyjke, zaleci witaminy czy tam cos ;)
 
Dita_333 z tym przedszkolem to nie byłabym taka pewna, że synek nic nie powie :happy: nasz Filip pochwalił się zanim ja zdążyłam cokolwiek powiedzieć ;)
 
Ja wozek planuje kupic pod koniec czerwca po polowkowym a ciuszkow troszke kupilam bialych jak bylam w polsce to kupilam posciel do lozeczka zielona

Dziewczyny ja juz czuje ruchy bardzo delikatne troche wczesnie w drugiej ciazy w 15 tygodniu poczulam dobrego kopniaka w pierwszej ciazy dopiero w 21 tygodniu

Dziewczyny ktore maja juz dzieci jak bylo u was z porodami macie jakies obawy wiem ze to wczesnie zeby o tym myslec ale jednak ja pierwszy porod okolo 9 godzin 1.5 h boli partych ledwo corke wydobyli wazyla 3980
Z synem porod ekspresowy caly porod trwal 1.5 h waga 3820 teraz polozna sie smiala ze teraz w pol godziny urodze
 
A no. Teraz wszystko jest.
Po za tym jak znam siebie to i tak będzie nadmiar wszystkiego. ;p

Hehe, normalka :) Ja miałam sporo ciuszków, ale we wszystkich zdążył chodzić. I w głowie mam, że co chwilę przebierałam. Dla mnie 4szt.na 56 to za mało, ale każdy robi jak uważa i takie jest moje zdanie :tak: A życie i tak wszystko weryfikuje :D

Dita_333 z tym przedszkolem to nie byłabym taka pewna, że synek nic nie powie :happy: nasz Filip pochwalił się zanim ja zdążyłam cokolwiek powiedzieć ;)

Hehehe, ale ja napisałam, że pewnie powie. Bo nie wierzę, że nie... Jeszcze rano jak wstał to się pytał ale jak to ten dzidziuś się wziął w brzuszku.... :D A wczoraj jak moja siostrzenica przez telefon usłyszała, że Młody będzie miał brata albo siostrzyczkę (sam się pochwalił) to ponoć aż zzieleniała z zazdrości i krzyczała, że ona tez chce. A moje dziecko do niej spokojnie: to powiedz rodzicom, potrzebujesz do tego mamy i taty...a po chwili dodał: Ale oni muszą chcieć tego bobasa.
Myślałam, że pęknę :laugh2:
A siostra się śmiała, że mądrze mówi :-p
 
Ja wozek planuje kupic pod koniec czerwca po polowkowym a ciuszkow troszke kupilam bialych jak bylam w polsce to kupilam posciel do lozeczka zielona

Dziewczyny ja juz czuje ruchy bardzo delikatne troche wczesnie w drugiej ciazy w 15 tygodniu poczulam dobrego kopniaka w pierwszej ciazy dopiero w 21 tygodniu

Dziewczyny ktore maja juz dzieci jak bylo u was z porodami macie jakies obawy wiem ze to wczesnie zeby o tym myslec ale jednak ja pierwszy porod okolo 9 godzin 1.5 h boli partych ledwo corke wydobyli wazyla 3980
Z synem porod ekspresowy caly porod trwal 1.5 h waga 3820 teraz polozna sie smiala ze teraz w pol godziny urodze
Od pierwszych skurczy do porodu minelo 36 i pol godziny [emoji14] bolalo jak sam sku***no wiesz co [emoji14] ale to mnie nie powstrzymuje przed posiadaniem dzieci [emoji41] Jak mialam bole, jak juz rodzilam to ciagle sobie w glowie powtarzalam ze przeciez tyle kobiet rodzi, daja rade, rodza po kilkoro dzieci :D i jakos szybko w sumie mi te 36 godzin minelo [emoji23]
 
Ja wozek planuje kupic pod koniec czerwca po polowkowym a ciuszkow troszke kupilam bialych jak bylam w polsce to kupilam posciel do lozeczka zielona

Dziewczyny ja juz czuje ruchy bardzo delikatne troche wczesnie w drugiej ciazy w 15 tygodniu poczulam dobrego kopniaka w pierwszej ciazy dopiero w 21 tygodniu

Dziewczyny ktore maja juz dzieci jak bylo u was z porodami macie jakies obawy wiem ze to wczesnie zeby o tym myslec ale jednak ja pierwszy porod okolo 9 godzin 1.5 h boli partych ledwo corke wydobyli wazyla 3980
Z synem porod ekspresowy caly porod trwal 1.5 h waga 3820 teraz polozna sie smiala ze teraz w pol godziny urodze

Myślę o porodzie, myślę...Ale na razie skupiam się na badaniach, później na wyprawce, wózku, łóżeczku. Teraz znowu będę miała dalszy ciąg remontu za półtora tygodnia i jakoś czas leci.
Moje skurcze zaczęły się w nocy, ale tylko dwa, później w pracy już co 20 minut, a w domu jak miałam co 12minut to mąż kazał mi się zabierać i że jedziemy do szpitala...nie chciałam, bo myślałam, że to przepowiadające skurcze :laugh2: Ale pojechaliśmy,... dwie godziny na poczekalni, przyjęcie o 21.30, lewatywa bo na usg było za późno i parte :) Więc niby rodziłam cały dzień, ale te częste skurcze miałam tak od 17., a urodził się o 23,44. Bóle krzyżowe...non comment, ale parte rewalka,-25minut i Młody wyskoczył jak młody Bóg :)
A wody mi odeszły dopiero chwilę przed partymi. Także synek nawet czysty był jak wylazł haha :laugh2: I w ogóle parte wspominam jako ulgę od skurczy....
Teraz jakby szybciej poszło to nie wiem... te skurcze chyba będą trwały krócej? Parę godzin tylko? :)
Damy radę :) Byleby bobaska położyli na brzuchu - taka radość i szczęście :tak:
No ale mnie nic nie bolało po porodzie, bo nie pękłam i nie nacinali mnie.. ;)
 
reklama
Od pierwszych skurczy do porodu minelo 36 i pol godziny [emoji14] bolalo jak sam sku***no wiesz co [emoji14] ale to mnie nie powstrzymuje przed posiadaniem dzieci [emoji41] Jak mialam bole, jak juz rodzilam to ciagle sobie w glowie powtarzalam ze przeciez tyle kobiet rodzi, daja rade, rodza po kilkoro dzieci :D i jakos szybko w sumie mi te 36 godzin minelo [emoji23]

Ja właśnie nie wiem jak liczyć godziny mojego porodu... Tak jak pisałam dwa skurcze w nocy - na tyle mocne, że mnie obudziły, ale poszłam spać dalej. Póżniej w pracy coraz częściej, a w domu to już co kilkanaście minut... Jak mnie przyjmowali to miałam skurcze co 3-4minuty ;) To od kiedy mam liczyć poród? Mi wpisali w kartę, że od momentu częstych skurczy, tak około 17-18...A przecież już wcześniej miałam skurcze...Dziwne to :p
Te 36 godzin to miałaś często skurcze? Co ile minut?
 
Do góry