reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzidzi bobo, Koka
Gratuluję udanych wizyt [emoji5] super, że maluszki rosną [emoji846]

U mnie po wizycie też w porządku [emoji5] dzieć ma CRL 9,5cm i dalej jest większy wg usg niż wg terminu z OM [emoji846] spał sobie i doktor nawet nie chciał go budzić, pokazał mi tylko, że w rączce chyba pępowinę trzymał Haha Wyglądał jak ufo trochę [emoji846] niestety choć dał zdjęcie to w ferworze emocji zapomniałam wziąć [emoji53] No trudno... ważne, że go widziałam [emoji5]

I powiedzieliśmy Młodemu.... ludu, ale było emocji!!! Chłopak sie ucieszył, aż sie wzruszyłam [emoji5] zaczął całować mi brzuch, mowić, że mam jesc zdrowe rzeczy, i ze on odda swoje małe ciuszki ze strychu i w ogole wszystko co dla bobasa potrzebne [emoji846] a w końcu kazał mi dzwonić po siostrach moich i rodzeństwie męża i dziadkach i oznajmiał wszystkim, że mamusia urodzi mu braciszka albo siostrzyczkę [emoji5] wolałby brata, ale siostra tez moze być [emoji5]a pózniej sie pytał kiedy urodzę... za kilka dni?? [emoji23]
Dita_333 a ile synek ma lat ?
U nas też euforia od początku :) mówi do brzucha, całuje, puszcza piosenki :)
 
reklama
Na dole jest napsane edd 2018.12.08 co to jest ?
Teraz mam 9 t i 3 d
Bo wedlug ciazy mam na uzg mam 9t i 3d z om mam 11t i 1 d
Ten 8.12 to wlasnie chyba planowany termin porodu i zgadzalo by sie, ze 9t+3... Nie wiem czy dobrze kojarze, ale miesiaczki mialas nieregularne? W takim wypadku bierze sie tp z usg. Ja tak mam wlasnie.
To super ze wszystko ok :) u mnie mala tez co troche pyta kiedy dzidzius wyjdzie z brzuszka ;)
Moj 3 latek codzien mi przypomina, ze musze wziac witaminke [emoji173] przytula brzuch i mowi, ze dzidzia rosnie [emoji173] jest przecudowny! Dzis jak wrocilam od lekarza, to zapytal "co lekarz powiedzial?" :)
 
4 konczyla w lutym :)
Kurde ja to taki czlowiek jestem co sie nie moze przestac martwic. Usg wyszlo dobrze to teraz o tych wynikach z krwi myślę czy mi jakies cuda nie wyjda znowu.

No to ja teraz tak mam[emoji53] wyniki w każdej chwili mogą być, usg niby super, a mi do głowy różne rzeczy przychodzą...taki niepokój czuję... Nawet zaniepokoiłam się tym, że dzisiaj spał i taki nieruchliwy był... czy to normalne myślę...
A zaraz pukam się w głowę - a co bobas w brzuszku nie moze spać? Zawsze musi fikać? [emoji5]
Chciałabym już mieć te wyniki w ręce i żeby były super [emoji5] każdej z nas tego życzę [emoji5]
 
Dita_333 a ile synek ma lat ?
U nas też euforia od początku :) mówi do brzucha, całuje, puszcza piosenki :)

W lipcu skonczy 6 [emoji5] kawał chłopa [emoji5] choć przytulas straszny haha[emoji846][emoji3] ale aż mnie zdziwił reakcja... myślałam, że więcej będzie strachu czy niepokoju, ale to moze jeszcze przyjdzie...
teraz nawet zgiąć sie nie mogę bo cyt.” Bobas nie lubi jak sie zginasz” [emoji23]
 
W lipcu skonczy 6 [emoji5] kawał chłopa [emoji5] choć przytulas straszny haha[emoji846][emoji3] ale aż mnie zdziwił reakcja... myślałam, że więcej będzie strachu czy niepokoju, ale to moze jeszcze przyjdzie...
teraz nawet zgiąć sie nie mogę bo cyt.” Bobas nie lubi jak sie zginasz” [emoji23]
Nasz synek w grudniu skończy 5. Miejmy nadzieje, że ta radość starszych braci zostanie również po porodzie ;)
 
Witajcie! Staram sie Was czytać na bieżąco ale kiepsko mi to idzie bo czasu brak.
Ja dzis (11t6d) po wizycie :) wszystko jest ok. Fasolka ma 5,7 cm, serduszko bije takze bardzo mile wiadomości. Wg tego co ja widzialam na usg to bedzie drugi syn. Lekarka nie potwierdzila bo powiedziala, ze to za wczesnie i na tym wtapie równie dobrze mozemy płeć wróżyć z fusów :)
Nastawialam sie na córke ale po dzisiejszym obstawiam chłopaka. Moze na prenatalnych czyli 14 maja cos już bedzie wiadomo.
Postaram sie dodac zdjęcie z dzisiejszego usg.
Milej nocy dla Wszystkich :)
 
Witajcie! Staram sie Was czytać na bieżąco ale kiepsko mi to idzie bo czasu brak.
Ja dzis (11t6d) po wizycie :) wszystko jest ok. Fasolka ma 5,7 cm, serduszko bije takze bardzo mile wiadomości. Wg tego co ja widzialam na usg to bedzie drugi syn. Lekarka nie potwierdzila bo powiedziala, ze to za wczesnie i na tym wtapie równie dobrze mozemy płeć wróżyć z fusów :)
Nastawialam sie na córke ale po dzisiejszym obstawiam chłopaka. Moze na prenatalnych czyli 14 maja cos już bedzie wiadomo.
Postaram sie dodac zdjęcie z dzisiejszego usg.
Milej nocy dla Wszystkich :)
5.7 cm to juz nie taka fasolka :D
Ciesze sie, ze wszystko ok!
 
reklama
Sandrus.k ja na prenatalnych miałam przez brzuch robione usg ale tylko dlatego że dzidzia się inaczej ułożyła i dołem nie było nic widać bo próbował i się nie udało :) I ogólnie mój nawet jak w późniejszych tygodniach robi przez brzuszek to dół i tak sprawdza, bada szyjke itd także na każdej wizycie mam badanie od dołu.

Naan34 można brać przeciwbolowo Apap ale ten zwykły, nie jakiś apap max czy jeszcze jakiś inny tylko ten najzwyklejszy Apap. Ja też mam migreny, teraz w ciąży trochę rzadziej niż normalnie i zawsze biorę apap bo inaczej żyć bym nie mogła. Gin wie i kazał brać nawet co 6 godzin jedna tabletke jak trzeba.

Ja z ciuszkow dużo mam po synku i dokupie tylko to co będę uważała za stosowne. Rozm 56 miałam bardzo mało, trochę więcej 62 a najwięcej nakupowalam na 68. Wiadomo że będą za duże, ale podwijalam rękawki i starczyły na dłużej bo takie malutkie dzieci strasznie szybko rosną i nie ma co kupować tych malutkich na jedno czy dwa założenia i już za małe.

Co do temperatury w mieszkaniu u nas jest koło 18 stopni w sypialniach i staramy się żeby więcej nie było. W zimę wieczorem przed snem okna otwieramy na minimum godzinę żeby zrobiła się taka lodoweczka bo super się w takiej temp śpi. Małego też od samego początku nie przegrzewamy a nawet hartujemy i na razie nie choruje wcale, zdrowy jak rybka, od kwietnia do września lata po domu w samym pampie i skarpetkach i on jest wtedy najszczesliwszy :)
 
Do góry