reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja juz na polskiej ziemi, jestem przeszczęśliwa, bo nie miałam dziś mdłości pierwszy raz od nie pamiętam kiedy [emoji3] a takie ciepełko czułam ostatnio we wrześniu na wakacjach w Grecji [emoji5]
 
reklama
Ka majówkę spędzam bez specjalnego planu. Na pewno jakieś ognisko albo grill. Ale i tak humor mi nie dopisuje przez wyniki. Cały czas mam myśli, że to już koniec. Papa nie daje wielkich nadzieji 1:12 kość nosowa wg opisu brak/hipoplastyczna, przezierność 4,15mm mój lekarz też powiedział że wolałby przynajmniej milimetr mniejszą przezierność. A czekanie do 10.05 na genetyka trochę przeraża. A 26.05 lecimy go Gracji na dwa tygodnie do kuzynki na urodziny i zamiast cieszyć się to jestem cały czas zdołowana.
 
Aj u mnie zapowiada się nie przespana nocka a rano ruszamy ... Coś Czuje że będzie ciężko :-( już nie wiem co tej mojej córci jest [emoji24]
 
Ja na iprezie urodzinowej przyjaciółki
35 to jakby druga 18 :)
Impreza z grillem i tancami nawet przytupalam nóżkami:) ale tez dziwnie patrzec na wszystkich wstawionych znajomych

Haha ale ja jutro przynajmniej nie bede miala kaca:)))

W pracy masakra ciezko bylo
Ale powiem wam ze ja juz cos tam serio czuje teraz jak potanczylam i usiadlam serio znajome laskotki z pierwszej ciazy
 
Średnia z 12 miesięcy jest liczona do wypłaty przez ZUS, pracodawca płaci 33 lub 30 dni L4 100% pensji. Zaniosłaś zaświadczenie że jesteś w ciąży? Bo u mnie bez tego nie wypłacą 100% mimo literki B na zwolnieniu. Wszystko zależy od kadrowej
Nie zaniosłam, ale z nią rozmawialam osobiscie i nic nie wspomniała o jakimkolwiek zaświadczeniu. Przyjęła l4 i wiadomość, że jestem w ciazy. W takim razie będę to wyjaśniać mailowo.
Dzięki!
 
Ka majówkę spędzam bez specjalnego planu. Na pewno jakieś ognisko albo grill. Ale i tak humor mi nie dopisuje przez wyniki. Cały czas mam myśli, że to już koniec. Papa nie daje wielkich nadzieji 1:12 kość nosowa wg opisu brak/hipoplastyczna, przezierność 4,15mm mój lekarz też powiedział że wolałby przynajmniej milimetr mniejszą przezierność. A czekanie do 10.05 na genetyka trochę przeraża. A 26.05 lecimy go Gracji na dwa tygodnie do kuzynki na urodziny i zamiast cieszyć się to jestem cały czas zdołowana.
Współczuje bardzo tego przez co właśnie przechodzisz, wysyłam dużo pozytywnych myśli i ściskam.
 
Ka majówkę spędzam bez specjalnego planu. Na pewno jakieś ognisko albo grill. Ale i tak humor mi nie dopisuje przez wyniki. Cały czas mam myśli, że to już koniec. Papa nie daje wielkich nadzieji 1:12 kość nosowa wg opisu brak/hipoplastyczna, przezierność 4,15mm mój lekarz też powiedział że wolałby przynajmniej milimetr mniejszą przezierność. A czekanie do 10.05 na genetyka trochę przeraża. A 26.05 lecimy go Gracji na dwa tygodnie do kuzynki na urodziny i zamiast cieszyć się to jestem cały czas zdołowana.

Bardzo Ci współczuję [emoji17] nie wyobrażam sobie tego co musisz przezywać....
Ja mam usg genetyczne 8.05.
 
Ka majówkę spędzam bez specjalnego planu. Na pewno jakieś ognisko albo grill. Ale i tak humor mi nie dopisuje przez wyniki. Cały czas mam myśli, że to już koniec. Papa nie daje wielkich nadzieji 1:12 kość nosowa wg opisu brak/hipoplastyczna, przezierność 4,15mm mój lekarz też powiedział że wolałby przynajmniej milimetr mniejszą przezierność. A czekanie do 10.05 na genetyka trochę przeraża. A 26.05 lecimy go Gracji na dwa tygodnie do kuzynki na urodziny i zamiast cieszyć się to jestem cały czas zdołowana.
A możesz mnie oświecić co te wyniki znaczą? Bo ja się nie znam.
Dlaczego mówisz, że koniec?
A dzieciaczek ile ma długości?
Może za wcześnie poszłaś na prenatalne?
 
Średnia z 12 miesięcy jest liczona do wypłaty przez ZUS, pracodawca płaci 33 lub 30 dni L4 100% pensji. Zaniosłaś zaświadczenie że jesteś w ciąży? Bo u mnie bez tego nie wypłacą 100% mimo literki B na zwolnieniu. Wszystko zależy od kadrowej
Ja nie zanosiłam zaświadczenia, gin wysłał L4 e-zwolnienie i mam na pasku płac 100%.
Pytałam mojej Pani Kierownik czy mam przynieść zaświadczenie, to powiedziała, że nic kadrowa nie chciała.
 
reklama
Ja nie zanosiłam zaświadczenia, gin wysłał L4 e-zwolnienie i mam na pasku płac 100%.
Pytałam mojej Pani Kierownik czy mam przynieść zaświadczenie, to powiedziała, że nic kadrowa nie chciała.

Od lipca mają byc obowiazkowe te ezwolnienia, ciekawe jak to wyjdzie w praniu, czy panie z kadr (starej daty) beda wiedziały co i jak. Bedzie zamieszanie :(
 
Do góry