reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny!
Mnie wczoraj wieczorem zaczęło lekko piec w miejscach intymnych, dziś również czuję dyskomfort.
Wizytę mam w środę i mam ogromną nadzieję że wytrzymam.
Mam maść clotrimazolum i pimafucort. Z tą drugą trzeba ostrożnie w ciąży. Kupię może jeszcze tantum rosa do podmywania i może jakoś przetrwam.

Dziewczyny a jak u Was z wypróżnianiem? Ja raz w tygodniu i niezbyt lekko mi to idzie. W sumie bardzo mało jem, ale....

Mi pomagal w ciązy pomagał lactovagical.
U mnie codziennie, ale staram się jeść sporo błonnika. Musli na sniadanie i pomaga :) polecam bułki bez mąki z lidla, na mnie działają od razu:)
 
aha, nie wiedziałam o tym.
w poprzednich ciążach miałam robione w połowie ciąży obciążenie glukozą, teraz robiłam badania to sama glukoza była (poza innymi zleconymi)
W takim razie dziewczęta trzymam kciuki, żeby nie było cukrzycy!!!
Ja też będę teraz się obciążać glukoz, ze względu na cukrzycę w poprzedniej ciąży , wolałabym jej teraz uniknąć.
 
Co do cukrzycy to ja też będę miała robione obciążenie po następnej wizycie i gina,ze względu na cukrzycę w poprzedniej ciąży wolałabym jej teraz uniknąć. I już nie mogę się doczekać środy mam nadzieję że zobaczę wielkie bijące srrducho .
 
ja też miałam w 1 ciąży cukrzycę. Gin kazał zrobić test mino dobrej glukozy na czczo miesiąc temu. W tym badaniu glukoza na czczo 95 reszta ok, od poniedziałku mam diete i wg diabetoliga cukrzycę..
Ale ja nie do konca wierze w te normy, w 1 ciąży godzinę po posilku była do 120 i jak trochę przekroczyłam lekarka straszyła insuliną, analizowała posilki itd. A teraz norma się zmieniła - jest do 140 wtedy niepotrzebnie mnie stresowała i dostałabym insulinę. Skoro nawet 140 jest ok
 
ja troszkę się boję wyniku glukozy, przed ciążą robiłam badania około pół roku temu, glukoze miałam dość wysoką ale w normie-92...w środę się okaże...oby była poniżej 95, bo z tego co czytałam to do 95 jest norma u kobiet w ciąży.
Dziś mnie naszło na rogaliki drożdżowe z dżemem, upiekłam i chyba ochota mi przeszła...zobaczymy czy przejdzie przez gardło
 
ja troszkę się boję wyniku glukozy, przed ciążą robiłam badania około pół roku temu, glukoze miałam dość wysoką ale w normie-92...w środę się okaże...oby była poniżej 95, bo z tego co czytałam to do 95 jest norma u kobiet w ciąży.
Dziś mnie naszło na rogaliki drożdżowe z dżemem, upiekłam i chyba ochota mi przeszła...zobaczymy czy przejdzie przez gardło
bedzie dobrze. Moja diabetolog mówiła, ze do 92 na czczo jest ok

Link do: Cukrzyca ciążowa - podstawowe informacje na temat cukrzycy w ciąży tu fajnie jest opisane i sa te normy
 
reklama
Do góry