reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej kobitki
Mam 5 tc i dzisiaj strasznie boli mnie głowa lekarza mam we wtorek dopiero i nie wiem czy mi można jakaś tabletkę wziąść czy nie.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

moze za mało wody pijesz?
na bol glowy polecam potluczone liscie kapusty. Listek mozesz wlozyc do lodowki, pognieśc i przyłożyć do glowy.
sok z kapusty dziala przeciwbolowo i jest polecany na rozne bole.
 
reklama
Hmm.. powiedz może ze maleństwo nie było na tyle silne żeby rosnąć w Twoim brzuchu i poszło do nieba (jeśli jesteście wierzący). Nie wiem jak Twój syn reagował na wieść o ciąży ale jeśli nie był zadowolony albo czuł się zazdrosny to zapewnij, że to niczyja wina i czasem tak się dzieje. Ogólnie musisz powiedzieć mu prawdę ale w jak najprostszy sposób.
 
A jeśli chodzi o tą tarczycę to wy już mialyscie ja przed zajściem w ciążę ja robiłam 2 lata temu tarczycę tak z czystej ciekawości i miałam super idealnie w pół książkowo ale teraz też mam do zrobienia cukier morfologia tsh i toksoplazmoze i jaka mam krew bo nie mam nigdzie tego udokumentowanego
Ja miałam wcześniej idealne wyniki tsh. Badam raz do roku ze względu na to, że mam przypadki w rodzinie. Po mężu moje dzieci chorują na niedoczynność tarczycy.
W listopadzie robiłam i miałam 2,88 ale gin powiedział, że przy staraniach tak może być.
Zresztą wtedy jeszcze nie miałam zgody na starania, bo w grudniu miałam pobierane wycinki(zła cytologia).
Teraz niedawno gin mi zlecił poziom tsh i 3,48 i od razu dostałam leki.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam wcześniej idealne wyniki tsh. Badam raz do roku ze względu na to, że mam przypadki w rodzinie. Po mężu moje dzieci chorują na niedoczynność tarczycy.
W listopadzie robiłam i miałam 2,88 ale gin powiedział, że przy staraniach tak może być.
Zresztą wtedy jeszcze nie miałam zgody na starania, bo w grudniu miałam pobierane wycinki(zła cytologia).
Teraz niedawno gin mi zlecił poziom tsh i 3,48 i od razu dostałam leki.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam jasnorozowe plamienia byłam odrazu u położnej serce bije nawet się ruszalo tylko teraz niewiem czy wracać do pracy

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry