reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny od wczoraj źle się czuje. Wczoraj miałam migrena z aurą. Do tej pory pobolewa mnie głowa. Jest mi niedorze i nie mogę jeść. Jest piękna pogoda A ja leżę w łóżku. Chciałabym już żeby zaczął się 2 trymestr.
 
Hmm.. powiedz może ze maleństwo nie było na tyle silne żeby rosnąć w Twoim brzuchu i poszło do nieba (jeśli jesteście wierzący). Nie wiem jak Twój syn reagował na wieść o ciąży ale jeśli nie był zadowolony albo czuł się zazdrosny to zapewnij, że to niczyja wina i czasem tak się dzieje. Ogólnie musisz powiedzieć mu prawdę ale w jak najprostszy sposób.
Żeby to było takie proste on się cieszył bo ma już siostrę
 
Ja bym sie pifffka napila, takiego shandy... :) no ale nawet nie zamierzam sobie smaka robić. I placki ziemniaczane za mna chodza i ogórkowa
 
Ja mam dziś chyba pierwsza zachcianke. Tak mnie naszlo na placki z jablkami jak u babci, ze siedze i robie ;) co prawda nie są tak pyszne jak babci, ale i tak są super :)

A za mna chodziły knedle z powidłami śliwkowych..śmietana i miodem ..I zrobiłam ..pychotka
Mam straszne zachcianki i musze sie pilnowac lol

Placki ziemniaczane uwielbiam. Ogórkowa taka kwaśna uwielbiam..w ogóle zupy..a teraz jeszcze nabrałam ochoty na placki z jabłkami i zrobię na kolacje:p dzieki Koka
 
Żeby to było takie proste on się cieszył bo ma już siostrę
[emoji853] na pewno nie będzie łatwo, zwłaszcza dla Ciebie. Ciężko z dorosłym rozmawiać o takich sprawach, nawet sobie nie wyobrażam jak ciężko wytłumaczyć to dziecku. Są też książki dla dzieci oswajające ze śmiercią, jakbyś chciała może to Wam pomoże. Z tytułów kojarzę "Dzidziuś. Niewielka książeczka o wielkiej stracie" to książka opowiadająca o poronieniu. Osobiście jej nie czytałam ale może warto spróbować.
 
A za mna chodziły knedle z powidłami śliwkowych..śmietana i miodem ..I zrobiłam ..pychotka
Mam straszne zachcianki i musze sie pilnowac lol

Placki ziemniaczane uwielbiam. Ogórkowa taka kwaśna uwielbiam..w ogóle zupy..a teraz jeszcze nabrałam ochoty na placki z jabłkami i zrobię na kolacje:p dzieki Koka
Knedle [emoji7] ojej ale bym zjadła!
 
[emoji853] na pewno nie będzie łatwo, zwłaszcza dla Ciebie. Ciężko z dorosłym rozmawiać o takich sprawach, nawet sobie nie wyobrażam jak ciężko wytłumaczyć to dziecku. Są też książki dla dzieci oswajające ze śmiercią, jakbyś chciała może to Wam pomoże. Z tytułów kojarzę "Dzidziuś. Niewielka książeczka o wielkiej stracie" to książka opowiadająca o poronieniu. Osobiście jej nie czytałam ale może warto spróbować.
Dziękuję

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ostatnio mam takie dziwne mdłości, jak bez ciąży, gdy byłam głodna. I już sama się gubię, czy jestem głodna, czy to mdłości. Chyba muszę jeść z zegarkiem w ręku, bo uczucie głodu mnie ostatnio zwodzi :p
 
Do góry