reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
No to ja mam to samo ginekolog jak mnie badał to na wzierniku było tego sporo ale powiedział jak pH wyjdzie kwaśne to jest ok i nie ma co się martwić a jak nie no to znaczy że był by stan zapalny i trzeba by było brać tabletki na szczęście moje pH jest kwaśne ale to jest takie dziwne uczucie
Po zapachu tez mysle ze mam to kwasne. Mam nadzieje
List mi przyszedł ze szpitala i bede umawiac sie w pn. na kontrole 'szyjki' po tym zabiegu usuwania zmian petla i wymaz.ciekawe kiedy bedzie najblizszy termin..ale 20lutego mialam badanie w polsce i pani ginekolog mowila ze pieknie zagojone. Cytologia tez ok
Te kontrole mam ciagle z tymi samymi paniami takze raduje mnie to. Oby bylo wszystko dobrze z szyjka pozniej
 
To jednak poronienie? A kiedy masz potwierdzenie czy jakas wizytę u lekarza niech sprawdzą czy wszystko się oczyscilo dobrze

Ja poronilam w 14 tygodniu i wiem co czujesz sama to przezywalam a córce powiedzialam że dzieci umarły ale szybko zaszlam w ciążę bo po 2 tygodniach po poronieniu i mam zdrowego synka

Trzymam kciuki za nastepne fasolki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

W szpitalu powiedzieli że za tydzień mam zrobić betę żeby sprawdzić czy prawidłowo spada ale w czwartek mam dokumenty wziąć do swojego ginekologa i z nim ustalić kiedy mam przyjść żeby sprawdzić czy jest czysto... ciężko się z tym nam pogodzić zwłaszcza że dwie poprzednie ciążę bez żadnych problemów a teraz Ahhh ... No ale jakoś trzeba żyć dalej. Mamy dwójkę może trzeba zaprzestać na tym ?? W końcu niektórzy starają się latami i nie mają dzieci ... Trzeba się cieszyć z tego co się ma ... Ale psychicznie strasznie to boli. ..[/QUOTE]
 
Hej kobitki
Mam 5 tc i dzisiaj strasznie boli mnie głowa lekarza mam we wtorek dopiero i nie wiem czy mi można jakaś tabletkę wziąść czy nie.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Mozesz paracetamol lub chlodne oklady

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Dziewczyny, bardzo mi przykro :( :( Ale nie poddawajcie się. Ja też byłam załamana zaraz po poronieniu (no bo jak inaczej), w listopadzie miałam zabieg, a teraz już udało się zajść w kolejną ciążę. Nawet się nie obrocicie, a znowu fasoleczki będą rosły.

Zrobiłyscie wszystko, co w Waszej mocy, na tak wczesnym etapie nie mamy wpływu na ciążę. Możemy dmuchać, ale jeśli są poważne wady to organim odrzuci zarodek.

Regenerujcie się, zbierajcie siły i próbujcie jeszcze raz. Trzymam kciuki i pamiętam w modlitwie :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
hej, ja też przeszyłam zabieg niedawno, a dokładnie w grudniu.
Zaszłam w ciąże po 1 miesiączce od poronienia .
Zamiast się cieszyć to same nerwy, czy się uda, a wizytę traktuje jak wyrok:(
a jak Ty sobie radzisz z psychiką ?
 
Wcześniej się nie odzywałam, ale Was podczytuje.
Musiałam Ci odpisać.
W czerwcu ubiegłego roku moje dziecko przestało się rozwijać i miałam zabieg.
Tym razem gin powiedział, że jak tylko zobaczę 2 kreski mam przyjść po luteine i tak się stało.
Kazał mi zrobić tsh wyszło mi 3,45 przepisał mi euthyrox od razu kazał po receptę przyjechać.
Idź do innego gina i myśl pozytywnie.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, zapisałam się do endokrynologa na najbliższy termin, czyli w piątek.
Nie wiem, dlaczego mój lekarz zbagatelizował moje tsh...
Mówi, że jest w normie ...
 
reklama
Ja jutro idę pertraktować z panią doktor na NFZ żeby przyjęła mnie wcześniej bo termin mam dopiero na 28 maj .... A prywatnie nie zamierzam płacić 260 zł za wizytę tym bardziej że teraz muszę też zrobić badania
 
Do góry