reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cześć mamusie :blink:
Czytam co u Was słychać ale wszystko Ok :tak: Te przeziębienia teraz to jest plaga ale jeszcze troszkę i słoneczko Nam to wynagrodzi.
Pisaliście o kolejnych dzieciach u mnie dwójka z różnicą 3 lat i koniec warsztat zamknięty nie te latka na kolejne bobaski :no2:
@Dita_333 wiem i pamiętam dobrze że też macie Kubusia ;) Jak daliście Jakub czy Kuba my Kuba można było wybrać USC ?
U Nas za tydzień chrzciny a u Was jak już po czy jeszcze przed ?
Jakoś mniej ostatnio piszecie pewnie jesteście na fb ja niestety konta nie mam i nie mogę do Was dołączyć:no: Ale z miłą chęcią tutaj będę zaglądać i muszę się poprawić z obecnością:-D
Życzę miłego weekendu ma być piękny i słoneczny
:D
U mnie dzisiaj chrzciny :D Adusia chyba czuje, że ma imprezę bo dała nam się wyspać, od rana ma dobry humor.

Pogoda przepiękna, czuć wiosnę!

A co do FB, ja akurat cenię sobię jakiegoś rodzaju anonimowość na forum :) fejs to jednak już duże "ujawnienie".
 
U mnie dzisiaj chrzciny :D Adusia chyba czuje, że ma imprezę bo dała nam się wyspać, od rana ma dobry humor.

Pogoda przepiękna, czuć wiosnę!

A co do FB, ja akurat cenię sobię jakiegoś rodzaju anonimowość na forum :) fejs to jednak już duże "ujawnienie".
W takim razie Życzę udanej imprezy :)
Super pogoda dopisała my za tydzień i jak na razie pokazują pogodę to już nie taka piękna.
Dziewczyny jak dobrze pamiętam któraś z Was pisała że jest ze śląska ? Ja też dlatego pytam a może sąsiadami jesteśmy:p
Co do fb i innych tego typu stron jakoś nigdy mnie nie interesowało...Teraz to okienko na świat tylko kto gdzie był co kupił nowego itp.to nie moje klimaty.Może się mylę ale tak to oceniam.
 
W takim razie Życzę udanej imprezy :)
Super pogoda dopisała my za tydzień i jak na razie pokazują pogodę to już nie taka piękna.
Dziewczyny jak dobrze pamiętam któraś z Was pisała że jest ze śląska ? Ja też dlatego pytam a może sąsiadami jesteśmy:p
Co do fb i innych tego typu stron jakoś nigdy mnie nie interesowało...Teraz to okienko na świat tylko kto gdzie był co kupił nowego itp.to nie moje klimaty.Może się mylę ale tak to oceniam.
Tak to ja ze Śląska :)
 
W takim razie Życzę udanej imprezy :)
Super pogoda dopisała my za tydzień i jak na razie pokazują pogodę to już nie taka piękna.
Dziewczyny jak dobrze pamiętam któraś z Was pisała że jest ze śląska ? Ja też dlatego pytam a może sąsiadami jesteśmy:p
Co do fb i innych tego typu stron jakoś nigdy mnie nie interesowało...Teraz to okienko na świat tylko kto gdzie był co kupił nowego itp.to nie moje klimaty.Może się mylę ale tak to oceniam.
Hej, ja z grudniówek, ale tu zaglądam i nawet coś czasem wtrące ;) super wpis odnośnie Facebooka, dokładnie tak myślę. Brakuje tylko zdjęć kto gdzie kupki strzela:))) a z Śląska jestem i ja, BB,pozdrawiam
 
W takim razie Życzę udanej imprezy :)
Super pogoda dopisała my za tydzień i jak na razie pokazują pogodę to już nie taka piękna.
Dziewczyny jak dobrze pamiętam któraś z Was pisała że jest ze śląska ? Ja też dlatego pytam a może sąsiadami jesteśmy:p
Co do fb i innych tego typu stron jakoś nigdy mnie nie interesowało...Teraz to okienko na świat tylko kto gdzie był co kupił nowego itp.to nie moje klimaty.Może się mylę ale tak to oceniam.
Zaopatrywanie na strony w stylu fb mam takie same- sądziłam, że jestem ewenemętem, a tu proszę .
My walczymy z przeziębieniem , ciężka ostatnia noc i dzisiejszy dzień. Ciągle na rączkach bo lepiej się oddycha i nie spływa do gardła. Do tego jeszcze ulewa strasznie i zielone kupy robi. Mam nadzieje ze to sposób organizmu na pozbycie się flegmy. Oby do jutra...
Dziewczyny może się okaże,ze na Śląsku blisko siebie mieszkacie i jakiś spacerek z maluchami zaliczacie . Mi trochę brak koleżanek doskwiera muszę przyznać. Ale zawsze coś za coś .
 
U mnie dzisiaj chrzciny :D Adusia chyba czuje, że ma imprezę bo dała nam się wyspać, od rana ma dobry humor.

Pogoda przepiękna, czuć wiosnę!

A co do FB, ja akurat cenię sobię jakiegoś rodzaju anonimowość na forum :) fejs to jednak już duże "ujawnienie".
A jak się chrzciny udały? Malutka wczuła się w powagę sytuacji?
 
Z tym fb myśle że dziewczyny założyły wątek zamknięty aby żadne niepowołane osoby się nie wtrącały.Ludzie są różni czasem potrafią zepsuć człowiekowi humor.Szanuję ale proszę odezwijcie się tutaj Co u Was choć od czasu do czasu:tak:Tak się do Was przyzwyczaiłam czytając Wasze posty że mi tego brakuje. Cieszę się że dziewczyny dołączyły i nadal forum żyje.Postaram się częściej pisać aby być z Wami.
Jeśli można spytać ze śląska(gdzie) ja z BB @anielka1 też z BB? Z miłą chęcią na spacer kawkę i ciacho się wybiorę :D
Cisza to imprezka jeszcze pewnie trwa ;)
 
Z tym fb myśle że dziewczyny założyły wątek zamknięty aby żadne niepowołane osoby się nie wtrącały.Ludzie są różni czasem potrafią zepsuć człowiekowi humor.Szanuję ale proszę odezwijcie się tutaj Co u Was choć od czasu do czasu:tak:Tak się do Was przyzwyczaiłam czytając Wasze posty że mi tego brakuje. Cieszę się że dziewczyny dołączyły i nadal forum żyje.Postaram się częściej pisać aby być z Wami.
Jeśli można spytać ze śląska(gdzie) ja z BB @anielka1 też z BB? Z miłą chęcią na spacer kawkę i ciacho się wybiorę :D
Cisza to imprezka jeszcze pewnie trwa ;)
No to super ,koniecznie musimy się spotkać:) a może już się, znamy?
 
reklama
Dziewczyny jak wasze dzieci sypiaja w dzień, mój właśnie skończył 8 tyg, mega zmiana w zachowania.bardzo często płacze, bardzo duży problem z zaśnięciem, jedynie na spacerze. W cy śpi ładnie, ale od 16 do 19 w ogóle nie może zasnąć i mamy czysty kosmos.nie wiem czy to jakiś skok rozwojowy?Nie obstawiam kolki,bo problemy z zaśnięciem są cały dzień, a przez to jest zmęczony i płacze- delikatnie mówiąc:) jak zaśnie to potrafi nawet 4h. Jednym słowem jestem wyczerpana...ogólnie śmieje się itp, ale zachowanie zmieniło się o 180 %...jakieś porady,help..
 
Do góry