reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

My po szczepieniu. Mój bohater zapłakał dopiero przy trzecim wkłuciu. Panie pielęgniarki i pani doktor zachwycona moim dzielnym synkiem. Za to w domu zaczęły się przeboje po godzinie 16. Płacz nie do uspokojenia.. I tak półtorej godziny. Potem płacz przy najmniejszym dotknięciu rączki. Dałam paracetamol, cyca i śpi. Mam nadzieję że noc będzie spokojna.
 
reklama
My po szczepieniu. Mój bohater zapłakał dopiero przy trzecim wkłuciu. Panie pielęgniarki i pani doktor zachwycona moim dzielnym synkiem. Za to w domu zaczęły się przeboje po godzinie 16. Płacz nie do uspokojenia.. I tak półtorej godziny. Potem płacz przy najmniejszym dotknięciu rączki. Dałam paracetamol, cyca i śpi. Mam nadzieję że noc będzie spokojna.
My mamy w przyszłym tygodniu szczepienie kolejne aż się boję na samą myśl :(
 
Śliczna <3

A ja byłam dziś wreszcie u tego lekarza i oczywiście okazało się że sobie wszystko wkręciłam. Na usg ekran pusty a co więcej nie zapowiada się ani na okres ani na owulację. Na razie cicho sza. Czyli mój organizm daje mi jednak jeszcze trochę czasu na regenerację :p. To jednak ulga chociaż... może troje dzieci to też fajnie ;-) tylko świadomie jakoś ciężko się takie decyzje podejmuje...

A Wy dziewczyny myślicie jeszcze o kolejnych dzieciaczkach? A jeśli tak to z jaką przerwą?
Za dwa lata chcemy kolejnego bobaska❤ :)
 
No właśnie, a drugie może dać popalic, czego oczywiście nie życzę, ale trzeba wziąć pod uwagę taka ewentualność :)
Dzieci zawsze dadzą w kość na takim lub innym etapie :) może lepiej żeby jako niemowlaki bo to drobniejsze problemy niż te nastoletnie czy dorosłe. Nie bez powodu mówią - małe dzieci mały kłopot.

Moja Ada chyba przestawia sobie plan dnia bo w tym tygodniu są kompletne wariacje z godzinami spania i częstotliwością jedzenia. Także jedyne co mogę zrobić to dostosować się i cierpliwie czekać aż może się coś ustabilizuje.
 
Kurczę moja znowu ma katar i kaszel, chłopaki ciagle coś ze szkoły przynoszą. Czyścimy nos i robimy inhalacje - mam nadzieję, że pomoże. Ręce mi odpadają, kręgosłup chce na pół pęknąć, oby noc była spokojna. Sorry, ale jakoś musiałam się pożalić.
 
Kurczę moja znowu ma katar i kaszel, chłopaki ciagle coś ze szkoły przynoszą. Czyścimy nos i robimy inhalacje - mam nadzieję, że pomoże. Ręce mi odpadają, kręgosłup chce na pół pęknąć, oby noc była spokojna. Sorry, ale jakoś musiałam się pożalić.
Dużo sił Ci życzę :)
 
reklama
Cześć mamusie :blink:
Czytam co u Was słychać ale wszystko Ok :tak: Te przeziębienia teraz to jest plaga ale jeszcze troszkę i słoneczko Nam to wynagrodzi.
Pisaliście o kolejnych dzieciach u mnie dwójka z różnicą 3 lat i koniec warsztat zamknięty nie te latka na kolejne bobaski :no2:
@Dita_333 wiem i pamiętam dobrze że też macie Kubusia ;) Jak daliście Jakub czy Kuba my Kuba można było wybrać USC ?
U Nas za tydzień chrzciny a u Was jak już po czy jeszcze przed ?
Jakoś mniej ostatnio piszecie pewnie jesteście na fb ja niestety konta nie mam i nie mogę do Was dołączyć:no: Ale z miłą chęcią tutaj będę zaglądać i muszę się poprawić z obecnością:-D
Życzę miłego weekendu ma być piękny i słoneczny
:D
 
Do góry