reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zgadzam się ze dwulatki są trudne chociaż moja pięciolatka nadal bywa nieznisna jeśli chodzi o ubieranie... O ile ja się przez nią naplakalam, ile kłótni rano było... Bo nie takie majtki, nie takie skarpetki, nitka ciśnie, tego nie ubiore... Do dziś wiele rzeczy które jej kupiłam leży bo ona nie założy. Masakra to jest.

Ja też nie wiem jak u mnie będzie z 3 ciążą, po dwóch csearkach plus po tej reoperacji teraz może być różnie, tym się będziemy martwić jak już będziemy pewni że już chcemy :)
 
reklama
Zgadzam się ze dwulatki są trudne chociaż moja pięciolatka nadal bywa nieznisna jeśli chodzi o ubieranie... O ile ja się przez nią naplakalam, ile kłótni rano było... Bo nie takie majtki, nie takie skarpetki, nitka ciśnie, tego nie ubiore... Do dziś wiele rzeczy które jej kupiłam leży bo ona nie założy. Masakra to jest.

Ja też nie wiem jak u mnie będzie z 3 ciążą, po dwóch csearkach plus po tej reoperacji teraz może być różnie, tym się będziemy martwić jak już będziemy pewni że już chcemy :)
Chyba nikogo nie pocieszę bo dziewięciolatki tez bywają trudne, podobnie jak pięciolatki i dwulatki. Jazdy dzieciaki nam robią w każdym wieku, zaczyna się od ciuchów, a kończy na dostępie do neta i tv. My matki mamy przechlapane do wyprowadzki swoich pociech. Ale mimo wszystko kocham ten folklor, pewnie jak każda z was.
 
Dziewczyny jak śpią Wasze dzieci? Ile trwa najdłuższy ciąg spania od karmienia do karmienia? I czy są kp czy mm?
Mój dzisiaj 7.5h, jeszcze zareagowalam na pierwsze glosne stęknięcie, bo inaczej kto wie czy by dluzej nie spał. Wczoraj spał 7 godzin. Nie wiem czy to normalne, czy nie jest za mały żeby tyle nie jeść.
 
Dziewczyny jak śpią Wasze dzieci? Ile trwa najdłuższy ciąg spania od karmienia do karmienia? I czy są kp czy mm?
Mój dzisiaj 7.5h, jeszcze zareagowalam na pierwsze glosne stęknięcie, bo inaczej kto wie czy by dluzej nie spał. Wczoraj spał 7 godzin. Nie wiem czy to normalne, czy nie jest za mały żeby tyle nie jeść.
Zamiast się cieszyć to narzekasz...kochana idź na mszę dać aby tak mu zostało:p nie budzi się to znaczy że nie jest głodny. Mój ma dwa miesiące , dzisiaj kończy 10 tygodni i 4 godziny to już o tak dużo dla niego a jest na mm tylko że to straszny żarłok, waży 7 kg ❤
 
Dziewczyny jak śpią Wasze dzieci? Ile trwa najdłuższy ciąg spania od karmienia do karmienia? I czy są kp czy mm?
Mój dzisiaj 7.5h, jeszcze zareagowalam na pierwsze glosne stęknięcie, bo inaczej kto wie czy by dluzej nie spał. Wczoraj spał 7 godzin. Nie wiem czy to normalne, czy nie jest za mały żeby tyle nie jeść.
Ciesz się Kochana :) mój też potrafi tyle wyciągnąć i też jesteśmy na piersi i nawet nie śmiem pomyśleć że to źle. Tylko się cieszyć :) :) no chyba że Twój jest jakiś wybitnie mały?! Mój od początku przybiera prawidłowo, nadrabia później w dzień :)
 
Dziewczyny jak śpią Wasze dzieci? Ile trwa najdłuższy ciąg spania od karmienia do karmienia? I czy są kp czy mm?
Mój dzisiaj 7.5h, jeszcze zareagowalam na pierwsze glosne stęknięcie, bo inaczej kto wie czy by dluzej nie spał. Wczoraj spał 7 godzin. Nie wiem czy to normalne, czy nie jest za mały żeby tyle nie jeść.
Jeśli przybiera prawidłowo to nie ma co się martwić. Odpowiadając na pytanie jak je moje dziecko - jak chce :D dosłownie. Miała ostatnie 3 tygodnie takie, że jadła co 3, 3,5 w dzień a w nocy co 4, 4,5 a nawet zdarzało się 5. Od poniedziałku w dzień je co 2 godziny a w nocy jak prześpi 3 to jestem szczęśliwa :) mogę liczyć jedynie na to, że jej przejdzie
 
Dziewczyny jak śpią Wasze dzieci? Ile trwa najdłuższy ciąg spania od karmienia do karmienia? I czy są kp czy mm?
Mój dzisiaj 7.5h, jeszcze zareagowalam na pierwsze glosne stęknięcie, bo inaczej kto wie czy by dluzej nie spał. Wczoraj spał 7 godzin. Nie wiem czy to normalne, czy nie jest za mały żeby tyle nie jeść.
A pytałaś o sen!! Widzisz, matka niedospana i nie czyta ze zrozumieniem. Ale w zasadzie odpowiedz ta sama - jak chce. Wstaje ok 7-8, w ciągu dnia 3 drzemki po pół godziny i potrafi paść na noc o 17 i budzić się tylko na karmienie.
 
@Pauliska757 mój na mm zazwyczaj po karmieniu ok. 22-22.30 śpi do 4-5 czyli ok. 7h, ale jak KP to czasem też tak miał, że spał ciągiem 6h a miał wtedy jakieś 5 czy 6 tyg. Też wtedy tutaj pytałam czy go budzić na jedzenie.
 
@Pauliska757 moje dwa odnogi poprzednie od skończonego 8tyg tak sypiały jak twój teraz! na piersi! mimo to np. mój syn przybierał i tak bardzo dużo . był kloc a córka mniej ale też miała dużo bobasowego tłuszczyku nie mowiac już o tym że sypiały też dużo w dzień ale zarloczki byly . tak więc :)
 
reklama
Do góry